Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Croatia Karlovac Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
Seniorke B
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Seniori A -58
Seniori A - 68
Seniori A -80
Seniori A +87
Seniori A -58
1005
167
9
HABIHULLAH DOWLATSHAHI (BUDOGRA)
508
15
SAMUEL KUKURA (TAEKWON)
148
MATTEO SARI (FS_TS)
165
MUSTAFA HOSSAINI (BUDOGRA)
549
ANEL AMBEŠKOVIĆ (TKDJALE)
1024
508
7
SAMUEL KUKURA (TAEKWON)
148
12
MATTEO SARI (FS_TS)
1025
165
3
MUSTAFA HOSSAINI (BUDOGRA)
549
12
ANEL AMBEŠKOVIĆ (TKDJALE)
1050
148
19
MATTEO SARI (FS_TS)
549
13
ANEL AMBEŠKOVIĆ (TKDJALE)
Medalists
1. MATTEO SARI, FREE SPIRIT TRIESTE
2. ANEL AMBEŠKOVIĆ, AKADEMIJA JALE
3. SAMUEL KUKURA, Black Tiger Snina
3. MUSTAFA HOSSAINI, Asia Budo Graz
Seniori A - 68
1017
168
0
ALI AKBARZADEH (BUDOGRA)
88
0
DUMITRU NEGURA (DIAFANO)
1018
649
6
MATEJ IVANAC (OGULIN)
144
12
MATIC ŠPAJZER (ZAGORJE)
1046
168
15
ALI AKBARZADEH (BUDOGRA)
144
19
MATIC ŠPAJZER (ZAGORJE)
Medalists
1. MATIC ŠPAJZER, Zagorje-SLO
2. ALI AKBARZADEH, Asia Budo Graz
3. MATEJ IVANAC, Ogulin
3. DUMITRU NEGURA, SSDRL CORPO LIBERO
Seniori A -80
1006
568
0
AJREDIN AJETI (ORAO)
87
0
DENIS DIAFANO (DIAFANO)
778
IRFAN BABIĆ (ZE-DO)
100
BOJAN SESIVAREVIC (KOBRA01)
523
TOMISLAV SPAJIĆ (SOLARIS)
1026
568
1
AJREDIN AJETI (ORAO)
778
9
IRFAN BABIĆ (ZE-DO)
1027
100
11
BOJAN SESIVAREVIC (KOBRA01)
523
8
TOMISLAV SPAJIĆ (SOLARIS)
1051
778
14
IRFAN BABIĆ (ZE-DO)
100
2
BOJAN SESIVAREVIC (KOBRA01)
Medalists
1. IRFAN BABIĆ, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
2. BOJAN SESIVAREVIC, Kobra
3. AJREDIN AJETI, Orao Odzaci
3. TOMISLAV SPAJIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
Seniori A +87
1019
781
6
SABAHUDIN SMAJIĆ (ZE-DO)
462
3
IGOR FLORJANIĆ (PRVACI)
742
ALMIN RAHMANOVIĆ (BUGOJNO)
1047
781
10
SABAHUDIN SMAJIĆ (ZE-DO)
742
23
ALMIN RAHMANOVIĆ (BUGOJNO)
Medalists
1. ALMIN RAHMANOVIĆ, BUGOJNO
2. SABAHUDIN SMAJIĆ, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
3. IGOR FLORJANIĆ, VARAŽDIN 1
3. ----