Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
Baghada team
BESA
Bistra
Bjelovar
BUGOJNO
Centro Taekwondo Alessandria
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dubrava
DUGA RESA
Elit
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Tomislavgrad
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lekenik
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
MONTENEGRO STARS - BUDVA
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
Olimpic Sarajevo
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Petrovec
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Rječina
Rovinj.
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
SOKOL
SOLARIS ŠIBENIK
SSDRL CORPO LIBERO
St-kwan
ŠUJICA Tomislavgrad
Taekwondo klub OTOK
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD "ČAPLJINA"
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
UTE
VUKOVI
Zagreb
ZG-DUBRAVA
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -43
Mlađi kadeti B -24
Mlađi kadeti B -27
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -39
Kadetkinje A -59
Kadeti B -41
Kadeti B -49
Kadeti B -53
Kadetkinje B -51
Seniori A - 68
Seniori A - 80
Seniori A +80
Seniorke A -49
Seniori B +80
Mali olimpijci - A -24
Mali olimpijci - A -28
Male olimpijke - B -22
Male olimpijke - B -26
Kick (muški) -1 (2006)
Kick (muški) -2 (2007)
Kick (ženski) -3 (2008)
Kick (ženski) -4 (2009)
Kick (ženski) -5 (2010)
Kadeti B -41
7001
206
19
DOMINIK GLAVINA (RUG)
91
23
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
155
TONI FAVRO (FORTECA)
478
BORNA KLENOVŠAK (ZGDUB)
130
IGOR TOMINAC (TKD KAR)
7002
263
14
STIPE ŽAGAR (ZADAR)
106
11
NEVIO SVILIČIĆ (TKD KAR)
602
JOSIP NIKŠIĆ (ČAPLJIN)
652
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
405
MIHAEL GRŠIĆ (TKD KAR)
7021
91
20
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
155
8
TONI FAVRO (FORTECA)
7022
478
11
BORNA KLENOVŠAK (ZGDUB)
130
0
IGOR TOMINAC (TKD KAR)
7023
263
3
STIPE ŽAGAR (ZADAR)
602
4
JOSIP NIKŠIĆ (ČAPLJIN)
7024
652
20
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
405
0
MIHAEL GRŠIĆ (TKD KAR)
7049
91
12
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
478
14
BORNA KLENOVŠAK (ZGDUB)
7050
602
4
JOSIP NIKŠIĆ (ČAPLJIN)
652
19
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
7068
478
8
BORNA KLENOVŠAK (ZGDUB)
652
13
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
2. BORNA KLENOVŠAK, ZG-DUBRAVA
3. JOSIP NIKŠIĆ, TKD "ČAPLJINA"
3. DAVID ĐAKOVIĆ, Karlovac