Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
Baghada team
BESA
Bistra
Bjelovar
BUGOJNO
Centro Taekwondo Alessandria
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dubrava
DUGA RESA
Elit
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Tomislavgrad
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lekenik
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
MONTENEGRO STARS - BUDVA
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
Olimpic Sarajevo
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Petrovec
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Rječina
Rovinj.
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
SOKOL
SOLARIS ŠIBENIK
SSDRL CORPO LIBERO
St-kwan
ŠUJICA Tomislavgrad
Taekwondo klub OTOK
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD "ČAPLJINA"
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
UTE
VUKOVI
Zagreb
ZG-DUBRAVA
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -36
Mlađi kadeti A -39
Mlađi kadeti A -43
Mlađe kadetkinje A -36
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -43
Kadeti A -45
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -44
Mlađi kadeti A -33
2023
797
0
DOMAGOJ KOVAČ (FOX)
75
0
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
2024
628
4
DOMEN MOLJ (KORYO)
473
0
LUKA GOLOMEIĆ (ZGDUB)
2025
382
0
IVAN KLARIĆ (TKD KAR)
73
1
VALERIO BURIĆ (GROBNIK)
2026
216
2
ADZIJA GANJOLA (BES)
301
1
PETER CISARIK (ILYO KE)
2052
797
0
DOMAGOJ KOVAČ (FOX)
628
13
DOMEN MOLJ (KORYO)
2053
73
10
VALERIO BURIĆ (GROBNIK)
216
3
ADZIJA GANJOLA (BES)
2069
628
12
DOMEN MOLJ (KORYO)
73
0
VALERIO BURIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. DOMEN MOLJ, KORYO Slovenia
2. VALERIO BURIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. DOMAGOJ KOVAČ, Fox
3. ADZIJA GANJOLA, BESA
Mlađi kadeti A -36
2011
74
0
ROKO BOGDAN (GROBNIK)
121
25
TONI DUJIĆ (RUG)
743
MARIN TOTIĆ (FENVUK)
68
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
203
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
2012
303
3
DARIO PONGRAC (DUBRAVA)
793
1
LEON DUKANOVIĆ (FOX)
198
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
180
IVAN MATIĆ (RUG)
289
MATEJ HORVATH (KOSICE)
2042
121
9
TONI DUJIĆ (RUG)
743
0
MARIN TOTIĆ (FENVUK)
2043
68
0
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
203
1
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
2044
303
2
DARIO PONGRAC (DUBRAVA)
198
3
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
2045
180
11
IVAN MATIĆ (RUG)
289
1
MATEJ HORVATH (KOSICE)
2064
121
3
TONI DUJIĆ (RUG)
203
1
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
2065
198
0
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
180
12
IVAN MATIĆ (RUG)
2075
121
2
TONI DUJIĆ (RUG)
180
1
IVAN MATIĆ (RUG)
Medalists
1. TONI DUJIĆ, RUGVICA
2. IVAN MATIĆ, RUGVICA
3. JOSIP BLAŽUN, Ozalj
3. DOMINIK ARŠULIĆ, DUGA RESA
Mlađi kadeti A -39
2027
217
1
DARDAN LULGJURAJ (BES)
784
9
IVAN ŠIMIĆ (ŠUJICA )
2028
61
12
LIN KOVACIC (TKD KBK)
792
0
MARKO OSMOKROVIĆ (FOX)
2029
309
0
DORIAN JURIĆ (LEKENIK)
832
3
LUKA VARGA (OTOK)
431
ADRIJAN JANDROKOVIĆ (MASTER)
2054
784
0
IVAN ŠIMIĆ (ŠUJICA )
61
2
LIN KOVACIC (TKD KBK)
2055
832
1
LUKA VARGA (OTOK)
431
2
ADRIJAN JANDROKOVIĆ (MASTER)
2070
61
18
LIN KOVACIC (TKD KBK)
431
2
ADRIJAN JANDROKOVIĆ (MASTER)
Medalists
1. LIN KOVACIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. ADRIJAN JANDROKOVIĆ, MASTER
3. IVAN ŠIMIĆ, ŠUJICA Tomislavgrad
3. LUKA VARGA, Taekwondo klub OTOK
Mlađi kadeti A -43
4015
506
9
BÁLINT MÜLLER (UJPEST)
717
2
KARLO OSTOJIĆ (CONTRA)
4016
678
