Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
Baghada team
BESA
Bistra
Bjelovar
BUGOJNO
Centro Taekwondo Alessandria
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dubrava
DUGA RESA
Elit
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Tomislavgrad
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lekenik
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
MONTENEGRO STARS - BUDVA
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
Olimpic Sarajevo
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Petrovec
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Rječina
Rovinj.
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
SOKOL
SOLARIS ŠIBENIK
SSDRL CORPO LIBERO
St-kwan
ŠUJICA Tomislavgrad
Taekwondo klub OTOK
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD "ČAPLJINA"
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
UTE
VUKOVI
Zagreb
ZG-DUBRAVA
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -43
Mlađe kadetkinje B -33
Mali olimpijci - A -24
Mlađe kadetkinje B -33
3020
345
3
EVA DAMJANOVIĆ (CROSTAR)
533
1
DONATA LEDNICKI (JASTREB)
3021
809
1
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
880
13
LANA DEMETER (MAKSMR)
3022
739
6
ADRIJANA JAKIC (LJUBIJA)
864
0
VEDRANA VUKOŠIĆ PETROVIĆ (PLTVICE)
759
MIHAELA SUŠIĆ (IM)
3023
101
18
BOJANA JOSIC (LJUBIJA)
831
6
ANTONELA ANTONIĆ (PLTVICE)
510
ANNA SOMOGYI (UJPEST)
3024
810
12
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
229
0
ANETA KULIC (NERYO)
691
MARTA TURČIĆ (JASTREB)
3048
345
0
EVA DAMJANOVIĆ (CROSTAR)
880
0
LANA DEMETER (MAKSMR)
3049
739
4
ADRIJANA JAKIC (LJUBIJA)
759
5
MIHAELA SUŠIĆ (IM)
3050
101
2
BOJANA JOSIC (LJUBIJA)
510
4
ANNA SOMOGYI (UJPEST)
3051
810
6
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
691
0
MARTA TURČIĆ (JASTREB)
3064
345
3
EVA DAMJANOVIĆ (CROSTAR)
759
1
MIHAELA SUŠIĆ (IM)
3065
510
0
ANNA SOMOGYI (UJPEST)
810
3
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
3074
345
1
EVA DAMJANOVIĆ (CROSTAR)
810
7
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. ANA STOJEVIĆ, Čigra
2. EVA DAMJANOVIĆ, Cro Star - Mostar
3. ANNA SOMOGYI, UTE
3. MIHAELA SUŠIĆ, Imotski