Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
8th Open European Clubs Championships 2020
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište MONDAY
Borilište SATURDAY
Borilište SUNDAY
Borilište TUESDAY
Borilište WEDNESDAY
TEŽINE / UZRASTI
Younger cadets (M) -27
Younger cadets (M) -30
Younger cadets (M) -33
Younger cadets (M) -36
Younger cadets (M) -40
Younger cadets (M) -48
Younger cadets (F) -33
Younger cadets (F) -36
Younger cadets (F) -40
Younger cadets (F) -44
Cadets (M) -41
Cadets (M) -57
Cadets (M) +65
Cadets (F) -33
Cadets (F) -41
Cadets (F) -44
Cadets (F) -59
Cadets (F) +59
Juniors (M) -45
Juniors (M) -48
Juniors (M) -51
Juniors (M) -55
Juniors (M) -59
Juniors (M) -63
Juniors (M) -68
Juniors (M) -73
Juniors (M) -78
Juniors (M) +78
Juniors (F) -42
Juniors (F) -44
Juniors (F) -46
Juniors (F) -49
Juniors (F) -52
Juniors (F) -55
Juniors (F) -59
Juniors (F) -63
Juniors (F) -68
Juniors (F) +68
Juniors (M) -63
281
AYOUB AIT NACER (FRESNOY)
SUNDAY2B
355
12
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
293
5
ZAN ZUPANCIC (KANG)
SUNDAY2C
366
1
TONI DUJIC (TKDUB)
409
2
ALIN MANOLE (MDATM)
452
ADRIJAN JANDROKOVIC (ORION)
530
ILLIA PIKUZ (MARIU)
SUNDAY2D
195
13
VITO JELIC (CROTEAM)
90
10
DANIEL ALVAREZ SORIA (BALEARE)
455
FABIAN BARISIC (ORION)
269
DENIS DIMITROV (HEREYA)
SUNDAY4B
281
25
AYOUB AIT NACER (FRESNOY)
355
2
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
SUNDAY4C
409
16
ALIN MANOLE (MDATM)
452
8
ADRIJAN JANDROKOVIC (ORION)
SUNDAY4D
530
13
ILLIA PIKUZ (MARIU)
195
20
VITO JELIC (CROTEAM)
SUNDAY5A
455
19
FABIAN BARISIC (ORION)
269
26
DENIS DIMITROV (HEREYA)
SUNDAY6D
281
19
AYOUB AIT NACER (FRESNOY)
409
23
ALIN MANOLE (MDATM)
SUNDAY7A
195
23
VITO JELIC (CROTEAM)
269
24
DENIS DIMITROV (HEREYA)
SUNDAY8A
409
6
ALIN MANOLE (MDATM)
269
10
DENIS DIMITROV (HEREYA)
Osvajači medalja
1. DENIS DIMITROV, Hereya
2. ALIN MANOLE, Moldova National Team
3. VITO JELIC, Croatia national team
3. AYOUB AIT NACER, Taekwondo Fresnoy Mackellerie