0
KASTRIOT LULGJURAJ (BES)
328
0
RICHARD BRISKAR (KOSICE)
4017
795
1
PATRICK DUKANOVIĆ (FOX)
123
4
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
4018
312
3
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
585
15
HRVOJE PAŽIN (FORTECA)
4047
506
13
BÁLINT MÜLLER (UJPEST)
678
1
KASTRIOT LULGJURAJ (BES)
4048
123
3
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
585
2
HRVOJE PAŽIN (FORTECA)
4070
506
3
BÁLINT MÜLLER (UJPEST)
123
6
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
Medalists
1. NIKOLA UGARKOVIĆ, RUGVICA
2. BÁLINT MÜLLER, UTE
3. HRVOJE PAŽIN, Forteca Korčula
3. KASTRIOT LULGJURAJ, BESA
Mlađe kadetkinje A -36
3009
305
11
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
77
1
LARA ŠĆULAC (GROBNIK)
326
VITA PRPIĆ (SENJ)
681
NIKA JURAC (FENVUK)
800
LARA PAVIČIĆ (FOX)
3010
801
7
TARRA BUDAK (FOX)
448
5
KARLA MORENA-FUMIĆ (ZGDUB)
295
DORA TROHA (BIST)
589
MAREA VODOPIJA (TIGAZ)
346
SLAVICA LETICA (KORYOTG)
3036
305
0
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
326
0
VITA PRPIĆ (SENJ)
3037
681
0
NIKA JURAC (FENVUK)
800
0
LARA PAVIČIĆ (FOX)
3038
801
7
TARRA BUDAK (FOX)
295
2
DORA TROHA (BIST)
3039
589
1
MAREA VODOPIJA (TIGAZ)
346
3
SLAVICA LETICA (KORYOTG)
3058
326
5
VITA PRPIĆ (SENJ)
681
3
NIKA JURAC (FENVUK)
3059
801
2
TARRA BUDAK (FOX)
346
10
SLAVICA LETICA (KORYOTG)
3071
326
6
VITA PRPIĆ (SENJ)
346
8
SLAVICA LETICA (KORYOTG)
Medalists
1. SLAVICA LETICA, Koryo Tomislavgrad
2. VITA PRPIĆ, SENJ
3. TARRA BUDAK, Fox
3. NIKA JURAC, FENIKS-VUKOMEREC
Mlađi kadeti B -30
2001
598
2
MARKO DRLJO (BIST)
584
0
MARKO HRASTOVČAK (TKD KAR)
789
KOSTA KOMATINA (MNESTAR)
2002
857
0
NIKOLA BIĆANIĆ (PLTVICE)
648
1
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
713
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
2003
798
6
MARKO JOVIĆ (FOX)
144
2
JURIJ LEBINGER (GAIAN)
812
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
2004
512
0
JOSIP ŠEKETA (TKD PRA)
767
2
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
281
NIKOLA OREB (FORTECA)
2005
796
2
IVANO GRIGOROV (FOX)
135
3
DOROTEJ VUKŠIĆ (TKD KAR)
343
LUKA BEVANDA (CROSTAR)
2006
834
7
IVAN POLJAK (PLTVICE)
463
11
LOVRO MAŽAR (ZGDUB)
239
TONI SAŠA (NERYO)
2007.1
862
2
STIPE ŠEBALJ (PLTVICE)
645
8
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
718
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
2007.2
284
0
CHRIS KERSCH (KUKKIWO)
887
0
IVAN KOS MARIČIĆ (CONTRA)
745
GABRIJEL HALAR (TKD KAR)
2013
598
1
MARKO DRLJO (BIST)
789
5
KOSTA KOMATINA (MNESTAR)
2014
648
4
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
713
6
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
2015
798
5
MARKO JOVIĆ (FOX)
812
18
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
2016
767
10
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
281
8
NIKOLA OREB (FORTECA)
2017
135
4
DOROTEJ VUKŠIĆ (TKD KAR)
343
3
LUKA BEVANDA (CROSTAR)
2018
463
10
LOVRO MAŽAR (ZGDUB)
239
4
TONI SAŠA (NERYO)
2019
645
3
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
718
0
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
2020
284
0
CHRIS KERSCH (KUKKIWO)
745
0
GABRIJEL HALAR (TKD KAR)
2046
789
6
KOSTA KOMATINA (MNESTAR)
713
5
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
2047
812
4
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
767
15
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
2048
135
2
DOROTEJ VUKŠIĆ (TKD KAR)
463
7
LOVRO MAŽAR (ZGDUB)
2049
645
14
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
745
5
GABRIJEL HALAR (TKD KAR)
2066
789
2
KOSTA KOMATINA (MNESTAR)
767
9
