Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Croatia Karlovac Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
Seniorke B
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Seniori A -58
Seniori A - 68
Seniori A -80
Seniori A +87
Seniori A -58
1005
167
9
HABIHULLAH DOWLATSHAHI (BUDOGRA)
508
15
SAMUEL KUKURA (TAEKWON)
148
MATTEO SARI (FS_TS)
165
MUSTAFA HOSSAINI (BUDOGRA)
549
ANEL AMBEŠKOVIĆ (TKDJALE)
1024
508
7
SAMUEL KUKURA (TAEKWON)
148
12
MATTEO SARI (FS_TS)
1025
165
3
MUSTAFA HOSSAINI (BUDOGRA)
549
12
ANEL AMBEŠKOVIĆ (TKDJALE)
1050
148
19
MATTEO SARI (FS_TS)
549
13
ANEL AMBEŠKOVIĆ (TKDJALE)
Osvajači medalja
1. MATTEO SARI, FREE SPIRIT TRIESTE
2. ANEL AMBEŠKOVIĆ, AKADEMIJA JALE
3. SAMUEL KUKURA, Black Tiger Snina
3. MUSTAFA HOSSAINI, Asia Budo Graz
Seniori A - 68
1017
168
0
ALI AKBARZADEH (BUDOGRA)
88
0
DUMITRU NEGURA (DIAFANO)
1018
649
6
MATEJ IVANAC (OGULIN)
144
12
MATIC ŠPAJZER (ZAGORJE)
1046
168
15
ALI AKBARZADEH (BUDOGRA)
144
19
MATIC ŠPAJZER (ZAGORJE)
Osvajači medalja
1. MATIC ŠPAJZER, Zagorje-SLO
2. ALI AKBARZADEH, Asia Budo Graz
3. MATEJ IVANAC, Ogulin
3. DUMITRU NEGURA, SSDRL CORPO LIBERO
Seniori A -80
1006
568
0
AJREDIN AJETI (ORAO)
87
0
DENIS DIAFANO (DIAFANO)
778
IRFAN BABIĆ (ZE-DO)
100
BOJAN SESIVAREVIC (KOBRA01)
523
TOMISLAV SPAJIĆ (SOLARIS)
1026
568
1
AJREDIN AJETI (ORAO)
778
9
IRFAN BABIĆ (ZE-DO)
1027
100
11
BOJAN SESIVAREVIC (KOBRA01)
523
8
TOMISLAV SPAJIĆ (SOLARIS)
1051
778
14
IRFAN BABIĆ (ZE-DO)
100
2
BOJAN SESIVAREVIC (KOBRA01)
Osvajači medalja
1. IRFAN BABIĆ, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
2. BOJAN SESIVAREVIC, Kobra
3. AJREDIN AJETI, Orao Odzaci
3. TOMISLAV SPAJIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
Seniori A +87
1019
781
6
SABAHUDIN SMAJIĆ (ZE-DO)
462
3
IGOR FLORJANIĆ (PRVACI)
742
ALMIN RAHMANOVIĆ (BUGOJNO)
1047
781
10
SABAHUDIN SMAJIĆ (ZE-DO)
742
23
ALMIN RAHMANOVIĆ (BUGOJNO)
Osvajači medalja
1. ALMIN RAHMANOVIĆ, BUGOJNO
2. SABAHUDIN SMAJIĆ, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
3. IGOR FLORJANIĆ, VARAŽDIN 1
3. ----