Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Croatia Karlovac Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
Borilište 5
Borilište 6
Borilište 7
Borilište K
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -43
Mlađi kadeti A -47
Mlađi kadeti B -27
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -39
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -39
Mlađi kadeti A -43
5020
153
0
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
85
0
TOMMASO DE CARLI (RALE)
5021
187
4
LUKA MARIĆ (ZADAR)
315
11
BORNA MARINKOV (JASTREB)
5022
182
10
EDI ĐEMAILJI (ZADAR)
648
2
JAN PINTAR (JASTREB)
556
LUKA MIKARIC (TKD KBK)
5045
153
0
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
315
0
BORNA MARINKOV (JASTREB)
5046
182
3
EDI ĐEMAILJI (ZADAR)
556
1
LUKA MIKARIC (TKD KBK)
5062
315
2
BORNA MARINKOV (JASTREB)
182
0
EDI ĐEMAILJI (ZADAR)
Osvajači medalja
1. BORNA MARINKOV, Jastreb
2. EDI ĐEMAILJI, PLOVANIJA-ZADAR
3. ----
3. LUKA MIKARIC, TKD-KBK-MARIBOR
Mlađi kadeti A -47
5061
537
6
FRANJO ŠPIŠIĆ (TKD PRA)
727
14
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
Osvajači medalja
1. TEO MARKOVIĆ, GACKA
2. FRANJO ŠPIŠIĆ, TK Prana Karlovac
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti B -27
5023
6
16
ANDREJ TUŠKAN (TKD KAR)
631
4
MARTIN FRANOVIĆ (ČIGRA)
714
MARIN RUŽIĆ (VODICE)
5024
683
6
MARINO STORIĆ (VODICE)
322
2
EUGEN PLEŠKO (JASTREB)
135
MARKO MIHELIĆ (TKD KAR)
5047
6
14
ANDREJ TUŠKAN (TKD KAR)
714
6
MARIN RUŽIĆ (VODICE)
5048
683
6
MARINO STORIĆ (VODICE)
135
7
MARKO MIHELIĆ (TKD KAR)
5063
6
12
ANDREJ TUŠKAN (TKD KAR)
135
0
MARKO MIHELIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. ANDREJ TUŠKAN, Karlovac
2. MARKO MIHELIĆ, Karlovac
3. MARIN RUŽIĆ, HBD Vodice
3. MARINO STORIĆ, HBD Vodice
Mlađi kadeti B -30
5001
706
0
IRENEJ STJEPAN (ROVINJ)
468
0
MATEJ MIHOLIĆ (JASTREB)
5002
395
9
IVAN PALEKA (LOTUS)
45
4
THOMAS ANDOLINA (DIAFANO)
5003
451
20
MATE VULIĆ (TKDGUSA)
366
2
DORIAN MACIUCA (TKD KAR)
5004
747
7
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
102
1
NEMANJA TOSIC (KOBRA01)
5005
564
7
DENIS SALAY (SKP RYO)
327
10
SVEN KOLEVSKI (JASTREB)
5006
715
0
ŠIMUN BARIĆ (VODICE)
52
0
MUHAMMED HADZIC (FRENKI)
5007
503
4
MARIN MILJAK (FORTECA)
363
3
MATEJ ARBAŠ (TKD KAR)
5008
456
4
LJUBO HERCEG (TKDGUSA)
260
11
VASILIJE NESTOROVIC (TKD BUD)
5029
468
12
MATEJ MIHOLIĆ (JASTREB)
395
2
IVAN PALEKA (LOTUS)
5030
451
1
MATE VULIĆ (TKDGUSA)
747
6
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
5031
327
15
SVEN KOLEVSKI (JASTREB)
52
5
MUHAMMED HADZIC (FRENKI)
5032
503
0
MARIN MILJAK (FORTECA)
260
12
VASILIJE NESTOROVIC (TKD BUD)
5053
468
4
MATEJ MIHOLIĆ (JASTREB)
747
12
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
5054
327
13
SVEN KOLEVSKI (JASTREB)
260
3
VASILIJE NESTOROVIC (TKD BUD)
5066
747
4
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
327
5
SVEN KOLEVSKI (JASTREB)
Osvajači medalja
1. SVEN KOLEVSKI, Jastreb
2. IVAN VUCENOVIC, Ljubija-Prijedor
3. VASILIJE NESTOROVIC, BUDUCNOST
3. MATEJ MIHOLIĆ, Jastreb
Mlađi kadeti B -39
5009
553
8
ERIC LIKOVIĆ (TKD PRA)
392
4
XING YU CHEN (SIBENIK)
786
MIRZA DURANOVIĆ (ZE-DO)
5010
200
5
ŠIME TROSKOT (ZADAR)
782
12
NEMANJA ZIVANIC (LJUBIJA)
504
ADAM JANKO (STTK)
5011
621
0
ANTE KAVELJ (IM)
86
0
ALEKSA ZIVANOVIC (RALE)
761
STEFAN TADIĆ (LJUBIJA)
634
GORAN LISICA (OGULIN)
551
MUHAMED SELIMANOVIĆ (TKDJALE)
5033
553
10
ERIC LIKOVIĆ (TKD PRA)
786
20
MIRZA DURANOVIĆ (ZE-DO)
5034
782
5
NEMANJA ZIVANIC (LJUBIJA)
504
11
ADAM JANKO (STTK)
5035
621
2
ANTE KAVELJ (IM)
761
3
STEFAN TADIĆ (LJUBIJA)
5036
634
8
GORAN LISICA (OGULIN)
551
6
MUHAMED SELIMANOVIĆ (TKDJALE)
5055
786
2
MIRZA DURANOVIĆ (ZE-DO)
504
5
ADAM JANKO (STTK)
5056
761
0
STEFAN TADIĆ (LJUBIJA)
634
2
GORAN LISICA (OGULIN)
5067
504
4
ADAM JANKO (STTK)
634
17
GORAN LISICA (OGULIN)
