Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8th Open European Clubs Championships 2020
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area MONDAY
Area SATURDAY
Area SUNDAY
Area TUESDAY
Area WEDNESDAY
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (M) -27
Younger cadets (M) -30
Younger cadets (M) -33
Younger cadets (M) -36
Younger cadets (M) -40
Younger cadets (M) -48
Younger cadets (F) -33
Younger cadets (F) -36
Younger cadets (F) -40
Younger cadets (F) -44
Cadets (M) -41
Cadets (M) -57
Cadets (M) +65
Cadets (F) -33
Cadets (F) -41
Cadets (F) -44
Cadets (F) -59
Cadets (F) +59
Juniors (M) -45
Juniors (M) -48
Juniors (M) -51
Juniors (M) -55
Juniors (M) -59
Juniors (M) -63
Juniors (M) -68
Juniors (M) -73
Juniors (M) -78
Juniors (M) +78
Juniors (F) -42
Juniors (F) -44
Juniors (F) -46
Juniors (F) -49
Juniors (F) -52
Juniors (F) -55
Juniors (F) -59
Juniors (F) -63
Juniors (F) -68
Juniors (F) +68
Cadets (M) -57
SUNDAY1A
271
21
LUKA GAVRANOVIĆ (MONTER)
563
7
TOMAS NESHYBA (LACEK)
602
WILLIAM ASTESANI (SOOSH)
641
OSCAR KOVACIC (PRANA)
104
FAHRUDIN ADILOVIC (VISOKO)
599
KARLO MEŠTROVIĆ (SOKOLSD)
396
ABDULLAH BILGIN (TUSA)
608
AXEL FILIP MARKUS HYLTEGÅRD (SOOSH)
438
FLORIAN MAIER (OBENDF)
SUNDAY4B
271
6
LUKA GAVRANOVIĆ (MONTER)
602
4
WILLIAM ASTESANI (SOOSH)
SUNDAY4C
641
22
OSCAR KOVACIC (PRANA)
104
27
FAHRUDIN ADILOVIC (VISOKO)
SUNDAY4D
599
24
KARLO MEŠTROVIĆ (SOKOLSD)
396
0
ABDULLAH BILGIN (TUSA)
SUNDAY5A
608
5
AXEL FILIP MARKUS HYLTEGÅRD (SOOSH)
438
2
FLORIAN MAIER (OBENDF)
SUNDAY8A
271
12
LUKA GAVRANOVIĆ (MONTER)
104
24
FAHRUDIN ADILOVIC (VISOKO)
SUNDAY8B
599
0
KARLO MEŠTROVIĆ (SOKOLSD)
608
3
AXEL FILIP MARKUS HYLTEGÅRD (SOOSH)
SUNDAY9E
104
20
FAHRUDIN ADILOVIC (VISOKO)
608
8
AXEL FILIP MARKUS HYLTEGÅRD (SOOSH)
Medalists
1. FAHRUDIN ADILOVIC, Bosna Visoko
2. AXEL FILIP MARKUS HYLTEGÅRD, Soo Shim Taekwondo Klub
3. LUKA GAVRANOVIĆ, TKD Monter
3. KARLO MEŠTROVIĆ, Susedgrad sokol