Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
Baghada team
BESA
Bistra
Bjelovar
BUGOJNO
Centro Taekwondo Alessandria
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dubrava
DUGA RESA
Elit
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Tomislavgrad
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lekenik
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
MONTENEGRO STARS - BUDVA
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
Olimpic Sarajevo
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Petrovec
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Rječina
Rovinj.
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
SOKOL
SOLARIS ŠIBENIK
SSDRL CORPO LIBERO
St-kwan
ŠUJICA Tomislavgrad
Taekwondo klub OTOK
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD "ČAPLJINA"
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
UTE
VUKOVI
Zagreb
ZG-DUBRAVA
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -27
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti B -33
Kadetkinje A +59
Kadeti B -53
Juniorke A -46
Mali olimpijci - A -22
Male olimpijke - A -22
Mali olimpijci - B -22
Mali olimpijci - B -33
Mlađi kadeti A -27
2021
631
6
IVAN ŠALAMON (ELIT)
570
1
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
451
BORNA SMERNJAK (ZGDUB)
2022
466
7
DAVID KARABEGOVIĆ (ZGDUB)
527
1
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
455
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
2050
631
9
IVAN ŠALAMON (ELIT)
451
5
BORNA SMERNJAK (ZGDUB)
2051
466
11
DAVID KARABEGOVIĆ (ZGDUB)
455
6
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
2068
631
5
IVAN ŠALAMON (ELIT)
466
6
DAVID KARABEGOVIĆ (ZGDUB)
Osvajači medalja
1. DAVID KARABEGOVIĆ, ZG-DUBRAVA
2. IVAN ŠALAMON, Elit
3. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS
3. BORNA SMERNJAK, ZG-DUBRAVA
Mlađi kadeti A -30
2008
774
1
LUKA ČORDAŠ (TKD_BJE)
630
8
SRDJAN TOMIC (ELIT)
231
BORNA BRADARIĆ (NERYO)
2009
427
0
MARTIN MATAK (OMEGA)
296
12
JAN FLEGAR (BIST)
505
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
2010
775
2
DAVOR MLINAC (OMEGA)
617
12
DANIN HASANAGIC (KORYO)
380
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
712
FRAN ŠERER (ZAGREB)
418
BRUNO GRĐAN (OMEGA)
2038
630
12
SRDJAN TOMIC (ELIT)
231
0
BORNA BRADARIĆ (NERYO)
2039
296
13
JAN FLEGAR (BIST)
505
7
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
2040
617
2
DANIN HASANAGIC (KORYO)
380
0
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
2041
712
5
FRAN ŠERER (ZAGREB)
418
0
BRUNO GRĐAN (OMEGA)
2062
630
9
SRDJAN TOMIC (ELIT)
296
3
JAN FLEGAR (BIST)
2063
617
6
DANIN HASANAGIC (KORYO)
712
4
FRAN ŠERER (ZAGREB)
2074
630
7
SRDJAN TOMIC (ELIT)
617
2
DANIN HASANAGIC (KORYO)
Osvajači medalja
1. SRDJAN TOMIC, Elit
2. DANIN HASANAGIC, KORYO Slovenia
3. JAN FLEGAR, Bistra
3. FRAN ŠERER, Zagreb
Mlađi kadeti B -33
3001
853
1
TOMISLAV BIĆANIĆ (PLTVICE)
596
13
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
609
LEON ČAČKO (MED)
3002
729
10
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
262
8
KARLO SMOLIĆ ANTIŠIN (ZADAR)
568
LAN LAVRINC (TKD KBK)
3003
756
2
MLADEN MADŽAR (LJUBIJA)
748
14
ANTE GRBAVAC (IM)
790
OGNJEN KOMATINA (MNESTAR)
3004
379
5
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
272
3
ALEKSA ZIVANOVIC (RALE)
157
MARK ADRIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
3005
852
14
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
751
2
PETAR KAVELJ (IM)
605
MARINO PARENTA (MED)
3006
129
0
FILIP OBROVAC (TKD KAR)
279
0
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
255
MIHOVIL BERAM (ZADAR)
3007
338
5
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
241
2
PETAR LJUBIĆ (NERYO)
383
RENATO CVITKOVIC (TKD KAR)
3008
826
3
LEO LAGANČIĆ (OTOK)
461
4
LUKA VLASTELICA (METALC)
637