Osvajači medalja
1. GORAN LISICA, Ogulin
2. ADAM JANKO, Sárga Tenger Taekwondo Klub
3. STEFAN TADIĆ, Ljubija-Prijedor
3. MIRZA DURANOVIĆ, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
Mlađe kadetkinje B -27
5025
677
6
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
822
0
TARA TUČEK (ACTIV)
684
KALA MIDŽOR (PANTERA)
5026
211
4
BARBARA ŠPIŠIĆ (TKD PRA)
64
12
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
450
EMA KEGALJ (TKDGUSA)
5049
677
11
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
684
0
KALA MIDŽOR (PANTERA)
5050
64
11
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
450
6
EMA KEGALJ (TKDGUSA)
5064
677
14
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
64
1
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. MARGARITA VUKIĆ, ORKA AS
2. MAGDALENA LJUBIĆ, Karlovac
3. KALA MIDŽOR, Pantera
3. EMA KEGALJ, Gusar
Mlađe kadetkinje B -30
5012
138
14
MAJA KOLIĆ (TKD KAR)
501
0
MARIEL ČAGALJ (FORTECA)
5013
398
3
LAURA MARINOV (LOTUS)
43
2
ALLEGRA LOUGH (DIAFANO)
5014
391
0
NORA LOKAS (SIBENIK)
460
0
KARMEN JELOVIĆ (TKDGUSA)
531
IVANA PROFOZ (TKD KAR)
5015
29
4
LORENA VUKŠIĆ (TKD KAR)
808
3
EMA BUGARINOVIĆ (OMEGA)
791
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
5016
137
0
LORENA PETRUŠIĆ (TKD KAR)
237
0
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
459
EMA JURIČEVIĆ (TKDGUSA)
5037
138
5
MAJA KOLIĆ (TKD KAR)
398
2
LAURA MARINOV (LOTUS)
5038
460
17
KARMEN JELOVIĆ (TKDGUSA)
531
6
IVANA PROFOZ (TKD KAR)
5039
29
1
LORENA VUKŠIĆ (TKD KAR)
791
2
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
5040
137
18
LORENA PETRUŠIĆ (TKD KAR)
459
16
EMA JURIČEVIĆ (TKDGUSA)
5057
138
7
MAJA KOLIĆ (TKD KAR)
460
9
KARMEN JELOVIĆ (TKDGUSA)
5058
791
1
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
137
10
LORENA PETRUŠIĆ (TKD KAR)
5068
460
7
KARMEN JELOVIĆ (TKDGUSA)
137
14
LORENA PETRUŠIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. LORENA PETRUŠIĆ, Karlovac
2. KARMEN JELOVIĆ, Gusar
3. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
3. MAJA KOLIĆ, Karlovac
Mlađe kadetkinje B -33
5017
785
7
ADNA DŽIN (ZE-DO)
618
1
MAGDALENA ŠITUM (IM)
754
ANETA LUKÁČOVÁ (FALCON)
5018
433
5
DORA AŠONJA (RUG)
526
7
TEA GRABOVAC (TKDGUSA)
633
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
5019
263
1
NAIDA ĆESIR (BORAC)
620
13
DIJANA MRŠIĆ (IM)
445
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
367
MONIKA FRANJETIĆ (TKD KAR)
453
PETRA ČAGALJ (TKDGUSA)
5041
785
8
ADNA DŽIN (ZE-DO)
754
12
ANETA LUKÁČOVÁ (FALCON)
5042
526
2
TEA GRABOVAC (TKDGUSA)
633
11
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
5043
620
16
DIJANA MRŠIĆ (IM)
445
4
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
5044
367
1
MONIKA FRANJETIĆ (TKD KAR)
453
13
PETRA ČAGALJ (TKDGUSA)
5059
754
1
ANETA LUKÁČOVÁ (FALCON)
633
5
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
5060
620
14
DIJANA MRŠIĆ (IM)
453
11
PETRA ČAGALJ (TKDGUSA)
5069
633
10
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
620
3
DIJANA MRŠIĆ (IM)
Osvajači medalja
1. DOROTEA MAGDIĆ, Ogulin
2. DIJANA MRŠIĆ, Imotski
3. ANETA LUKÁČOVÁ, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
3. PETRA ČAGALJ, Gusar
Mlađe kadetkinje B -39
5027
441
0
NELA SARIC (ZADAR)
78
0
KATRINA ŠPEHAR (TKD KAR)
647
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
5028
101
0
JOVANA MARKOVIC (KOBRA01)
393
3
CHIARA MILIŠA (LOTUS)
638
TENA JEĐUD (TKD KAR)
5051
441
0
NELA SARIC (ZADAR)
647
1
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
5052
393
17
CHIARA MILIŠA (LOTUS)
638
5
TENA JEĐUD (TKD KAR)
5065
647
6
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
393
4
CHIARA MILIŠA (LOTUS)
Osvajači medalja
1. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
2. CHIARA MILIŠA, LOTUS
3. NELA SARIC, PLOVANIJA-ZADAR
3. TENA JEĐUD, Karlovac