Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Bosnia Olympic Open 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
AVGUSTA
Berlinsan
BLACK BELT
BUGOJNO
DERVENTA
Dragon
EROL
Galeb
JOPA
KWON
MONTENEGRO STARS - BUDVA
Novi Grad Sarajevo
SOKOL
START
Šabac
Škorpion
Šmartno-Litija
Taekwondo klub Zenica
TEAM TURKEY
Tekvondo Asocijacija Vojvodine
TIM BOSNA
tkd frenki
tkd Tigar
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-SLAVIJA
VOGOŠĆA
ZLATNI LJILJANI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadetkinje -51
Juniorke -59
Juniorke -63
Seniori - 80
Seniori +80
Seniorke -67
Kadetkinje -51
3009
342
0
AMINA GONDJO (TIM BOS)
253
3
ŠEJLA VEHAB (TKD NUR)
3010
24
6
KRISTINA LAZAREVIĆ (DERVENT)
384
0
MEDINA KRLIČEVIĆ (DRGNBIH)
3011
78
5
KÜBRA AYDIN (TTURKEY)
356
0
AMINA ABDIBEGOVIC (TKDKWON)
3012
180
4
TAISIA POPOVA (GALEBBG)
60
0
SELMA ĐOZIĆ (ZLJBIH)
3041
253
4
ŠEJLA VEHAB (TKD NUR)
24
6
KRISTINA LAZAREVIĆ (DERVENT)
3042
78
0
KÜBRA AYDIN (TTURKEY)
180
2
TAISIA POPOVA (GALEBBG)
3065
24
3
KRISTINA LAZAREVIĆ (DERVENT)
180
7
TAISIA POPOVA (GALEBBG)
Medalists
1. TAISIA POPOVA, Galeb
2. KRISTINA LAZAREVIĆ, DERVENTA
3. KÜBRA AYDIN, TEAM TURKEY
3. ŠEJLA VEHAB, "NUR"
Juniorke -59
4024
219
11
EDNA ABASPAHIĆ (TKDNGS)
312
2
ANESA PULO (TIM BOS)
4025
412
0
BELMINA HUSEINOVIĆ (TKDJALE)
174
7
VANJA TOMIC (GALEBBG)
4053
219
4
EDNA ABASPAHIĆ (TKDNGS)
174
5
VANJA TOMIC (GALEBBG)
Medalists
1. VANJA TOMIC, Galeb
2. EDNA ABASPAHIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. BELMINA HUSEINOVIĆ, AKADEMIJA JALE
3. ANESA PULO, TIM BOSNA
Juniorke -63
4014
461
0
ENISA ČERIM (TKDJALE)
326
13
MUBINA KLEPO (TIM BOS)
489
GÜLNIHAL YAPICI, (ZLJBIH)
233
FATIMA ADEMI (TKD NUR)
170
NADJA SAVKOVIC (GALEBBG)
4042
326
0
MUBINA KLEPO (TIM BOS)
489
0
GÜLNIHAL YAPICI, (ZLJBIH)
4043
233
1
FATIMA ADEMI (TKD NUR)
170
13
NADJA SAVKOVIC (GALEBBG)
4062
326
0
MUBINA KLEPO (TIM BOS)
170
0
NADJA SAVKOVIC (GALEBBG)
Medalists
1. NADJA SAVKOVIC, Galeb
2. MUBINA KLEPO, TIM BOSNA
3. FATIMA ADEMI, "NUR"
3. GÜLNIHAL YAPICI,, ZLATNI LJILJANI
Seniori - 80
4016
68
0
HÜSEYIN YERDELEN (TTURKEY)
366
0
NEDIM MRKALJEVIC (BLACK B)
4017
451
1
VAHIDIN TALIĆ (ZE TIM)
176
5
MILAN MILOVANOVIC (GALEBBG)
4018
430
4
ESAD MANDZUKA (ZE TIM)
363
16
VELID PIDRO (BUGOJNO)
4019
261
13
SAMIR SELIMOVIĆ (TKDNGS)
358
2
ALEKSANDAR JANKOVIC (GALEBBG)
4046
366
1
NEDIM MRKALJEVIC (BLACK B)
176
9
MILAN MILOVANOVIC (GALEBBG)
4047
363
11
VELID PIDRO (BUGOJNO)
261
6
SAMIR SELIMOVIĆ (TKDNGS)
4064
176
5
MILAN MILOVANOVIC (GALEBBG)
363
10
VELID PIDRO (BUGOJNO)
Medalists
1. VELID PIDRO, BUGOJNO
2. MILAN MILOVANOVIC, Galeb
3. SAMIR SELIMOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. NEDIM MRKALJEVIC, BLACK BELT
Seniori +80
4028
175
7
MARKO DJURICIC (GALEBBG)
28
1
BRANISLAV MARKOVIĆ (DERVENT)
4029
456
8
DŽEJLAN HARBINJA (TKDJALE)
468
14
STEFAN DJURIC (SOKOL)
4055
175
7
MARKO DJURICIC (GALEBBG)
468
0
STEFAN DJURIC (SOKOL)
Medalists
1. MARKO DJURICIC, Galeb
2. STEFAN DJURIC, SOKOL
3. BRANISLAV MARKOVIĆ, DERVENTA
3. DŽEJLAN HARBINJA, AKADEMIJA JALE
Seniorke -67
4020
480
0
MIJA UKROPINA (ZLJBIH)
126
0
IVONNE DOBLEKAR KREUZER (ŠMARTNO)
350
TEODORA MITROVIĆ (MNESTAR)
262
DINA ČUKURIJA (TKDNGS)
171
BOJANA VUKOLIC (GALEBBG)
4048
480
7
MIJA UKROPINA (ZLJBIH)
350
11
TEODORA MITROVIĆ (MNESTAR)
4049
262
2
DINA ČUKURIJA (TKDNGS)
171
3
BOJANA VUKOLIC (GALEBBG)
4065
350
7
TEODORA MITROVIĆ (MNESTAR)
171
11
BOJANA VUKOLIC (GALEBBG)
Medalists
1. BOJANA VUKOLIC, Galeb
2. TEODORA MITROVIĆ, MONTENEGRO STARS - BUDVA
3. DINA ČUKURIJA, Novi Grad Sarajevo
3. MIJA UKROPINA, ZLATNI LJILJANI