Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
Seniorke B
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Male olimpijke - B -18
Male olimpijke - B -20
Male olimpijke - B -22
Male olimpijke - B -26
Male olimpijke - B -28
Male olimpijke - B -30
Male olimpijke - B -18
1025
577
14
LARA TUŠKAN (TKD KAR)
663
9
DORA SAMARZIJA (PANTERA)
42
LEA TUKIĆ (MAKSMR)
1058
577
0
LARA TUŠKAN (TKD KAR)
42
0
LEA TUKIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. LARA TUŠKAN, Karlovac
2. LEA TUKIĆ, MAKSIMIR
3. DORA SAMARZIJA, Pantera
3. ----
Male olimpijke - B -20
1026
339
7
NERA PRCE (CROSTAR)
622
9
FISTRIC PETRA (PANTERA)
293
LARA KURJAN (BIST)
1059
622
3
FISTRIC PETRA (PANTERA)
293
8
LARA KURJAN (BIST)
Medalists
1. LARA KURJAN, Bistra
2. FISTRIC PETRA, Pantera
3. NERA PRCE, Cro Star - Mostar
3. ----
Male olimpijke - B -22
1027
532
7
ESMA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
873
2
LANA ANČIĆ (FORTECA)
333
ANASTASIA FRANULOVIĆ (FORTECA)
1060
532
12
ESMA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
333
5
ANASTASIA FRANULOVIĆ (FORTECA)
Medalists
1. ESMA BAHTANOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. ANASTASIA FRANULOVIĆ, Forteca Korčula
3. LANA ANČIĆ, Forteca Korčula
3. ----
Male olimpijke - B -26
1028
437
0
MARIJA JERIČEVIĆ (FORTECA)
625
12
MARIJA STIMAC (PANTERA)
435
NIKA JANDROKOVIĆ (MASTER)
1061
625
2
MARIJA STIMAC (PANTERA)
435
14
NIKA JANDROKOVIĆ (MASTER)
Medalists
1. NIKA JANDROKOVIĆ, MASTER
2. MARIJA STIMAC, Pantera
3. MARIJA JERIČEVIĆ, Forteca Korčula
3. ----
Male olimpijke - B -28
1049
620
4
NINA MAZULOVIĆ (MED)
287
8
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
Medalists
1. SIMONA PERNISCHOVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. NINA MAZULOVIĆ, Medvedgrad
3. ----
3. ----
Male olimpijke - B -30
1050
604
5
KIARA ŠKRLIN (BIST)
599
7
DOLORES JURIĆ (LEKENIK)
Medalists
1. DOLORES JURIĆ, Lekenik
2. KIARA ŠKRLIN, Bistra
3. ----
3. ----