Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
8th Open European Clubs Championships 2020
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
BORIŠČE
Borišče MONDAY
Borišče SATURDAY
Borišče SUNDAY
Borišče TUESDAY
Borišče WEDNESDAY
TEŽA/LETO
Younger cadets (M) -27
Younger cadets (M) -30
Younger cadets (M) -33
Younger cadets (M) -36
Younger cadets (M) -40
Younger cadets (M) -48
Younger cadets (F) -33
Younger cadets (F) -36
Younger cadets (F) -40
Younger cadets (F) -44
Cadets (M) -41
Cadets (M) -57
Cadets (M) +65
Cadets (F) -33
Cadets (F) -41
Cadets (F) -44
Cadets (F) -59
Cadets (F) +59
Juniors (M) -45
Juniors (M) -48
Juniors (M) -51
Juniors (M) -55
Juniors (M) -59
Juniors (M) -63
Juniors (M) -68
Juniors (M) -73
Juniors (M) -78
Juniors (M) +78
Juniors (F) -42
Juniors (F) -44
Juniors (F) -46
Juniors (F) -49
Juniors (F) -52
Juniors (F) -55
Juniors (F) -59
Juniors (F) -63
Juniors (F) -68
Juniors (F) +68
Cadets (M) -57
SUNDAY1A
271
21
LUKA GAVRANOVIĆ (MONTER)
563
7
TOMAS NESHYBA (LACEK)
602
WILLIAM ASTESANI (SOOSH)
641
OSCAR KOVACIC (PRANA)
104
FAHRUDIN ADILOVIC (VISOKO)
599
KARLO MEŠTROVIĆ (SOKOLSD)
396
ABDULLAH BILGIN (TUSA)
608
AXEL FILIP MARKUS HYLTEGÅRD (SOOSH)
438
FLORIAN MAIER (OBENDF)
SUNDAY4B
271
6
LUKA GAVRANOVIĆ (MONTER)
602
4
WILLIAM ASTESANI (SOOSH)
SUNDAY4C
641
22
OSCAR KOVACIC (PRANA)
104
27
FAHRUDIN ADILOVIC (VISOKO)
SUNDAY4D
599
24
KARLO MEŠTROVIĆ (SOKOLSD)
396
0
ABDULLAH BILGIN (TUSA)
SUNDAY5A
608
5
AXEL FILIP MARKUS HYLTEGÅRD (SOOSH)
438
2
FLORIAN MAIER (OBENDF)
SUNDAY8A
271
12
LUKA GAVRANOVIĆ (MONTER)
104
24
FAHRUDIN ADILOVIC (VISOKO)
SUNDAY8B
599
0
KARLO MEŠTROVIĆ (SOKOLSD)
608
3
AXEL FILIP MARKUS HYLTEGÅRD (SOOSH)
SUNDAY9E
104
20
FAHRUDIN ADILOVIC (VISOKO)
608
8
AXEL FILIP MARKUS HYLTEGÅRD (SOOSH)
Dobitniki medalj
1. FAHRUDIN ADILOVIC, Bosna Visoko
2. AXEL FILIP MARKUS HYLTEGÅRD, Soo Shim Taekwondo Klub
3. LUKA GAVRANOVIĆ, TKD Monter
3. KARLO MEŠTROVIĆ, Susedgrad sokol