Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2015
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
STAROST
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
Seniorke B
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽA/LETO
Kadeti B -37
Kadeti B -41
Kadeti B -45
Kadeti B -49
Kadeti B -53
Kadeti B -65
Kadeti B +65
Kadeti B -37
6056
574
3
MARKO PALECKO (KOSICE)
233
0
DUJE GABRIEL PEREŽA (NERYO)
Dobitniki medalj
1. MARKO PALECKO, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. DUJE GABRIEL PEREŽA, neryo
3. ----
3. ----
Kadeti B -41
7001
206
19
DOMINIK GLAVINA (RUG)
91
23
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
155
TONI FAVRO (FORTECA)
478
BORNA KLENOVŠAK (ZGDUB)
130
IGOR TOMINAC (TKD KAR)
7002
263
14
STIPE ŽAGAR (ZADAR)
106
11
NEVIO SVILIČIĆ (TKD KAR)
602
JOSIP NIKŠIĆ (ČAPLJIN)
652
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
405
MIHAEL GRŠIĆ (TKD KAR)
7021
91
20
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
155
8
TONI FAVRO (FORTECA)
7022
478
11
BORNA KLENOVŠAK (ZGDUB)
130
0
IGOR TOMINAC (TKD KAR)
7023
263
3
STIPE ŽAGAR (ZADAR)
602
4
JOSIP NIKŠIĆ (ČAPLJIN)
7024
652
20
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
405
0
MIHAEL GRŠIĆ (TKD KAR)
7049
91
12
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
478
14
BORNA KLENOVŠAK (ZGDUB)
7050
602
4
JOSIP NIKŠIĆ (ČAPLJIN)
652
19
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
7068
478
8
BORNA KLENOVŠAK (ZGDUB)
652
13
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
Dobitniki medalj
1. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
2. BORNA KLENOVŠAK, ZG-DUBRAVA
3. JOSIP NIKŠIĆ, TKD "ČAPLJINA"
3. DAVID ĐAKOVIĆ, Karlovac
Kadeti B -45
6034
387
17
FRANKO JOSIP SKOKO (TKD KAR)
253
5
ADAM BARIČEVIĆ (ZADAR)
6035
467
4
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
668
1
DAVID ŠEBALJ (BRINJ)
6058
387
12
FRANKO JOSIP SKOKO (TKD KAR)
467
1
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
Dobitniki medalj
1. FRANKO JOSIP SKOKO, Karlovac
2. JURE ĆURIĆ, ORKA AS
3. ADAM BARIČEVIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
3. DAVID ŠEBALJ, TKD BRINJE
Kadeti B -49
6036
360
14
ANTON JERIČEVIĆ (FORTECA)
404
2
MARKO KUŠAN (TKD KAR)
6037
156
5
KARLO ŠEGEDIN (FORTECA)
388
12
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
6059
360
8
ANTON JERIČEVIĆ (FORTECA)
388
2
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
Dobitniki medalj
1. TOMISLAV ŠTEFANAC, Karlovac
2. ANTON JERIČEVIĆ, Forteca Korčula
3. KARLO ŠEGEDIN, Forteca Korčula
3. MARKO KUŠAN, Karlovac
Kadeti B -53
7028
154
6
ROKO ŽUVELA (FORTECA)
653
7
DIMITRIJE JANKOVIC (ELIT)
7029
416
13
MATEO ŠKARA (ZADAR)
98
5
DEJAN MANDIĆ (TKD KAR)
7056
653
12
DIMITRIJE JANKOVIC (ELIT)
416
1
MATEO ŠKARA (ZADAR)
Dobitniki medalj
1. DIMITRIJE JANKOVIC, Elit
2. MATEO ŠKARA, PLOVANIJA-ZADAR
3. ROKO ŽUVELA, Forteca Korčula
3. DEJAN MANDIĆ, Karlovac
Kadeti B -65
8043
249
0
DINO NINČEVIĆ (ZADAR)
403
0
DAVOR RADUSINOVIĆ (TKD KAR)
Dobitniki medalj
1. DINO NINČEVIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
2. DAVOR RADUSINOVIĆ, Karlovac
3. ----
3. ----
Kadeti B +65
8044
879
6
MATEO MAGLIĆ (TKD KAR)
250
6
ROKO MARIĆ (ZADAR)
Dobitniki medalj
1. MATEO MAGLIĆ, Karlovac
2. ROKO MARIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
3. ----
3. ----