Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Bugojno open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
Vrtićanci
Vrtićanke
Vrtićanci
Vrtićanke
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -36
Mlađe kadetkinje B -39
Mlađe kadetkinje B -43
Mlađe kadetkinje B +51
Mlađe kadetkinje B -27
3047
294
8
ILMA HRUSTIC (START)
193
11
DALILA MUMINOVIĆ (DRGNBIH)
Medalists
1. DALILA MUMINOVIĆ, Dragon
2. ILMA HRUSTIC, START
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje B -30
3048
126
6
LAMIJA HORIĆ (TKDJALE)
26
13
AMNA MAJČIĆ (BUGOJNO)
Medalists
1. AMNA MAJČIĆ, BUGOJNO
2. LAMIJA HORIĆ, AKADEMIJA JALE
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje B -33
3020
80
13
GORDANA DRAGIĆ (SOKOL)
243
6
MEDINA MUFTIC (TIM BOS)
3021
153
8
ADNA DŽIN (START)
56
1
ELMA HODZIC (FRENKI)
3061
80
6
GORDANA DRAGIĆ (SOKOL)
153
15
ADNA DŽIN (START)
Medalists
1. ADNA DŽIN, START
2. GORDANA DRAGIĆ, SOKOL
3. ELMA HODZIC, tkd frenki
3. MEDINA MUFTIC, TIM BOSNA
Mlađe kadetkinje B -36
3049
82
5
SABINA BALIĆ (TEŠANJ)
31
1
AJLA ŽDRALOVIĆ (BUGOJNO)
Medalists
1. SABINA BALIĆ, Akademija Tešanj
2. AJLA ŽDRALOVIĆ, BUGOJNO
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje B -39
3050
284
0
AMELINA ČIZMIĆ (TKDJALE)
169
0
HANA DOGLOD (START)
Medalists
1. AMELINA ČIZMIĆ, AKADEMIJA JALE
2. HANA DOGLOD, START
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje B -43
3013
150
3
TANJA KARAC (JOP)
192
7
ELVEDINA DELIĆ (DRGNBIH)
18
ŠADIJA MAŠIĆ (BUGOJNO)
190
AMILA BAŠIĆ (BORAC)
50
AMILA KARAGA (FRENKI)
3037
192
4
ELVEDINA DELIĆ (DRGNBIH)
18
1
ŠADIJA MAŠIĆ (BUGOJNO)
3038
190
7
AMILA BAŠIĆ (BORAC)
50
0
AMILA KARAGA (FRENKI)
3072
192
8
ELVEDINA DELIĆ (DRGNBIH)
190
5
AMILA BAŠIĆ (BORAC)
Medalists
1. ELVEDINA DELIĆ, Dragon
2. AMILA BAŠIĆ, TaeKwonDo Club FOKUS
3. ŠADIJA MAŠIĆ, BUGOJNO
3. AMILA KARAGA, tkd frenki
Mlađe kadetkinje B +51
3022
289
8
AMINA HRVAT (TIM BOS)
282
15
DALIJA OGRESEVIC (TIM BOS)
224
NINA JEVTINIJEVIC (TIM BOS)
3062
282
7
DALIJA OGRESEVIC (TIM BOS)
224
12
NINA JEVTINIJEVIC (TIM BOS)
Medalists
1. NINA JEVTINIJEVIC, TIM BOSNA
2. DALIJA OGRESEVIC, TIM BOSNA
3. AMINA HRVAT, TIM BOSNA
3. ----