Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
8th Open European Clubs Championships 2020
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište MONDAY
Borilište SATURDAY
Borilište SUNDAY
Borilište TUESDAY
Borilište WEDNESDAY
TEŽINE / UZRASTI
Younger cadets (M) -27
Younger cadets (M) -30
Younger cadets (M) -33
Younger cadets (M) -36
Younger cadets (M) -40
Younger cadets (M) -48
Younger cadets (F) -33
Younger cadets (F) -36
Younger cadets (F) -40
Younger cadets (F) -44
Cadets (M) -41
Cadets (M) -57
Cadets (M) +65
Cadets (F) -33
Cadets (F) -41
Cadets (F) -44
Cadets (F) -59
Cadets (F) +59
Juniors (M) -45
Juniors (M) -48
Juniors (M) -51
Juniors (M) -55
Juniors (M) -59
Juniors (M) -63
Juniors (M) -68
Juniors (M) -73
Juniors (M) -78
Juniors (M) +78
Juniors (F) -42
Juniors (F) -44
Juniors (F) -46
Juniors (F) -49
Juniors (F) -52
Juniors (F) -55
Juniors (F) -59
Juniors (F) -63
Juniors (F) -68
Juniors (F) +68
Juniors (M) -68
517
ALEKSANDAR DZHORDZHEV (GLADI)
SUNDAY3A
594
6
VINCENT HOERMANN (RAISTIN)
346
16
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
178
MYKYTA BESPIATYI (DNIPRO)
513
PATRIK SUCIC (SAJNAMI)
88
OIER ORTIZ ALDEITURRIAGA (BALEARE)
343
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
175
LENNY OZBEK (CHAL)
574
BIEL RUIZ (ANDORRA)
SUNDAY5B
517
22
ALEKSANDAR DZHORDZHEV (GLADI)
346
0
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
SUNDAY5C
178
36
MYKYTA BESPIATYI (DNIPRO)
513
17
PATRIK SUCIC (SAJNAMI)
SUNDAY5D
88
15
OIER ORTIZ ALDEITURRIAGA (BALEARE)
343
2
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
SUNDAY6A
175
11
LENNY OZBEK (CHAL)
574
9
BIEL RUIZ (ANDORRA)
SUNDAY7B
517
13
ALEKSANDAR DZHORDZHEV (GLADI)
178
0
MYKYTA BESPIATYI (DNIPRO)
SUNDAY7C
88
15
OIER ORTIZ ALDEITURRIAGA (BALEARE)
175
6
LENNY OZBEK (CHAL)
SUNDAY8B
517
19
ALEKSANDAR DZHORDZHEV (GLADI)
88
3
OIER ORTIZ ALDEITURRIAGA (BALEARE)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDAR DZHORDZHEV, SC Gladiator
2. OIER ORTIZ ALDEITURRIAGA, BALEARES
3. MYKYTA BESPIATYI, Dnipro Regional Team
3. LENNY OZBEK, U S Chalette