Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. Kup Marjana
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
DIV KNIN
GACKA
Gusar
Imotski
KOCUNAR
LOTUS
Magone Livno
Marjan
Monter
neryo
Obrovac
Olympic Knin
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
St kwan
TK Zadar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -39
Kadeti -53
Kadetkinje +59
Mlađi kadeti -33
1001
168
16
ANTE BEKAVAC (IM)
81
7
ŠIME BUOVAC (ZADAR)
129
MARIJIO MARUNČIĆ (TKDGUSA)
185
MARKO KASALO (IM)
112
PETAR FRANIĆ (MONTR)
1002
184
21
ANDREJ PERIĆ (IM)
15
2
ADRIAN KNEŽEVIĆ (MAG-LI)
156
NIDAL NASER EDIN (KOCUNAR)
68
MIHAEL BURČUL (ZADAR)
3
MATE TESKERA (DIVKNIN)
1019
168
4
ANTE BEKAVAC (IM)
129
25
MARIJIO MARUNČIĆ (TKDGUSA)
1020
185
0
MARKO KASALO (IM)
112
6
PETAR FRANIĆ (MONTR)
1021
184
12
ANDREJ PERIĆ (IM)
156
24
NIDAL NASER EDIN (KOCUNAR)
1022
68
0
MIHAEL BURČUL (ZADAR)
3
20
MATE TESKERA (DIVKNIN)
1041
129
8
MARIJIO MARUNČIĆ (TKDGUSA)
112
2
PETAR FRANIĆ (MONTR)
1042
156
28
NIDAL NASER EDIN (KOCUNAR)
3
20
MATE TESKERA (DIVKNIN)
1053
129
33
MARIJIO MARUNČIĆ (TKDGUSA)
156
17
NIDAL NASER EDIN (KOCUNAR)
Medalists
1. MARIJIO MARUNČIĆ, Gusar
2. NIDAL NASER EDIN, KOCUNAR
3. PETAR FRANIĆ, Monter
3. MATE TESKERA, DIV KNIN
Mlađi kadeti -39
2013
106
10
EMANUEL MRŠIĆ (MONTR)
130
30
MATE VULIĆ (TKDGUSA)
2014
152
43
STIPE JANKOVIĆ (KOCUNAR)
14
9
NIKOLA ĆAVAR (MAG-LI)
2015
181
29
MARIJAN KARIN (IM)
17
18
ZVONIMIR IŠTUK (MAG-LI)
28
ANTONIO DELLAVIA (ZADAR)
2035
130
6
MATE VULIĆ (TKDGUSA)
152
26
STIPE JANKOVIĆ (KOCUNAR)
2036
181
0
MARIJAN KARIN (IM)
28
0
ANTONIO DELLAVIA (ZADAR)
2050
152
32
STIPE JANKOVIĆ (KOCUNAR)
181
12
MARIJAN KARIN (IM)
Medalists
1. STIPE JANKOVIĆ, KOCUNAR
2. MARIJAN KARIN, Imotski
3. MATE VULIĆ, Gusar
3. ----
Kadeti -53
3020
101
51
IVAN LEMO (MARJAN)
198
0
LUKA KATALINIĆ (NERYO)
150
JERE POLITEO (KOCUNAR)
3043
101
10
IVAN LEMO (MARJAN)
150
33
JERE POLITEO (KOCUNAR)
Medalists
1. JERE POLITEO, KOCUNAR
2. IVAN LEMO, Marjan
3. LUKA KATALINIĆ, neryo
3. ----
Kadetkinje +59
3025
174
21
ANA KUKAVICA (IM)
34
12
NIKOLINA TROŠELJ (OBROVAC)
3026
186
27
KLARA TOLIĆ (IM)
151
30
TEA VULETIĆ (KOCUNAR)
3047
174
7
ANA KUKAVICA (IM)
151
14
TEA VULETIĆ (KOCUNAR)
Medalists
1. TEA VULETIĆ, KOCUNAR
2. ANA KUKAVICA, Imotski
3. KLARA TOLIĆ, Imotski
3. NIKOLINA TROŠELJ, Obrovac