Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
Baghada team
BESA
Bistra
Bjelovar
BUGOJNO
Centro Taekwondo Alessandria
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dubrava
DUGA RESA
Elit
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Tomislavgrad
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lekenik
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
MONTENEGRO STARS - BUDVA
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
Olimpic Sarajevo
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Petrovec
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Rječina
Rovinj.
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
SOKOL
SOLARIS ŠIBENIK
SSDRL CORPO LIBERO
St-kwan
ŠUJICA Tomislavgrad
Taekwondo klub OTOK
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD "ČAPLJINA"
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
UTE
VUKOVI
Zagreb
ZG-DUBRAVA
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje A -43
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B -47
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -36
Kadeti A -45
Kadeti B -41
Seniori A - 68
Kick (ženski) -1 (2006)
Mlađe kadetkinje B -36
4010
769
3
LAURA DAVIDOVA (FALCON)
607
0
LUCIJA BARIŠIĆ (MED)
4011
641
8
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
781
1
KAROLINA KIŠ (OMEGA)
4012
341
0
MARINA ANIČIĆ (CROSTAR)
581
0
LEA VORKAPIĆ (TKD KAR)
700
KARLA LONČAR (GACKA)
4013
470
7
PETRA GEČEK (ORKAAS)
613
1
NIKA STAŽNIK (MED)
528
MAGDALENA IVIĆ (JASTREB)
4014
148
0
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
770
15
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
612
IMAN OPARDIJA (MED)
4033
769
4
LAURA DAVIDOVA (FALCON)
641
2
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
4034
341
0
MARINA ANIČIĆ (CROSTAR)
700
3
KARLA LONČAR (GACKA)
4035
470
0
PETRA GEČEK (ORKAAS)
528
3
MAGDALENA IVIĆ (JASTREB)
4036
770
11
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
612
1
IMAN OPARDIJA (MED)
4057
769
2
LAURA DAVIDOVA (FALCON)
700
0
KARLA LONČAR (GACKA)
4058
528
0
MAGDALENA IVIĆ (JASTREB)
770
4
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
4075
769
3
LAURA DAVIDOVA (FALCON)
770
0
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
Osvajači medalja
1. LAURA DAVIDOVA, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
2. VERONIKA FULIR, ZG-DUBRAVA
3. KARLA LONČAR, GACKA
3. MAGDALENA IVIĆ, Jastreb