Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Croatia Karlovac Open 2016
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area 5
Area 6
Area 7
Area K
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets A (male) -43
Younger cadets A (male) -47
Younger cadets B (male) -27
Younger cadets B (male) -30
Younger cadets B (male) -39
Younger cadets B (female) -27
Younger cadets B (female) -30
Younger cadets B (female) -33
Younger cadets B (female) -39
Younger cadets A (male) -43
5020
153
0
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
85
0
TOMMASO DE CARLI (RALE)
5021
187
4
LUKA MARIĆ (ZADAR)
315
11
BORNA MARINKOV (JASTREB)
5022
182
10
EDI ĐEMAILJI (ZADAR)
648
2
JAN PINTAR (JASTREB)
556
LUKA MIKARIC (TKD KBK)
5045
153
0
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
315
0
BORNA MARINKOV (JASTREB)
5046
182
3
EDI ĐEMAILJI (ZADAR)
556
1
LUKA MIKARIC (TKD KBK)
5062
315
2
BORNA MARINKOV (JASTREB)
182
0
EDI ĐEMAILJI (ZADAR)
Medalists
1. BORNA MARINKOV, Jastreb
2. EDI ĐEMAILJI, PLOVANIJA-ZADAR
3. ----
3. LUKA MIKARIC, TKD-KBK-MARIBOR
Younger cadets A (male) -47
5061
537
6
FRANJO ŠPIŠIĆ (TKD PRA)
727
14
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
Medalists
1. TEO MARKOVIĆ, GACKA
2. FRANJO ŠPIŠIĆ, TK Prana Karlovac
3. ----
3. ----
Younger cadets B (male) -27
5023
6
16
ANDREJ TUŠKAN (TKD KAR)
631
4
MARTIN FRANOVIĆ (ČIGRA)
714
MARIN RUŽIĆ (VODICE)
5024
683
6
MARINO STORIĆ (VODICE)
322
2
EUGEN PLEŠKO (JASTREB)
135
MARKO MIHELIĆ (TKD KAR)
5047
6
14
ANDREJ TUŠKAN (TKD KAR)
714
6
MARIN RUŽIĆ (VODICE)
5048
683
6
MARINO STORIĆ (VODICE)
135
7
MARKO MIHELIĆ (TKD KAR)
5063
6
12
ANDREJ TUŠKAN (TKD KAR)
135
0
MARKO MIHELIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. ANDREJ TUŠKAN, Karlovac
2. MARKO MIHELIĆ, Karlovac
3. MARIN RUŽIĆ, HBD Vodice
3. MARINO STORIĆ, HBD Vodice
Younger cadets B (male) -30
5001
706
0
IRENEJ STJEPAN (ROVINJ)
468
0
MATEJ MIHOLIĆ (JASTREB)
5002
395
9
IVAN PALEKA (LOTUS)
45
4
THOMAS ANDOLINA (DIAFANO)
5003
451
20
MATE VULIĆ (TKDGUSA)
366
2
DORIAN MACIUCA (TKD KAR)
5004
747
7
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
102
1
NEMANJA TOSIC (KOBRA01)
5005
564
7
DENIS SALAY (SKP RYO)
327
10
SVEN KOLEVSKI (JASTREB)
5006
715
0
ŠIMUN BARIĆ (VODICE)
52
0
MUHAMMED HADZIC (FRENKI)
5007
503
4
MARIN MILJAK (FORTECA)
363
3
MATEJ ARBAŠ (TKD KAR)
5008
456
4
LJUBO HERCEG (TKDGUSA)
260
11
VASILIJE NESTOROVIC (TKD BUD)
5029
468
12
MATEJ MIHOLIĆ (JASTREB)
395
2
IVAN PALEKA (LOTUS)
5030
451
1
MATE VULIĆ (TKDGUSA)
747
6
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
5031
327
15
SVEN KOLEVSKI (JASTREB)
52
5
MUHAMMED HADZIC (FRENKI)
5032
503
0
MARIN MILJAK (FORTECA)
260
12
VASILIJE NESTOROVIC (TKD BUD)
5053
468
4
MATEJ MIHOLIĆ (JASTREB)
747
12
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
5054
327
13
SVEN KOLEVSKI (JASTREB)
260
3
VASILIJE NESTOROVIC (TKD BUD)
5066
747
4
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
327
5
SVEN KOLEVSKI (JASTREB)
Medalists
1. SVEN KOLEVSKI, Jastreb
2. IVAN VUCENOVIC, Ljubija-Prijedor
3. VASILIJE NESTOROVIC, BUDUCNOST
3. MATEJ MIHOLIĆ, Jastreb
Younger cadets B (male) -39
5009
553
8
ERIC LIKOVIĆ (TKD PRA)
392
4
XING YU CHEN (SIBENIK)
786
MIRZA DURANOVIĆ (ZE-DO)
5010
200
5
ŠIME TROSKOT (ZADAR)
782
12
NEMANJA ZIVANIC (LJUBIJA)
504
ADAM JANKO (STTK)
5011
621
0
ANTE KAVELJ (IM)
86
0
ALEKSA ZIVANOVIC (RALE)
761
STEFAN TADIĆ (LJUBIJA)
634
GORAN LISICA (OGULIN)
551
MUHAMED SELIMANOVIĆ (TKDJALE)
5033
553
10
ERIC LIKOVIĆ (TKD PRA)
786
20
MIRZA DURANOVIĆ (ZE-DO)
5034
782
5
NEMANJA ZIVANIC (LJUBIJA)
504
11
ADAM JANKO (STTK)
5035
621
2
ANTE KAVELJ (IM)
761
3
STEFAN TADIĆ (LJUBIJA)
5036
634
8
GORAN LISICA (OGULIN)
551
6
MUHAMED SELIMANOVIĆ (TKDJALE)
5055
786
2
MIRZA DURANOVIĆ (ZE-DO)
504
5
ADAM JANKO (STTK)
5056
761
0
STEFAN TADIĆ (LJUBIJA)
634
2
GORAN LISICA (OGULIN)
5067
504
4
ADAM JANKO (STTK)
