001 | 1/8 | Kadeti B -41 | DOMINIK GLAVINA (RUGVICA) |
PTF 19:23 | DAVID ĐAKOVIĆ (Karlovac) |
002 | 1/8 | Kadeti B -41 | STIPE ŽAGAR (PLOVANIJA-ZADAR) |
PTF 14:11 | NEVIO SVILIČIĆ (Karlovac) |
003 | 1/4 | Kadeti A -41 | ADAM JUROS (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
PTF 10:1 | TOMISLAV ČUPIĆ (ZG-DUBRAVA) |
004 | 1/4 | Kadeti A -41 | FRAN VRBANAC (Jastreb) |
KO | MLADEN - MLADI VEGO (TKD "ČAPLJINA") |
005 | 1/4 | Kadeti A -57 | ERIC DAX (KUKKIWON - LUXEMBOURG) |
PTG 0:16 | RICCARDO SCARABELLO (Centro Taekwondo Alessandria) |
006 | 1/4 | Kadeti A -57 | KARLO MALETIĆ (TK Prana Karlovac) |
SDP 14:13 | ANDREJ LEKIĆ (Karlovac) |
007 | 1/4 | Kadeti A -57 | TIN KATIĆ (DUGA RESA) |
WDR | ZIKO SIMEUNOVIĆ (SOKOL) |
008 | 1/4 | Kadeti A -57 | DAVIDE D'AMBROSI (SSDRL CORPO LIBERO) |
PTG 13:1 | VIKTOR LISAC (Rječina) |
009 | 1/4 | Kadetkinje A -55 | ŠEJLA VEHAB ("NUR") |
PTF 16:9 | JELENA BUČAR (ORKA AS) |
010 | 1/4 | Kadetkinje A -55 | KAROLÍNA MRAVCOVÁ (Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota) |
PTG 1:14 | DORA PONGRAC (Dubrava) |
011 | 1/4 | Kadetkinje A -55 | MARIJA GRGURIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
PUN 0:13 | ANTONELA ABRAMOVIĆ (Taekwondo klub OTOK) |
012 | 1/4 | Kadetkinje A -59 | LAURA GRBIN (Forteca Korčula) |
PTG 14:0 | TAMARA VRKIĆ (Jastreb) |
013 | 1/4 | Kadetkinje A -59 | TONKA BANIĆ (Scardona Combat) |
PTF 5:7 | MATEJA KASUNIĆ (DUGA RESA) |
014 | 1/4 | Kadetkinje A +59 | IRENA SINISTAJ (BESA) |
PTF 7:10 | DARIJA ZELJKO (Jastreb) |
015 | 1/4 | Kadetkinje A +59 | NIKA PRPIĆ (GACKA) |
PTG 12:0 | EMA LONČARIĆ (Karlovac) |
016 | 1/4 | Kadetkinje B -47 | IVONA ŽALAC (Karlovac) |
RSC 0:16 | TADEA SELIMIĆ (Novi Grad Sarajevo) |
017 | 1/4 | Kadetkinje B -47 | SAJRA ĐOGIĆ (Karlovac) |
WDR 28:6 | JOSIPA SUŠIĆ (Imotski) |
018 | 1/4 | Kadetkinje B -47 | BRIGITA BARUKČIĆ (Karlovac) |
PTG 0:17 | FURJAN EMA (ZG-DUBRAVA) |
019 | 1/4 | Kadetkinje B -47 | JELENA MARTINOVIC (TKD "ČAPLJINA") |
PTF 18:14 | PETRA GRABUŠIĆ (Jastreb) |
020 | 1/4 | Juniori A -45 | ALEN RABIHIĆ (ORKA AS) |
PTF 8:1 | VIKTOR LUČIĆ (neryo) |
021 | 1/4 | Kadeti B -41 | DAVID ĐAKOVIĆ (Karlovac) |
PTF 20:8 | TONI FAVRO (Forteca Korčula) |
022 | 1/4 | Kadeti B -41 | BORNA KLENOVŠAK (ZG-DUBRAVA) |
PTF 11:0 | IGOR TOMINAC (Karlovac) |
023 | 1/4 | Kadeti B -41 | STIPE ŽAGAR (PLOVANIJA-ZADAR) |
