Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Kup Marjana 2019
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
DIV KNIN
DONAT
GACKA
Gusar
Imotski
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KOCUNAR
LOTUS
Magone Livno
Marjan
Monter
Ozalj
POSKOK - POSUŠJE
St kwan
SUSEDGRAD SOKOL
TK ENERGY
TK Zadar
Zaprešić_
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti +51
Mlađe kadetkinje -43
Kadeti -65
Kadeti +65
Kadetkinje -59
Mlađi kadeti +51
2044
284
0
STIPE RAJAN (GACKA)
137
0
NENAD KOVAČIĆ (MARJAN)
2045
99
0
MARINO BILANDŽIĆ (MARJAN)
213
7
VITO ŠLOGAR (S.SOKOL)
2062
137
4
NENAD KOVAČIĆ (MARJAN)
213
17
VITO ŠLOGAR (S.SOKOL)
Medalists
1. VITO ŠLOGAR, SUSEDGRAD SOKOL
2. NENAD KOVAČIĆ, Marjan
3. MARINO BILANDŽIĆ, Marjan
3. ----
Mlađe kadetkinje -43
2006
187
2
VIŠNJA BURIĆ (TKDGUSA)
225
3
ANA LACKOVIĆ (S.SOKOL)
71
DORA KOZIĆ (MARJAN)
2007
22
5
LANA JAGIĆ (ZAPREŠI)
303
6
LUCIJA MILIČEVIĆ (POSKOK)
283
IRIS ŠPRAJC (GACKA)
2008
174
0
SARA BILIĆ (TKDGUSA)
170
6
LAURA LOKAS (SIBENIK)
266
KARLA KUŠTRE (ENERGY)
2009
127
7
SANDI MIRJANA SARIĆ (MARJAN)
35
12
ANAMARIJA ĆOSIĆ (MAG-LI)
159
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
2032
225
1
ANA LACKOVIĆ (S.SOKOL)
71
4
DORA KOZIĆ (MARJAN)
2033
303
2
LUCIJA MILIČEVIĆ (POSKOK)
283
3
IRIS ŠPRAJC (GACKA)
2034
170
6
LAURA LOKAS (SIBENIK)
266
4
KARLA KUŠTRE (ENERGY)
2035
35
0
ANAMARIJA ĆOSIĆ (MAG-LI)
159
0
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
2056
71
1
DORA KOZIĆ (MARJAN)
283
7
IRIS ŠPRAJC (GACKA)
2057
170
20
LAURA LOKAS (SIBENIK)
35
2
ANAMARIJA ĆOSIĆ (MAG-LI)
2068
283
2
IRIS ŠPRAJC (GACKA)
170
0
LAURA LOKAS (SIBENIK)
Medalists
1. IRIS ŠPRAJC, GACKA
2. LAURA LOKAS, JURAJ DALMATINAC
3. DORA KOZIĆ, Marjan
3. ANAMARIJA ĆOSIĆ, Magone Livno
Kadeti -65
4017
287
6
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
98
5
BORNA BELIČKA (MARJAN)
97
ŠTEFAN ANDRIĆ (MARJAN)
4038
287
12
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
97
1
ŠTEFAN ANDRIĆ (MARJAN)
Medalists
1. IVAN ŽUBRINIĆ, GACKA
2. ŠTEFAN ANDRIĆ, Marjan
3. BORNA BELIČKA, Marjan
3. ----
Kadeti +65
4001
219
21
ROKO BRANTUŠA (S.SOKOL)
103
6
LUKA ŠIMIĆ (MARJAN)
104
NEVEN ČALJKUŠIĆ (MARJAN)
4002
172
0
XING YU CHEN (SIBENIK)
105
10
JAKOV MRŠIĆ (MARJAN)
285
STEFAN GRBIĆ (GACKA)
4019
219
7
ROKO BRANTUŠA (S.SOKOL)
104
27
NEVEN ČALJKUŠIĆ (MARJAN)
4020
105
6
JAKOV MRŠIĆ (MARJAN)
285
1
STEFAN GRBIĆ (GACKA)
4040
104
8
NEVEN ČALJKUŠIĆ (MARJAN)
105
6
JAKOV MRŠIĆ (MARJAN)
Medalists
1. NEVEN ČALJKUŠIĆ, Marjan
2. JAKOV MRŠIĆ, Marjan
3. ROKO BRANTUŠA, SUSEDGRAD SOKOL
3. STEFAN GRBIĆ, GACKA
Kadetkinje -59
4010
120
20
GABRIJELA BULJAN (MARJAN)
183
23
NINA VUKASOVIĆ (TKDGUSA)
4011
116
1
MILA MASTELIĆ (MARJAN)
286
0
KARLA LONČAR (GACKA)
4012
121
0
SARA MALJKOVIĆ (MARJAN)
167
20
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
96
KARLA DUŽEVIĆ (MARJAN)
4027
183
0
NINA VUKASOVIĆ (TKDGUSA)
116
16
MILA MASTELIĆ (MARJAN)
4028
167
9
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
96
0
KARLA DUŽEVIĆ (MARJAN)
4044
116
18
MILA MASTELIĆ (MARJAN)
167
3
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
Medalists
1. MILA MASTELIĆ, Marjan
2. LUCIJA DESANIĆ, JURAJ DALMATINAC
3. NINA VUKASOVIĆ, Gusar
3. KARLA DUŽEVIĆ, Marjan