634
17
GORAN LISICA (OGULIN)
Medalists
1. GORAN LISICA, Ogulin
2. ADAM JANKO, Sárga Tenger Taekwondo Klub
3. STEFAN TADIĆ, Ljubija-Prijedor
3. MIRZA DURANOVIĆ, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
Younger cadets B (female) -27
5025
677
6
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
822
0
TARA TUČEK (ACTIV)
684
KALA MIDŽOR (PANTERA)
5026
211
4
BARBARA ŠPIŠIĆ (TKD PRA)
64
12
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
450
EMA KEGALJ (TKDGUSA)
5049
677
11
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
684
0
KALA MIDŽOR (PANTERA)
5050
64
11
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
450
6
EMA KEGALJ (TKDGUSA)
5064
677
14
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
64
1
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. MARGARITA VUKIĆ, ORKA AS
2. MAGDALENA LJUBIĆ, Karlovac
3. KALA MIDŽOR, Pantera
3. EMA KEGALJ, Gusar
Younger cadets B (female) -30
5012
138
14
MAJA KOLIĆ (TKD KAR)
501
0
MARIEL ČAGALJ (FORTECA)
5013
398
3
LAURA MARINOV (LOTUS)
43
2
ALLEGRA LOUGH (DIAFANO)
5014
391
0
NORA LOKAS (SIBENIK)
460
0
KARMEN JELOVIĆ (TKDGUSA)
531
IVANA PROFOZ (TKD KAR)
5015
29
4
LORENA VUKŠIĆ (TKD KAR)
808
3
EMA BUGARINOVIĆ (OMEGA)
791
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
5016
137
0
LORENA PETRUŠIĆ (TKD KAR)
237
0
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
459
EMA JURIČEVIĆ (TKDGUSA)
5037
138
5
MAJA KOLIĆ (TKD KAR)
398
2
LAURA MARINOV (LOTUS)
5038
460
17
KARMEN JELOVIĆ (TKDGUSA)
531
6
IVANA PROFOZ (TKD KAR)
5039
29
1
LORENA VUKŠIĆ (TKD KAR)
791
2
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
5040
137
18
LORENA PETRUŠIĆ (TKD KAR)
459
16
EMA JURIČEVIĆ (TKDGUSA)
5057
138
7
MAJA KOLIĆ (TKD KAR)
460
9
KARMEN JELOVIĆ (TKDGUSA)
5058
791
1
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
137
10
LORENA PETRUŠIĆ (TKD KAR)
5068
460
7
KARMEN JELOVIĆ (TKDGUSA)
137
14
LORENA PETRUŠIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. LORENA PETRUŠIĆ, Karlovac
2. KARMEN JELOVIĆ, Gusar
3. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
3. MAJA KOLIĆ, Karlovac
Younger cadets B (female) -33
5017
785
7
ADNA DŽIN (ZE-DO)
618
1
MAGDALENA ŠITUM (IM)
754
ANETA LUKÁČOVÁ (FALCON)
5018
433
5
DORA AŠONJA (RUG)
526
7
TEA GRABOVAC (TKDGUSA)
633
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
5019
263
1
NAIDA ĆESIR (BORAC)
620
13
DIJANA MRŠIĆ (IM)
445
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
367
MONIKA FRANJETIĆ (TKD KAR)
453
PETRA ČAGALJ (TKDGUSA)
5041
785
8
ADNA DŽIN (ZE-DO)
754
12
ANETA LUKÁČOVÁ (FALCON)
5042
526
2
TEA GRABOVAC (TKDGUSA)
633
11
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
5043
620
16
DIJANA MRŠIĆ (IM)
445
4
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
5044
367
1
MONIKA FRANJETIĆ (TKD KAR)
453
13
PETRA ČAGALJ (TKDGUSA)
5059
754
1
ANETA LUKÁČOVÁ (FALCON)
633
5
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
5060
620
14
DIJANA MRŠIĆ (IM)
453
11
PETRA ČAGALJ (TKDGUSA)
5069
633
10
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
620
3
DIJANA MRŠIĆ (IM)
Medalists
1. DOROTEA MAGDIĆ, Ogulin
2. DIJANA MRŠIĆ, Imotski
3. ANETA LUKÁČOVÁ, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
3. PETRA ČAGALJ, Gusar
Younger cadets B (female) -39
5027
441
0
NELA SARIC (ZADAR)
78
0
KATRINA ŠPEHAR (TKD KAR)
647
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
5028
101
0
JOVANA MARKOVIC (KOBRA01)
393
3
CHIARA MILIŠA (LOTUS)
638
TENA JEĐUD (TKD KAR)
5051
441
0
NELA SARIC (ZADAR)
647
1
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
5052
393
17
CHIARA MILIŠA (LOTUS)
638
5
TENA JEĐUD (TKD KAR)
5065
647
6
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
393
4
CHIARA MILIŠA (LOTUS)
Medalists
1. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
2. CHIARA MILIŠA, LOTUS
3. NELA SARIC, PLOVANIJA-ZADAR
3. TENA JEĐUD, Karlovac