PTF 3:4 | JOSIP NIKŠIĆ (TKD "ČAPLJINA") |
024 | 1/4 | Kadeti B -41 | DENIS IVOŠEVIĆ (Ogulin) |
PTF 20:0 | MIHAEL GRŠIĆ (Karlovac) |
025 | 1/2 | Kadeti A -53 | MIHOVIL BARIČEVIĆ (PLOVANIJA-ZADAR) |
DSQ | PATRIK BRADAC (Ilyo TKD SKP Kosice) |
026 | 1/2 | Kadeti A -61 | DARIO HUMLJANOVIĆ (Omega) |
WDR 14:17 | EDISON OLLURI (Jastreb) |
027 | 1/2 | Kadeti A -61 | JOSIP VIMAN (Medvedgrad) |
PTF 10:2 | IVAN URUKALO (Scardona Combat) |
028 | 1/2 | Kadeti B -53 | ROKO ŽUVELA (Forteca Korčula) |
PTF 6:7 | DIMITRIJE JANKOVIC (Elit) |
029 | 1/2 | Kadeti B -53 | MATEO ŠKARA (PLOVANIJA-ZADAR) |
PTF 13:5 | DEJAN MANDIĆ (Karlovac) |
030 | 1/2 | Kadetkinje B +59 | MILA BAKOVIĆ (Koryo Tomislavgrad) |
PTF 10:12 | NIKA MARČAC (Karlovac) |
031 | 1/2 | Juniori A -55 | MARKO GRABUŠIĆ (Jastreb) |
PTF 4:11 | HRISTIJAN SPASOVSKI (Petrovec) |
032 | 1/2 | Seniorke A -49 | IRENA ŠEGEDIN (Forteca Korčula) |
PTF 5:8 | TEREZIA PAVKOVA (Ilyo TKD SKP Kosice) |
033 | 1/2 | Seniorke A -49 | SARA PROTULIPAC (Karlovac) |
KO 8:3 | MAJA LJUBANOVIĆ (ZG-DUBRAVA) |
034 | 1/2 | Seniorke B -49 | DENISA RABIHIĆ (ORKA AS) |
PTG 0:20 | MARTINA MARIĆ (Karlovac) |
035 | 1/2 | Kadeti A -41 | ADAM JUROS (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
PTF 15:7 | ROKO BLAŠKOVIĆ (DUGA RESA) |
036 | 1/2 | Kadeti A -41 | MLADEN - MLADI VEGO (TKD "ČAPLJINA") |
WDR | SANDRO TUŠKAN (Karlovac) |
037 | 1/2 | Kadeti A -57 | RICCARDO SCARABELLO (Centro Taekwondo Alessandria) |
WDR 5:0 | KARLO MALETIĆ (TK Prana Karlovac) |
038 | 1/2 | Kadeti A -57 | ZIKO SIMEUNOVIĆ (SOKOL) |
WDR 16:2 | DAVIDE D'AMBROSI (SSDRL CORPO LIBERO) |
039 | 1/2 | Kadetkinje A -55 | ŠEJLA VEHAB ("NUR") |
PTF 11:13 | DORA PONGRAC (Dubrava) |
040 | 1/2 | Kadetkinje A -55 | ANTONELA ABRAMOVIĆ (Taekwondo klub OTOK) |
PTF 6:12 | MIHAELA KLAIĆ (ORKA AS) |
041 | 1/2 | Kadetkinje A -59 | LAURA GRBIN (Forteca Korčula) |
PTG 14:2 | LUCIA PALINIĆ (Scardona Combat) |
042 | 1/2 | Kadetkinje A -59 | MATEJA KASUNIĆ (DUGA RESA) |
PTF 5:3 | SONIA PUPPO (Centro Taekwondo Alessandria) |
043 | 1/2 | Kadetkinje A +59 | DARIJA ZELJKO (Jastreb) |
PTG 16:4 | ANITA PALINIĆ (Scardona Combat) |
044 | 1/2 | Kadetkinje A +59 | NIKA PRPIĆ (GACKA) |
PTF 3:2 | MARIJANA TOPIĆ (Elit) |
045 | 1/2 | Kadetkinje B -47 | TADEA SELIMIĆ (Novi Grad Sarajevo) |
