Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Bosnia Olympic Open 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
AVGUSTA
Berlinsan
BLACK BELT
BUGOJNO
DERVENTA
Dragon
EROL
Galeb
JOPA
KWON
MONTENEGRO STARS - BUDVA
Novi Grad Sarajevo
SOKOL
START
Šabac
Škorpion
Šmartno-Litija
Taekwondo klub Zenica
TEAM TURKEY
Tekvondo Asocijacija Vojvodine
TIM BOSNA
tkd frenki
tkd Tigar
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-SLAVIJA
VOGOŠĆA
ZLATNI LJILJANI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti -57
Kadetkinje -44
Kadetkinje -55
Juniori -68
Juniori -73
Kadeti -57
3005
293
1
HARUN ORMANOVIĆ (TKDNGS)
138
13
MLADEN PETROVIC (SOKOL)
316
EMIR ALISPAHIC (TIM BOS)
290
JAHJA ĆEMAN (TKDNGS)
144
STEFAN OPRUC (TAV)
3037
138
5
MLADEN PETROVIC (SOKOL)
316
1
EMIR ALISPAHIC (TIM BOS)
3038
290
1
JAHJA ĆEMAN (TKDNGS)
144
14
STEFAN OPRUC (TAV)
3063
138
12
MLADEN PETROVIC (SOKOL)
144
13
STEFAN OPRUC (TAV)
Medalists
1. STEFAN OPRUC, Tekvondo Asocijacija Vojvodine
2. MLADEN PETROVIC, SOKOL
3. JAHJA ĆEMAN, Novi Grad Sarajevo
3. EMIR ALISPAHIC, TIM BOSNA
Kadetkinje -44
2029
295
9
UNA RODIC (TAV)
292
7
ELDINA BEGOVIĆ (TKDNGS)
346
ANDREA SIMIĆ (SOKOL)
10
NURAY OLCAY (TTURKEY)
2029A
495
2
NAIDA DURAK (TIM BOS)
526
14
ECE NUR TOP (TTURKEY)
2060
295
3
UNA RODIC (TAV)
346
11
ANDREA SIMIĆ (SOKOL)
2061
10
8
NURAY OLCAY (TTURKEY)
526
3
ECE NUR TOP (TTURKEY)
2080
346
1
ANDREA SIMIĆ (SOKOL)
10
11
NURAY OLCAY (TTURKEY)
Medalists
1. NURAY OLCAY, TEAM TURKEY
2. ANDREA SIMIĆ, SOKOL
3. ECE NUR TOP, TEAM TURKEY
3. UNA RODIC, Tekvondo Asocijacija Vojvodine
Kadetkinje -55
3025
37
0
LARA INCE (TTURKEY)
473
0
AMINA SISIC (TIM BOS)
15
JELENA PROLE (TAV)
3056
473
3
AMINA SISIC (TIM BOS)
15
5
JELENA PROLE (TAV)
Medalists
1. JELENA PROLE, Tekvondo Asocijacija Vojvodine
2. AMINA SISIC, TIM BOSNA
3. LARA INCE, TEAM TURKEY
3. ----
Juniori -68
4006
332
4
IRFAN BABIC (TIM BOS)
140
5
ZARKO DESPOTOVIC (SOKOL)
4007
368
0
TARIK ALIBEGOVIC (BLACK B)
349
12
SINIŠA RAIČEVIĆ (MNESTAR)
4008
19
10
MILOS SUCUR (TAV)
27
3
ĐORĐE VUJIČIĆ (DERVENT)
99
ARMAN DUBRAVAC (ZLJBIH)
4036
140
0
ZARKO DESPOTOVIC (SOKOL)
349
5
SINIŠA RAIČEVIĆ (MNESTAR)
4037
19
13
MILOS SUCUR (TAV)
99
0
ARMAN DUBRAVAC (ZLJBIH)
4059
349
1
SINIŠA RAIČEVIĆ (MNESTAR)
19
3
MILOS SUCUR (TAV)
Medalists
1. MILOS SUCUR, Tekvondo Asocijacija Vojvodine
2. SINIŠA RAIČEVIĆ, MONTENEGRO STARS - BUDVA
3. ARMAN DUBRAVAC, ZLATNI LJILJANI
3. ZARKO DESPOTOVIC, SOKOL
Juniori -73
4009
137
10
NIKOLA LAKIC (SOKOL)
392
6
HAMZA AVDIC (START)
4010
270
2
ALEKSANDAR ANDRIC (JOP)
125
4
HALIM KARABULUT (BRLN)
4011
18
3
DEJAN POPOV (TAV)
408
10
ABDURAHMAN AWAD (TKDJALE)
393
IBRAHIM MEDARIC (START)
4038
137
0
NIKOLA LAKIC (SOKOL)
125
0
HALIM KARABULUT (BRLN)
4039
408
6
ABDURAHMAN AWAD (TKDJALE)
393
9
IBRAHIM MEDARIC (START)
4060
137
7
NIKOLA LAKIC (SOKOL)
393
2
IBRAHIM MEDARIC (START)
Medalists
1. NIKOLA LAKIC, SOKOL
2. IBRAHIM MEDARIC, START
3. HALIM KARABULUT, Berlinsan
3. ABDURAHMAN AWAD, AKADEMIJA JALE