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
2067
463
2
LOVRO MAŽAR (ZGDUB)
645
3
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
2076
767
4
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
645
13
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
Medalists
1. IVAN LUKETIĆ, Ogulin
2. BORNA PRUGOVEČKI, ZG-DUBRAVA
3. LOVRO MAŽAR, ZG-DUBRAVA
3. KOSTA KOMATINA, MONTENEGRO STARS - BUDVA
Mlađi kadeti B -43
4019
698
4
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
837
16
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
4020
865
1
ROKO GRGAC (ČIGRA)
794
13
FILIP MILOŠEVIĆ (FOX)
4021
766
2
TOMÁŠ KUVIK (FALCON)
244
11
DUJE ROMIĆ (NERYO)
860
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
4049
837
5
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
794
13
FILIP MILOŠEVIĆ (FOX)
4050
244
14
DUJE ROMIĆ (NERYO)
860
13
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
4071
794
14
FILIP MILOŠEVIĆ (FOX)
244
2
DUJE ROMIĆ (NERYO)
Medalists
1. FILIP MILOŠEVIĆ, Fox
2. DUJE ROMIĆ, neryo
3. MARINO DUJMOVIĆ, Plitvice
3. VITO KREŠO-LOVRIĆ, Čigra
Kadeti A -45
6001
709
4
ANGELO ŠVEC (ZAGREB)
243
8
JOSIP COCE (NERYO)
6002
875
3
TOMAS CERNAK (ILYO KE)
386
9
HRVOJE GRČIĆ (TKD KAR)
6003
654
5
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
497
4
MATEJ HORVAT (JASTREB)
391
MATIJA MIŠKOVIĆ (TKD KAR)
6004
705
9
MATEO BILUŠ (ZAGREB)
799
13
MATEO PRIŠLIN (FOX)
6005
539
4
HARIS ĐELIĆ (TKDNGS)
384
7
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
6006
757
17
GIOVANNI SLANEC (FALCON)
90
4
DANIJEL BEŠIĆ (TKD KAR)
491
TIN MALEČIĆ (JASTREB)
6024
243
12
JOSIP COCE (NERYO)
386
13
HRVOJE GRČIĆ (TKD KAR)
6025
654
7
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
391
4
MATIJA MIŠKOVIĆ (TKD KAR)
6026
799
4
MATEO PRIŠLIN (FOX)
384
3
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
6027
757
9
GIOVANNI SLANEC (FALCON)
491
2
TIN MALEČIĆ (JASTREB)
6052
386
7
HRVOJE GRČIĆ (TKD KAR)
654
1
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
6053
799
1
MATEO PRIŠLIN (FOX)
757
5
GIOVANNI SLANEC (FALCON)
6068
386
3
HRVOJE GRČIĆ (TKD KAR)
757
6
GIOVANNI SLANEC (FALCON)
Medalists
1. GIOVANNI SLANEC, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
2. HRVOJE GRČIĆ, Karlovac
3. MATEO PRIŠLIN, Fox
3. JOSIP PAUŠIĆ, Ogulin
Kadetkinje A -41
6019
313
19
ANĐELA KATA PETROVIĆ (SCOMBAT)
483
6
LORA ĐURIĆ (VUKOVI)
816
DORA MALNAR (GROBNIK)
803
PETRA MRZLJAK (FOX)
603
LAURA MARGETIĆ (MED)
6046
313
3
ANĐELA KATA PETROVIĆ (SCOMBAT)
816
2
DORA MALNAR (GROBNIK)
6047
803
7
PETRA MRZLJAK (FOX)
603
11
LAURA MARGETIĆ (MED)
6065
313
0
ANĐELA KATA PETROVIĆ (SCOMBAT)
603
9
LAURA MARGETIĆ (MED)
Medalists
1. LAURA MARGETIĆ, Medvedgrad
2. ANĐELA KATA PETROVIĆ, Scardona Combat
3. PETRA MRZLJAK, Fox
3. DORA MALNAR, GROBNIK-ČAVLE
Kadetkinje A -44
6020
666
16
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
730
4
EMRA HELJA (TKD NUR)
396
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
6021
802
0
SILVIJA JOVIĆ (FOX)
870
12
SARA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
662
SANJA GLIGOREVIĆ (SOKOL)
6048
666
7
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
396
6
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
6049
870
10
SARA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
662
1
SANJA GLIGOREVIĆ (SOKOL)
6066
666
1
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
870
2
SARA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. SARA MIŠLJENOVIĆ, Karlovac
2. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
3. SANJA GLIGOREVIĆ, SOKOL
3. TENA NAGLIĆ, Karlovac