Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
Baghada team
BESA
Bistra
Bjelovar
BUGOJNO
Centro Taekwondo Alessandria
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dubrava
DUGA RESA
Elit
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Tomislavgrad
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lekenik
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
MONTENEGRO STARS - BUDVA
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
Olimpic Sarajevo
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Petrovec
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Rječina
Rovinj.
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
SOKOL
SOLARIS ŠIBENIK
SSDRL CORPO LIBERO
St-kwan
ŠUJICA Tomislavgrad
Taekwondo klub OTOK
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD "ČAPLJINA"
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
UTE
VUKOVI
Zagreb
ZG-DUBRAVA
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje A -33
Mlađi kadeti B -43
Mlađe kadetkinje B -36
Kadetkinje A +59
Mlađe kadetkinje A -33
2033
124
11
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
62
1
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
2034
772
0
ELLA KASUMOVIĆ (TKD_BJE)
693
11
ANDREA BARTULAC (GACKA)
2035
377
6
ANA CUCULIĆ (GROBNIK)
758
14
SARA PIDRO (BUGOJNO)
780
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
2058
124
1
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
693
5
ANDREA BARTULAC (GACKA)
2059
758
2
SARA PIDRO (BUGOJNO)
780
3
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
2072
693
3
ANDREA BARTULAC (GACKA)
780
2
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
Osvajači medalja
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. ANA RANĐELOVIĆ, GAIANA
3. LUCIJA NESNIDAL, RUGVICA
3. SARA PIDRO, BUGOJNO
Mlađi kadeti B -43
4019
698
4
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
837
16
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
4020
865
1
ROKO GRGAC (ČIGRA)
794
13
FILIP MILOŠEVIĆ (FOX)
4021
766
2
TOMÁŠ KUVIK (FALCON)
244
11
DUJE ROMIĆ (NERYO)
860
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
4049
837
5
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
794
13
FILIP MILOŠEVIĆ (FOX)
4050
244
14
DUJE ROMIĆ (NERYO)
860
13
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
4071
794
14
FILIP MILOŠEVIĆ (FOX)
244
2
DUJE ROMIĆ (NERYO)
Osvajači medalja
1. FILIP MILOŠEVIĆ, Fox
2. DUJE ROMIĆ, neryo
3. MARINO DUJMOVIĆ, Plitvice
3. VITO KREŠO-LOVRIĆ, Čigra
Mlađe kadetkinje B -36
4010
769
3
LAURA DAVIDOVA (FALCON)
607
0
LUCIJA BARIŠIĆ (MED)
4011
641
8
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
781
1
KAROLINA KIŠ (OMEGA)
4012
341
0
MARINA ANIČIĆ (CROSTAR)
581
0
LEA VORKAPIĆ (TKD KAR)
700
KARLA LONČAR (GACKA)
4013
470
7
PETRA GEČEK (ORKAAS)
613
1
NIKA STAŽNIK (MED)
528
MAGDALENA IVIĆ (JASTREB)
4014
148
0
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
770
15
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
612
IMAN OPARDIJA (MED)
4033
769
4
LAURA DAVIDOVA (FALCON)
641
2
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
4034
341
0
MARINA ANIČIĆ (CROSTAR)
700
3
KARLA LONČAR (GACKA)
4035
470
0
PETRA GEČEK (ORKAAS)
528
3
MAGDALENA IVIĆ (JASTREB)
4036
770
11
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
612
1
IMAN OPARDIJA (MED)
4057
769
2
LAURA DAVIDOVA (FALCON)
700
0
KARLA LONČAR (GACKA)
4058
528
0
MAGDALENA IVIĆ (JASTREB)
770
4
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
4075
769
3
LAURA DAVIDOVA (FALCON)
770
0
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
Osvajači medalja
1. LAURA DAVIDOVA, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
2. VERONIKA FULIR, ZG-DUBRAVA
3. KARLA LONČAR, GACKA
3. MAGDALENA IVIĆ, Jastreb
Kadetkinje A +59
7014
219
7
IRENA SINISTAJ (BES)
495
10
DARIJA ZELJKO (JASTREB)
316
ANITA PALINIĆ (SCOMBAT)
7015
703
12
NIKA PRPIĆ (GACKA)
94
0
EMA LONČARIĆ (TKD KAR)
656
MARIJANA TOPIĆ (ELIT)
7043
495
16
DARIJA ZELJKO (JASTREB)
316
4
ANITA PALINIĆ (SCOMBAT)
7044
703
3
NIKA PRPIĆ (GACKA)
656
2
MARIJANA TOPIĆ (ELIT)
7065
495
3
DARIJA ZELJKO (JASTREB)
703
2
NIKA PRPIĆ (GACKA)
Osvajači medalja
1. DARIJA ZELJKO, Jastreb
2. NIKA PRPIĆ, GACKA
3. ANITA PALINIĆ, Scardona Combat
3. MARIJANA TOPIĆ, Elit