Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
8th Open European Clubs Championships 2020
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
BORIŠČE
Borišče MONDAY
Borišče SATURDAY
Borišče SUNDAY
Borišče TUESDAY
Borišče WEDNESDAY
TEŽA/LETO
Younger cadets (M) -27
Younger cadets (M) -30
Younger cadets (M) -33
Younger cadets (M) -36
Younger cadets (M) -40
Younger cadets (M) -48
Younger cadets (F) -33
Younger cadets (F) -36
Younger cadets (F) -40
Younger cadets (F) -44
Cadets (M) -41
Cadets (M) -57
Cadets (M) +65
Cadets (F) -33
Cadets (F) -41
Cadets (F) -44
Cadets (F) -59
Cadets (F) +59
Juniors (M) -45
Juniors (M) -48
Juniors (M) -51
Juniors (M) -55
Juniors (M) -59
Juniors (M) -63
Juniors (M) -68
Juniors (M) -73
Juniors (M) -78
Juniors (M) +78
Juniors (F) -42
Juniors (F) -44
Juniors (F) -46
Juniors (F) -49
Juniors (F) -52
Juniors (F) -55
Juniors (F) -59
Juniors (F) -63
Juniors (F) -68
Juniors (F) +68
Juniors (F) -59
572
VESNA AJDUKOVIC (TCBANJI)
SUNDAY2D
444
10
ESTELLE CAUSSE (DOJANG)
335
17
BARBARA KISIC (METALAC)
SUNDAY3A
416
7
IULIA NAZAROVA (MDATM)
494
4
ALEXANDRA GEANINA RACHE (ROMTM)
349
VITA KARAČIĆ (JASTREB)
330
HELENA KICEMA (TKNZG)
SUNDAY3B
407
0
LEDA DIMOTI (MEDVED)
578
7
EZOE ALBEROLA (ANDORRA)
SUNDAY3C
108
6
MIRJANA VASIC (BRCKO)
65
15
TEEYAH DOUCET (PHOHWO)
521
RADINA BORISOVA (GLADI)
SUNDAY5C
572
14
VESNA AJDUKOVIC (TCBANJI)
335
16
BARBARA KISIC (METALAC)
SUNDAY5D
416
20
IULIA NAZAROVA (MDATM)
349
2
VITA KARAČIĆ (JASTREB)
SUNDAY6A
330
19
HELENA KICEMA (TKNZG)
578
4
EZOE ALBEROLA (ANDORRA)
SUNDAY6B
65
4
TEEYAH DOUCET (PHOHWO)
521
14
RADINA BORISOVA (GLADI)
SUNDAY7C
335
4
BARBARA KISIC (METALAC)
416
12
IULIA NAZAROVA (MDATM)
SUNDAY7D
330
6
HELENA KICEMA (TKNZG)
521
0
RADINA BORISOVA (GLADI)
SUNDAY8C
416
22
IULIA NAZAROVA (MDATM)
330
14
HELENA KICEMA (TKNZG)
Dobitniki medalj
1. IULIA NAZAROVA, Moldova National Team
2. HELENA KICEMA, TK Novi Zagreb
3. BARBARA KISIC, Metalac
3. RADINA BORISOVA, SC Gladiator