Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8th Open European Clubs Championships 2020
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište MONDAY
Borilište SATURDAY
Borilište SUNDAY
Borilište TUESDAY
Borilište WEDNESDAY
TEŽINE / UZRASTI
Younger cadets (M) -27
Younger cadets (M) -30
Younger cadets (M) -33
Younger cadets (M) -36
Younger cadets (M) -40
Younger cadets (M) -48
Younger cadets (F) -33
Younger cadets (F) -36
Younger cadets (F) -40
Younger cadets (F) -44
Cadets (M) -41
Cadets (M) -57
Cadets (M) +65
Cadets (F) -33
Cadets (F) -41
Cadets (F) -44
Cadets (F) -59
Cadets (F) +59
Juniors (M) -45
Juniors (M) -48
Juniors (M) -51
Juniors (M) -55
Juniors (M) -59
Juniors (M) -63
Juniors (M) -68
Juniors (M) -73
Juniors (M) -78
Juniors (M) +78
Juniors (F) -42
Juniors (F) -44
Juniors (F) -46
Juniors (F) -49
Juniors (F) -52
Juniors (F) -55
Juniors (F) -59
Juniors (F) -63
Juniors (F) -68
Juniors (F) +68
Juniors (M) -55
SUNDAY1A
285
8
KÉLIAN DEBUYSSCHERE (FRESNOY)
84
11
FRANCISCO LOPEZ GOMEZ (BALEARE)
SUNDAY1B
582
28
LINUS VESTERLUND (SOOSH)
383
4
MIHAJLO MILIJIC (ASTERX)
SUNDAY1C
64
16
RYNALD SAAL (PHOHWO)
567
13
MATEO PRATLJACIC (DIVKN)
SUNDAY1D
625
22
GIOVANNI IMPARATO POMARES (MOANA)
436
5
BENEDIKT MAIER (OBENDF)
SUNDAY2A
463
9
LORENZO SCAFARIA (NICE)
519
30
KIRIL MEHANDZHYISKI (GLADI)
SUNDAY2B
194
25
ETTORE LENZO (DRETEA)
382
9
MATEJ HORVATH (UPJS)
SUNDAY2C
600
8
ARON SÖDERLUND (SOOSH)
492
7
EMANUEL PALIKUĆA (TIGARZ)
263
SERGIO REGUERA ESCALERA (HANKUK)
SUNDAY4C
84
8
FRANCISCO LOPEZ GOMEZ (BALEARE)
582
16
LINUS VESTERLUND (SOOSH)
SUNDAY4D
64
8
RYNALD SAAL (PHOHWO)
625
7
GIOVANNI IMPARATO POMARES (MOANA)
SUNDAY5A
519
17
KIRIL MEHANDZHYISKI (GLADI)
194
7
ETTORE LENZO (DRETEA)
SUNDAY5B
600
5
ARON SÖDERLUND (SOOSH)
263
23
SERGIO REGUERA ESCALERA (HANKUK)
SUNDAY7A
582
11
LINUS VESTERLUND (SOOSH)
64
9
RYNALD SAAL (PHOHWO)
SUNDAY7B
519
15
KIRIL MEHANDZHYISKI (GLADI)
263
16
SERGIO REGUERA ESCALERA (HANKUK)
SUNDAY8B
582
24
LINUS VESTERLUND (SOOSH)
263
9
SERGIO REGUERA ESCALERA (HANKUK)
Osvajači medalja
1. LINUS VESTERLUND, Soo Shim Taekwondo Klub
2. SERGIO REGUERA ESCALERA, Hankuk
3. RYNALD SAAL, ACADEMIE CLICHOISE DE TAEKWONDO Phoenix-Hwoarang
3. KIRIL MEHANDZHYISKI, SC Gladiator