Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
Baghada team
BESA
Bistra
Bjelovar
BUGOJNO
Centro Taekwondo Alessandria
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dubrava
DUGA RESA
Elit
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Tomislavgrad
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lekenik
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
MONTENEGRO STARS - BUDVA
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
Olimpic Sarajevo
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Petrovec
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Rječina
Rovinj.
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
SOKOL
SOLARIS ŠIBENIK
SSDRL CORPO LIBERO
St-kwan
ŠUJICA Tomislavgrad
Taekwondo klub OTOK
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD "ČAPLJINA"
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
UTE
VUKOVI
Zagreb
ZG-DUBRAVA
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -27
Mlađe kadetkinje A -39
Mlađi kadeti B -47
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -30
Kadeti A -45
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -47
Mali olimpijci - A -30
Mali olimpijci - A -33
Male olimpijke - B -22
Kick (ženski) -4 (2009)
Mlađe kadetkinje B -30
3015
542
11
NINA ĐOGANI (TKDNGS)
634
3
KARLA SMOLIĆ ROČAK (MED)
3016
640
2
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
131
0
ŽELJANA MANDIĆ (TKD KAR)
3017
702
2
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
610
4
ENA KULIĆ (MED)
750
ANETA LUKÁČOVÁ (FALCON)
3018
143
4
DORA AŠONJA (RUG)
716
2
LUCIJA OMEJC (METALC)
324
DINA SELAK (SENJ)
3019
608
4
EMA SEVER (BIST)
624
5
LUCIJA JELIC (PANTERA)
615
LANA KAŠĆELAN (MED)
3044
542
0
NINA ĐOGANI (TKDNGS)
640
7
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
3045
610
5
ENA KULIĆ (MED)
750
6
ANETA LUKÁČOVÁ (FALCON)
3046
143
2
DORA AŠONJA (RUG)
324
6
DINA SELAK (SENJ)
3047
624
16
LUCIJA JELIC (PANTERA)
615
0
LANA KAŠĆELAN (MED)
3062
640
12
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
750
0
ANETA LUKÁČOVÁ (FALCON)
3063
324
1
DINA SELAK (SENJ)
624
4
LUCIJA JELIC (PANTERA)
3073
640
1
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
624
0
LUCIJA JELIC (PANTERA)
Osvajači medalja
1. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
2. LUCIJA JELIC, Pantera
3. ANETA LUKÁČOVÁ, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
3. DINA SELAK, SENJ