MIHAJLO STEPANOVIC (ELIT)
3025
596
6
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
609
5
LEON ČAČKO (MED)
3026
729
6
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
568
7
LAN LAVRINC (TKD KBK)
3027
748
4
ANTE GRBAVAC (IM)
790
3
OGNJEN KOMATINA (MNESTAR)
3028
379
5
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
157
0
MARK ADRIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
3029
852
3
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
605
4
MARINO PARENTA (MED)
3030
279
3
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
255
2
MIHOVIL BERAM (ZADAR)
3031
338
10
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
383
1
RENATO CVITKOVIC (TKD KAR)
3032
461
7
LUKA VLASTELICA (METALC)
637
1
MIHAJLO STEPANOVIC (ELIT)
3052
596
3
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
568
2
LAN LAVRINC (TKD KBK)
3053
748
1
ANTE GRBAVAC (IM)
379
4
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
3054
605
0
MARINO PARENTA (MED)
279
0
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
3055
338
11
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
461
6
LUKA VLASTELICA (METALC)
3066
596
0
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
379
1
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
3067
279
0
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
338
0
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
3075
379
8
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
338
2
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
Osvajači medalja
1. SAŠA MIŠLJENOVIĆ, Karlovac
2. LUKA PENAVIĆ, Cro Star - Mostar
3. DAMJAN IVANKOVIĆ, Bistra
3. BORNA ANČIĆ, Forteca Korčula
Kadetkinje A +59
7014
219
7
IRENA SINISTAJ (BES)
495
10
DARIJA ZELJKO (JASTREB)
316
ANITA PALINIĆ (SCOMBAT)
7015
703
12
NIKA PRPIĆ (GACKA)
94
0
EMA LONČARIĆ (TKD KAR)
656
MARIJANA TOPIĆ (ELIT)
7043
495
16
DARIJA ZELJKO (JASTREB)
316
4
ANITA PALINIĆ (SCOMBAT)
7044
703
3
NIKA PRPIĆ (GACKA)
656
2
MARIJANA TOPIĆ (ELIT)
7065
495
3
DARIJA ZELJKO (JASTREB)
703
2
NIKA PRPIĆ (GACKA)
Osvajači medalja
1. DARIJA ZELJKO, Jastreb
2. NIKA PRPIĆ, GACKA
3. ANITA PALINIĆ, Scardona Combat
3. MARIJANA TOPIĆ, Elit
Kadeti B -53
7028
154
6
ROKO ŽUVELA (FORTECA)
653
7
DIMITRIJE JANKOVIC (ELIT)
7029
416
13
MATEO ŠKARA (ZADAR)
98
5
DEJAN MANDIĆ (TKD KAR)
7056
653
12
DIMITRIJE JANKOVIC (ELIT)
416
1
MATEO ŠKARA (ZADAR)
Osvajači medalja
1. DIMITRIJE JANKOVIC, Elit
2. MATEO ŠKARA, PLOVANIJA-ZADAR
3. ROKO ŽUVELA, Forteca Korčula
3. DEJAN MANDIĆ, Karlovac
Juniorke A -46
7051
667
5
ANDREA GALETIĆ (BRINJ)
633
4
JELENA BERIĆ (ELIT)
Osvajači medalja
1. ANDREA GALETIĆ, TKD BRINJE
2. JELENA BERIĆ, Elit
3. ----
3. ----
Mali olimpijci - A -22
1002
685
21
JOVAN KOVACEVIC (LJUBIJA)
181
9
MARINO MATIĆ (RUG)
724
SIMON LEŠ (CONTRA)
660
ALEKSANDAR BERIC (ELIT)
120
FILIP JAZVIĆ (RUG)
1029
685
14
JOVAN KOVACEVIC (LJUBIJA)
724
2
SIMON LEŠ (CONTRA)
1030
660
5
ALEKSANDAR BERIC (ELIT)
120
6
FILIP JAZVIĆ (RUG)
1062
685
3
JOVAN KOVACEVIC (LJUBIJA)
120
5
FILIP JAZVIĆ (RUG)
Osvajači medalja
1. FILIP JAZVIĆ, RUGVICA
2. JOVAN KOVACEVIC, Ljubija-Prijedor
3. ALEKSANDAR BERIC, Elit
3. SIMON LEŠ, Contra
Male olimpijke - A -22
1020
163
5
IVA KUKIC (ELIT)
579
6
EMA BRNARDIĆ (TKD KAR)
93
DORA NAGLIĆ (TKD KAR)
1054
579
11
EMA BRNARDIĆ (TKD KAR)
93
3
DORA NAGLIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. EMA BRNARDIĆ, Karlovac
2. DORA NAGLIĆ, Karlovac
3. IVA KUKIC, Elit
3. ----
Mali olimpijci - B -22
1046
744
11
IVAN MEŠTRIĆ (MAKSMR)
636
8
NIKOLA BERIC (ELIT)
Osvajači medalja
1. IVAN MEŠTRIĆ, MAKSIMIR
2. NIKOLA BERIC, Elit
3. ----
3. ----
Mali olimpijci - B -33
1048
635
14
MIHAJLO SVILAR (ELIT)
204
5
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
Osvajači medalja
1. MIHAJLO SVILAR, Elit
2. IVANO BELAVIĆ, DUGA RESA
3. ----
3. ----