Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
Baghada team
BESA
Bistra
Bjelovar
BUGOJNO
Centro Taekwondo Alessandria
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dubrava
DUGA RESA
Elit
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Tomislavgrad
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lekenik
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
MONTENEGRO STARS - BUDVA
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
Olimpic Sarajevo
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Petrovec
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Rječina
Rovinj.
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
SOKOL
SOLARIS ŠIBENIK
SSDRL CORPO LIBERO
St-kwan
ŠUJICA Tomislavgrad
Taekwondo klub OTOK
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD "ČAPLJINA"
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
UTE
VUKOVI
Zagreb
ZG-DUBRAVA
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti B -33
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -51
Kadetkinje B -47
Juniori B -73
Mlađi kadeti B -33
3001
853
1
TOMISLAV BIĆANIĆ (PLTVICE)
596
13
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
609
LEON ČAČKO (MED)
3002
729
10
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
262
8
KARLO SMOLIĆ ANTIŠIN (ZADAR)
568
LAN LAVRINC (TKD KBK)
3003
756
2
MLADEN MADŽAR (LJUBIJA)
748
14
ANTE GRBAVAC (IM)
790
OGNJEN KOMATINA (MNESTAR)
3004
379
5
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
272
3
ALEKSA ZIVANOVIC (RALE)
157
MARK ADRIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
3005
852
14
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
751
2
PETAR KAVELJ (IM)
605
MARINO PARENTA (MED)
3006
129
0
FILIP OBROVAC (TKD KAR)
279
0
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
255
MIHOVIL BERAM (ZADAR)
3007
338
5
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
241
2
PETAR LJUBIĆ (NERYO)
383
RENATO CVITKOVIC (TKD KAR)
3008
826
3
LEO LAGANČIĆ (OTOK)
461
4
LUKA VLASTELICA (METALC)
637
MIHAJLO STEPANOVIC (ELIT)
3025
596
6
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
609
5
LEON ČAČKO (MED)
3026
729
6
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
568
7
LAN LAVRINC (TKD KBK)
3027
748
4
ANTE GRBAVAC (IM)
790
3
OGNJEN KOMATINA (MNESTAR)
3028
379
5
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
157
0
MARK ADRIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
3029
852
3
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
605
4
MARINO PARENTA (MED)
3030
279
3
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
255
2
MIHOVIL BERAM (ZADAR)
3031
338
10
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
383
1
RENATO CVITKOVIC (TKD KAR)
3032
461
7
LUKA VLASTELICA (METALC)
637
1
MIHAJLO STEPANOVIC (ELIT)
3052
596
3
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
568
2
LAN LAVRINC (TKD KBK)
3053
748
1
ANTE GRBAVAC (IM)
379
4
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
3054
605
0
MARINO PARENTA (MED)
279
0
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
3055
338
11
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
461
6
LUKA VLASTELICA (METALC)
3066
596
0
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
379
1
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
3067
279
0
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
338
0
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
3075
379
8
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
338
2
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
Osvajači medalja
1. SAŠA MIŠLJENOVIĆ, Karlovac
2. LUKA PENAVIĆ, Cro Star - Mostar
3. DAMJAN IVANKOVIĆ, Bistra
3. BORNA ANČIĆ, Forteca Korčula
Mlađe kadetkinje B -33
3020
345
3
EVA DAMJANOVIĆ (CROSTAR)
533
1
DONATA LEDNICKI (JASTREB)
3021
809
1
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
880
13
LANA DEMETER (MAKSMR)
3022
739
6
ADRIJANA JAKIC (LJUBIJA)
864
0
VEDRANA VUKOŠIĆ PETROVIĆ (PLTVICE)
759
MIHAELA SUŠIĆ (IM)
3023
101
18
BOJANA JOSIC (LJUBIJA)
831
6
ANTONELA ANTONIĆ (PLTVICE)
510
ANNA SOMOGYI (UJPEST)
3024
810
12
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
229
0
ANETA KULIC (NERYO)
691
MARTA TURČIĆ (JASTREB)
3048
345
0
EVA DAMJANOVIĆ (CROSTAR)
880
0
LANA DEMETER (MAKSMR)
3049
739
4
ADRIJANA JAKIC (LJUBIJA)
759
5
MIHAELA SUŠIĆ (IM)
3050
101
2
BOJANA JOSIC (LJUBIJA)
510
4
ANNA SOMOGYI (UJPEST)
3051
810
6
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
691
0
MARTA TURČIĆ (JASTREB)
3064
345
3
EVA DAMJANOVIĆ (CROSTAR)
759
1
MIHAELA SUŠIĆ (IM)
3065
510
0
ANNA SOMOGYI (UJPEST)
810
3
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
3074
345
1
EVA DAMJANOVIĆ (CROSTAR)
810
7
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. ANA STOJEVIĆ, Čigra
2. EVA DAMJANOVIĆ, Cro Star - Mostar
3. ANNA SOMOGYI, UTE
3. MIHAELA SUŠIĆ, Imotski
Mlađe kadetkinje B -51
4046
753
8
KLARA TOLIĆ (IM)
349
3
ANDREA METER (NERYO)
787
EVA MIOČ (ŠUJICA )
4069
753
2
KLARA TOLIĆ (IM)
787
12
EVA MIOČ (ŠUJICA )
Osvajači medalja
1. EVA MIOČ, ŠUJICA Tomislavgrad
2. KLARA TOLIĆ, Imotski
3. ANDREA METER, neryo
3. ----
Kadetkinje B -47
7016
580
0
IVONA ŽALAC (TKD KAR)
537
16
TADEA SELIMIĆ (TKDNGS)
7017
126
28
SAJRA ĐOGIĆ (TKD KAR)
755
6
JOSIPA SUŠIĆ (IM)
7018
133
0
BRIGITA BARUKČIĆ (TKD KAR)
472
17
FURJAN EMA (ZGDUB)
7019
639
18
JELENA MARTINOVIC (ČAPLJIN)
489
14
PETRA GRABUŠIĆ (JASTREB)
7045
537
13
TADEA SELIMIĆ (TKDNGS)
126
9
SAJRA ĐOGIĆ (TKD KAR)
7046
472
0
FURJAN EMA (ZGDUB)
639
0
JELENA MARTINOVIC (ČAPLJIN)
7066
537
6
TADEA SELIMIĆ (TKDNGS)
472
18
FURJAN EMA (ZGDUB)
Osvajači medalja
1. FURJAN EMA, ZG-DUBRAVA
2. TADEA SELIMIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. JELENA MARTINOVIC, TKD "ČAPLJINA"
3. SAJRA ĐOGIĆ, Karlovac
Juniori B -73
8002
827
16
KERIM KOLIĆ (TKDOLC)
874
29
MARINO PEREŽA (NERYO)
765
IGOR DROPULJIĆ (IM)
237
SREĆKO ANIĆ (NERYO)
878
ANTONIO PULJIZ (IM)
8033
874
0
MARINO PEREŽA (NERYO)
765
0
IGOR DROPULJIĆ (IM)
8034
237
7
SREĆKO ANIĆ (NERYO)
878
1
ANTONIO PULJIZ (IM)
8064
874
0
MARINO PEREŽA (NERYO)
237
3
SREĆKO ANIĆ (NERYO)
Osvajači medalja
1. SREĆKO ANIĆ, neryo
2. MARINO PEREŽA, neryo
3. ANTONIO PULJIZ, Imotski
3. IGOR DROPULJIĆ, Imotski