PTF 13:9 | SAJRA ĐOGIĆ (Karlovac) |
046 | 1/2 | Kadetkinje B -47 | FURJAN EMA (ZG-DUBRAVA) |
WDR | JELENA MARTINOVIC (TKD "ČAPLJINA") |
047 | 1/2 | Juniori A -45 | ALEN RABIHIĆ (ORKA AS) |
PTF 9:4 | MATEO MARKOVIĆ (Omega) |
048 | 1/2 | Juniori A -45 | MARIO MUTAK (TK Prana Karlovac) |
PTF 8:16 | TARIK HORIĆ (AKADEMIJA JALE) |
049 | 1/2 | Kadeti B -41 | DAVID ĐAKOVIĆ (Karlovac) |
PTF 12:14 | BORNA KLENOVŠAK (ZG-DUBRAVA) |
050 | 1/2 | Kadeti B -41 | JOSIP NIKŠIĆ (TKD "ČAPLJINA") |
PTG 4:19 | DENIS IVOŠEVIĆ (Ogulin) |
051 | 1/1 | Juniorke A -46 | ANDREA GALETIĆ (TKD BRINJE) |
PTF 5:4 | JELENA BERIĆ (Elit) |
052 | 1/1 | Juniorke A -49 | ŠEMSA SILAJDŽIĆ ("NUR") |
KO 1:8 | SARA PROTULIPAC (Karlovac) |
053 | 1/1 | Juniorke B -44 | ELDINA BEGOVIĆ (Olimpic Sarajevo) |
PTG 18:0 | LAURA PAVLOVIĆ (Karlovac) |
054 | 1/1 | Kadeti A -53 | MIHOVIL BARIČEVIĆ (PLOVANIJA-ZADAR) |
PTF 12:0 | MARIN VRATARIĆ (DUGA RESA) |
055 | 1/1 | Kadeti A -61 | EDISON OLLURI (Jastreb) |
PTF 14:11 | JOSIP VIMAN (Medvedgrad) |
056 | 1/1 | Kadeti B -53 | DIMITRIJE JANKOVIC (Elit) |
KO 12:1 | MATEO ŠKARA (PLOVANIJA-ZADAR) |
057 | 1/1 | Kadetkinje B +59 | NIKA MARČAC (Karlovac) |
PTF 13:8 | ANA VULJANIĆ (Karlovac) |
058 | 1/1 | Juniori A -55 | HRISTIJAN SPASOVSKI (Petrovec) |
PTF 7:8 | ARIJAN JELENOVIĆ (Karlovac) |
059 | 1/1 | Seniorke A -49 | TEREZIA PAVKOVA (Ilyo TKD SKP Kosice) |
PTF 10:4 | SARA PROTULIPAC (Karlovac) |
060 | 1/1 | Seniorke B -49 | MARTINA MARIĆ (Karlovac) |
PTF 2:3 | ANDREA PELEŠ (Karlovac) |
061 | 1/1 | Kadeti A -41 | ADAM JUROS (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
PTG 22:8 | MLADEN - MLADI VEGO (TKD "ČAPLJINA") |
062 | 1/1 | Kadeti A -57 | RICCARDO SCARABELLO (Centro Taekwondo Alessandria) |
SDP 10:9 | ZIKO SIMEUNOVIĆ (SOKOL) |
063 | 1/1 | Kadetkinje A -55 | DORA PONGRAC (Dubrava) |
PTF 11:7 | MIHAELA KLAIĆ (ORKA AS) |
064 | 1/1 | Kadetkinje A -59 | LAURA GRBIN (Forteca Korčula) |
PTF 3:4 | MATEJA KASUNIĆ (DUGA RESA) |
065 | 1/1 | Kadetkinje A +59 | DARIJA ZELJKO (Jastreb) |
PTF 3:2 | NIKA PRPIĆ (GACKA) |
066 | 1/1 | Kadetkinje B -47 | TADEA SELIMIĆ (Novi Grad Sarajevo) |
PTG 6:18 | FURJAN EMA (ZG-DUBRAVA) |
067 | 1/1 | Juniori A -45 | ALEN RABIHIĆ (ORKA AS) |
PTF 10:3 | TARIK HORIĆ (AKADEMIJA JALE) |
068 | 1/1 | Kadeti B -41 | BORNA KLENOVŠAK (ZG-DUBRAVA) |
PTF 8:13 | DENIS IVOŠEVIĆ (Ogulin) |