Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Croatia Karlovac Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Activ
AKADEMIJA JALE
ARANY TIGRIS - HUNGARY
Asia Budo Graz
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
BUDUCNOST
BUGOJNO
Casper
Centro Taekwondo Alessandria
CRNI LABUDOVI
Čigra
DERVENTA
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
Forteca Korčula
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Gusar
HBD Vodice
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Kobra
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lav
LOTUS
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
Ogulin
Omega
Orao Odzaci
ORIENT TKD
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Rovinj
RUGVICA
Sárga Tenger Taekwondo Klub
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
SENJ
Skp Ryong Bratislava
Slovak national team
SOLARIS ŠIBENIK
Sparta
SSDRL CORPO LIBERO
SUSEDGRAD SOKOL
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub Koryo
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD "ČAPLJINA"
TKD BRINJE
tkd frenki
TKD-KBK-MARIBOR
VARAŽDIN 1
Zagorje-SLO
Zaprešić_
Zeljeznicar
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađe kadetkinje A -36
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B -43
Kadeti A -57
Juniori B -68
Juniorke B -55
Seniori A +87
Mlađi kadeti B -33
6001
734
10
NIDAL MAŠIĆ (BUGOJNO)
828
6
DOROTEJ VUKŠIĆ (TKD KAR)
701
KRISTIJAN MATOŠEVIĆ (ROVINJ)
253
LUKA BOGOJE (FORTECA)
640
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
606
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
418
VEDRAN POLJAK (ZAPREŠI)
103
VIKTOR GAGIC (KOBRA01)
471
LOVRE PRLIĆ HADŽISELIMOVIĆ (JASTREB)
440
BOTOND BAJOMI (SATENG)
203
MARINO MARKOVIĆ (ZADAR)
252
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
394
ANDRIJA VLAHOV (SIBENIK)
339
SIMON MILOSTIĆ (FORTECA)
491
PAVAO SOVIĆ (MAKSMR)
554
FILIP ABUT (TKD KAR)
826
ANTE PETRINA (TKDGUSA)
6005B
734
20
NIDAL MAŠIĆ (BUGOJNO)
701
5
KRISTIJAN MATOŠEVIĆ (ROVINJ)
6002
253
4
LUKA BOGOJE (FORTECA)
640
9
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
6003
606
3
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
418
8
VEDRAN POLJAK (ZAPREŠI)
6004
103
4
VIKTOR GAGIC (KOBRA01)
471
2
LOVRE PRLIĆ HADŽISELIMOVIĆ (JASTREB)
6005
440
0
BOTOND BAJOMI (SATENG)
203
1
MARINO MARKOVIĆ (ZADAR)
6006
252
6
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
394
0
ANDRIJA VLAHOV (SIBENIK)
6007
339
0
SIMON MILOSTIĆ (FORTECA)
491
0
PAVAO SOVIĆ (MAKSMR)
6007B
554
0
FILIP ABUT (TKD KAR)
826
0
ANTE PETRINA (TKDGUSA)
6029
734
6
NIDAL MAŠIĆ (BUGOJNO)
640
12
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
6030
418
7
VEDRAN POLJAK (ZAPREŠI)
103
9
VIKTOR GAGIC (KOBRA01)
6031
203
3
MARINO MARKOVIĆ (ZADAR)
252
6
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
6032
491
2
PAVAO SOVIĆ (MAKSMR)
826
15
ANTE PETRINA (TKDGUSA)
6054
640
5
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
103
4
VIKTOR GAGIC (KOBRA01)
6055
252
15
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
826
3
ANTE PETRINA (TKDGUSA)
6070
640
10
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
252
1
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
Medalists
1. IVAN LUKETIĆ, Ogulin
2. BORNA ANČIĆ, Forteca Korčula
3. VIKTOR GAGIC, Kobra
3. ANTE PETRINA, Gusar