Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Bosnia Olympic Open 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
AVGUSTA
Berlinsan
BLACK BELT
BUGOJNO
DERVENTA
Dragon
EROL
Galeb
JOPA
KWON
MONTENEGRO STARS - BUDVA
Novi Grad Sarajevo
SOKOL
START
Šabac
Škorpion
Šmartno-Litija
Taekwondo klub Zenica
TEAM TURKEY
Tekvondo Asocijacija Vojvodine
TIM BOSNA
tkd frenki
tkd Tigar
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-SLAVIJA
VOGOŠĆA
ZLATNI LJILJANI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje -30
Seniori - 80
Mlađi kadeti -43
1090
469
0
MARKO ĐEKIĆ (DERVENT)
230
12
AMAR HADŽAGIĆ (TKDNGS)
443
EMIN KOVAČ (TKDJALE)
186
TARIK HODŽIĆ (TKDNGS)
494
FARIS VELAGIC (TIM BOS)
1091
263
14
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
431
8
TARIK ISLAMOVIĆ (TKDJALE)
116
ADIS FIŠO (ZLJBIH)
283
ARMIN POPARA (TKDNGS)
365
UBEJD DŽEVAHIRIĆ (BUGOJNO)
1105
230
0
AMAR HADŽAGIĆ (TKDNGS)
443
0
EMIN KOVAČ (TKDJALE)
1106
186
0
TARIK HODŽIĆ (TKDNGS)
494
0
FARIS VELAGIC (TIM BOS)
1107
263
0
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
116
0
ADIS FIŠO (ZLJBIH)
1108
283
2
ARMIN POPARA (TKDNGS)
365
19
UBEJD DŽEVAHIRIĆ (BUGOJNO)
1119
230
13
AMAR HADŽAGIĆ (TKDNGS)
186
0
TARIK HODŽIĆ (TKDNGS)
1120
263
6
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
365
4
UBEJD DŽEVAHIRIĆ (BUGOJNO)
1128
230
2
AMAR HADŽAGIĆ (TKDNGS)
263
7
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
Medalists
1. MARKO LAZIĆ, Šabac
2. AMAR HADŽAGIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. UBEJD DŽEVAHIRIĆ, BUGOJNO
3. TARIK HODŽIĆ, Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti -47
2003
153
5
ALEKSA BJELICA (TIGARSA)
280
7
AMSAL HUSKOVIĆ (TKDNGS)
397
TARIK RAŠAK (BUGOJNO)
151
LAZAR MIOVČIĆ (TIGARSA)
199
AREL GORO (TKDNGS)
2038
280
8
AMSAL HUSKOVIĆ (TKDNGS)
397
3
TARIK RAŠAK (BUGOJNO)
2039
151
5
LAZAR MIOVČIĆ (TIGARSA)
199
12
AREL GORO (TKDNGS)
2069
280
4
AMSAL HUSKOVIĆ (TKDNGS)
199
7
AREL GORO (TKDNGS)
Medalists
1. AREL GORO, Novi Grad Sarajevo
2. AMSAL HUSKOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. LAZAR MIOVČIĆ, tkd Tigar
3. TARIK RAŠAK, BUGOJNO
Mlađe kadetkinje -30
2005
240
20
ILHANA KOVAČEVIĆ (TKD NUR)
310
16
NINA KALAS (TIM BOS)
2006
345
12
MARIJANA TANASIĆ (SOKOL)
266
7
ANA TIJANIĆ (ŠA SRB)
2007
12
8
PERIHAN AKKUZU (TTURKEY)
221
6
HANA OMERBEGOVIĆ (TKDNGS)
2008
309
6
AJLA NUMIC (TIM BOS)
364
18
SARA PIDRO (BUGOJNO)
2042
240
25
ILHANA KOVAČEVIĆ (TKD NUR)
345
26
MARIJANA TANASIĆ (SOKOL)
2043
12
12
PERIHAN AKKUZU (TTURKEY)
364
4
SARA PIDRO (BUGOJNO)
2071
345
3
MARIJANA TANASIĆ (SOKOL)
12
8
PERIHAN AKKUZU (TTURKEY)
Medalists
1. PERIHAN AKKUZU, TEAM TURKEY
2. MARIJANA TANASIĆ, SOKOL
3. SARA PIDRO, BUGOJNO
3. ILHANA KOVAČEVIĆ, "NUR"
Seniori - 80
4016
68
0
HÜSEYIN YERDELEN (TTURKEY)
366
0
NEDIM MRKALJEVIC (BLACK B)
4017
451
1
VAHIDIN TALIĆ (ZE TIM)
176
5
MILAN MILOVANOVIC (GALEBBG)
4018
430
4
ESAD MANDZUKA (ZE TIM)
363
16
VELID PIDRO (BUGOJNO)
4019
261
13
SAMIR SELIMOVIĆ (TKDNGS)
358
2
ALEKSANDAR JANKOVIC (GALEBBG)
4046
366
1
NEDIM MRKALJEVIC (BLACK B)
176
9
MILAN MILOVANOVIC (GALEBBG)
4047
363
11
VELID PIDRO (BUGOJNO)
261
6
SAMIR SELIMOVIĆ (TKDNGS)
4064
176
5
MILAN MILOVANOVIC (GALEBBG)
363
10
VELID PIDRO (BUGOJNO)
Medalists
1. VELID PIDRO, BUGOJNO
2. MILAN MILOVANOVIC, Galeb
3. SAMIR SELIMOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. NEDIM MRKALJEVIC, BLACK BELT