Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
Baghada team
BESA
Bistra
Bjelovar
BUGOJNO
Centro Taekwondo Alessandria
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dubrava
DUGA RESA
Elit
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Tomislavgrad
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lekenik
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
MONTENEGRO STARS - BUDVA
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
Olimpic Sarajevo
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Petrovec
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Rječina
Rovinj.
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
SOKOL
SOLARIS ŠIBENIK
SSDRL CORPO LIBERO
St-kwan
ŠUJICA Tomislavgrad
Taekwondo klub OTOK
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD "ČAPLJINA"
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
UTE
VUKOVI
Zagreb
ZG-DUBRAVA
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti B -27
Mlađi kadeti B -30
Juniori B -73
Juniorke B -44
Mlađi kadeti B -27
3011
439
13
PATRIK KOVAČEVIĆ (MASTER)
815
6
ESED AHMETHODŽIĆ (TKDOLC)
752
JURAJ CIGLAR (TKTRNJE)
3012
336
1
SIMON MILOSTIĆ (FORTECA)
728
5
TIN HRISTOV (CONTRA)
723
MARTIN ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
3013
260
6
JASMIN AGIĆ (ZADAR)
711
11
ANTONIO DEJAK (CONTRA)
113
MATEO GOLDAŠIĆ (TKD KAR)
3014
721
17
SRDJAN MILJATOVIC (LJUBIJA)
540
5
MARIN ŠTEKO (TKTRNJE)
733
IVAN KOS MARIČIĆ (CONTRA)
3040
439
8
PATRIK KOVAČEVIĆ (MASTER)
752
2
JURAJ CIGLAR (TKTRNJE)
3041
728
1
TIN HRISTOV (CONTRA)
723
14
MARTIN ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
3042
711
0
ANTONIO DEJAK (CONTRA)
113
0
MATEO GOLDAŠIĆ (TKD KAR)
3043
721
0
SRDJAN MILJATOVIC (LJUBIJA)
733
0
IVAN KOS MARIČIĆ (CONTRA)
3060
439
1
PATRIK KOVAČEVIĆ (MASTER)
723
13
MARTIN ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
3061
711
1
ANTONIO DEJAK (CONTRA)
721
3
SRDJAN MILJATOVIC (LJUBIJA)
3072
723
18
MARTIN ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
721
10
SRDJAN MILJATOVIC (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. MARTIN ĐAKOVIĆ, Karlovac
2. SRDJAN MILJATOVIC, Ljubija-Prijedor
3. PATRIK KOVAČEVIĆ, MASTER
3. ANTONIO DEJAK, Contra
Mlađi kadeti B -30
2001
598
2
MARKO DRLJO (BIST)
584
0
MARKO HRASTOVČAK (TKD KAR)
789
KOSTA KOMATINA (MNESTAR)
2002
857
0
NIKOLA BIĆANIĆ (PLTVICE)
648
1
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
713
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
2003
798
6
MARKO JOVIĆ (FOX)
144
2
JURIJ LEBINGER (GAIAN)
812
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
2004
512
0
JOSIP ŠEKETA (TKD PRA)
767
2
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
281
NIKOLA OREB (FORTECA)
2005
796
2
IVANO GRIGOROV (FOX)
135
3
DOROTEJ VUKŠIĆ (TKD KAR)
343
LUKA BEVANDA (CROSTAR)
2006
834
7
IVAN POLJAK (PLTVICE)
463
11
LOVRO MAŽAR (ZGDUB)
239
TONI SAŠA (NERYO)
2007.1
862
2
STIPE ŠEBALJ (PLTVICE)
645
8
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
718
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
2007.2
284
0
CHRIS KERSCH (KUKKIWO)
887
0
IVAN KOS MARIČIĆ (CONTRA)
745
GABRIJEL HALAR (TKD KAR)
2013
598
1
MARKO DRLJO (BIST)
789
5
KOSTA KOMATINA (MNESTAR)
2014
648
4
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
713
6
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
2015
798
5
MARKO JOVIĆ (FOX)
812
18
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
2016
767
10
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
281
8
NIKOLA OREB (FORTECA)
2017
135
4
DOROTEJ VUKŠIĆ (TKD KAR)
343
3
LUKA BEVANDA (CROSTAR)
2018
463
10
LOVRO MAŽAR (ZGDUB)
239
4
TONI SAŠA (NERYO)
2019
645
3
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
718
0
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
2020
284
0
CHRIS KERSCH (KUKKIWO)
745
0
GABRIJEL HALAR (TKD KAR)
2046
789
6
KOSTA KOMATINA (MNESTAR)
713
5
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
2047
812
4
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
767
15
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
2048
135
2
DOROTEJ VUKŠIĆ (TKD KAR)
463
7
LOVRO MAŽAR (ZGDUB)
2049
645
14
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
745
5
GABRIJEL HALAR (TKD KAR)
2066
789
2
KOSTA KOMATINA (MNESTAR)
767
9
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
2067
463
2
LOVRO MAŽAR (ZGDUB)
645
3
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
2076
767
4
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
645
13
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. IVAN LUKETIĆ, Ogulin
2. BORNA PRUGOVEČKI, ZG-DUBRAVA
3. LOVRO MAŽAR, ZG-DUBRAVA
3. KOSTA KOMATINA, MONTENEGRO STARS - BUDVA
Juniori B -73
8002
827
16
KERIM KOLIĆ (TKDOLC)
874
29
MARINO PEREŽA (NERYO)
765
IGOR DROPULJIĆ (IM)
237
SREĆKO ANIĆ (NERYO)
878
ANTONIO PULJIZ (IM)
8033
874
0
MARINO PEREŽA (NERYO)
765
0
IGOR DROPULJIĆ (IM)
8034
237
7
SREĆKO ANIĆ (NERYO)
878
1
ANTONIO PULJIZ (IM)
8064
874
0
MARINO PEREŽA (NERYO)
237
3
SREĆKO ANIĆ (NERYO)
Osvajači medalja
1. SREĆKO ANIĆ, neryo
2. MARINO PEREŽA, neryo
3. ANTONIO PULJIZ, Imotski
3. IGOR DROPULJIĆ, Imotski
Juniorke B -44
7053
829
18
ELDINA BEGOVIĆ (TKDOLC)
136
0
LAURA PAVLOVIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. ELDINA BEGOVIĆ, Olimpic Sarajevo
2. LAURA PAVLOVIĆ, Karlovac
3. ----
3. ----