Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2023.(55th Anniversary) & 8th WORLD HALLELLUJAH CUP 2023.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
ASD Taekwondo Club Schio
BANIJA PANDAS
Bjelovar
Black Tiger Snina
Broj 1
Centro Taekwondo Alessandria
DRAGON
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Forteca Korčula
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Ilyo-taekwondo Presov
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Ljubija-Prijedor
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Ogulin
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
PUMA
RUGVICA
Skp Ryong Bratislava
Somesul 2010 Apahida
SPARTA
STAR-CLUB BOJOVÝCH UMENÍ
Štajerc
ŠUJICA Tomislavgrad
TAEKWONDO HAKIMI Roznava Slovakia
Taekwondo klub "Shenron" Bugojno
Taekwondo klub Alepo
Team BESA
TK Prana Karlovac
TK Zadar
TKD BRINJE
TKD club ORIENT
TKD klub Kang
TKD TANN Slovenske Konjice
TKD/Kozara/ Prijedor
TEŽA/LETO
Kadeti A -41
Kadeti B -49
Juniori A -63
Juniorke A -49
Juniorke A -55
Kadeti A -41
C001
90
0
DAL LAGO GIOVANNI (SCHIO)
330
2
JAKOB KASTELIC (TKDKANG)
453
BRUNO MAJER (JASTREB)
48
AZZEDDIN KHALAF (TKD KAR)
33
MARKO GNJATIC (LJUBIJA)
7
AHMAD ABDO (TKD KAR)
24
BOŽIDAR PILIPOVIC (LJUBIJA)
405
DAVID CINDRIĆ (TKD PRA)
140
TOMAS KAMINSKY (KOSICE)
C017
330
2
JAKOB KASTELIC (TKDKANG)
453
0
BRUNO MAJER (JASTREB)
C018
48
0
AZZEDDIN KHALAF (TKD KAR)
33
2
MARKO GNJATIC (LJUBIJA)
C019
7
0
AHMAD ABDO (TKD KAR)
24
2
BOŽIDAR PILIPOVIC (LJUBIJA)
C020
405
0
DAVID CINDRIĆ (TKD PRA)
140
2
TOMAS KAMINSKY (KOSICE)
C036
330
2
JAKOB KASTELIC (TKDKANG)
33
0
MARKO GNJATIC (LJUBIJA)
C037
24
0
BOŽIDAR PILIPOVIC (LJUBIJA)
140
2
TOMAS KAMINSKY (KOSICE)
C051
330
0
JAKOB KASTELIC (TKDKANG)
140
2
TOMAS KAMINSKY (KOSICE)
Dobitniki medalj
1. TOMAS KAMINSKY, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. JAKOB KASTELIC, TKD klub Kang
3. BOŽIDAR PILIPOVIC, Ljubija-Prijedor
3. MARKO GNJATIC, Ljubija-Prijedor
Kadeti B -49
B032
147
0
MAHMOUD AL FAHEL (ALEPO)
364
1
ADAM ANTAL (KOSICE)
B033
366
2
SIMON SREINER (KOSICE)
315
0
ADRIAN POTOČNIK (SPARTA)
B051
364
2
ADAM ANTAL (KOSICE)
366
0
SIMON SREINER (KOSICE)
Dobitniki medalj
1. ADAM ANTAL, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. SIMON SREINER, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. MAHMOUD AL FAHEL, Taekwondo klub Alepo
3. ADRIAN POTOČNIK, SPARTA
Juniori A -63
C012
226
0
ADRIAN MAG (FALCON)
433
2
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
C013
135
2
DAMIEN FRGOLEC (KOSICE)
86
0
SPANAVELLO PIETRO (SCHIO)
C014
234
0
ROLAND BIAL (FALCON)
449
0
MATEJ BALJAK (PANTERA)
C015
199
2
MATUS MATEJKA (SKP RYO)
42
1
DANILO VUKOTIC (LJUBIJA)
C032
433
0
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
135
2
DAMIEN FRGOLEC (KOSICE)
C033
234
0
ROLAND BIAL (FALCON)
199
2
MATUS MATEJKA (SKP RYO)
C049
135
2
DAMIEN FRGOLEC (KOSICE)
199
0
MATUS MATEJKA (SKP RYO)
Dobitniki medalj
1. DAMIEN FRGOLEC, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. MATUS MATEJKA, Skp Ryong Bratislava
3. ANTONIO ŠNAJDER, Ogulin
3. ROLAND BIAL, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Juniorke A -49
C023
12
2
MARTIN SELENA (APAHIDA)
209
0
LAURA POSLON (RUG)
C024
138
2
MICHAELA KAMINSKA (KOSICE)
249
0
MEDEJA MOHORIČ (SPARTA)
C044
12
2
MARTIN SELENA (APAHIDA)
138
0
MICHAELA KAMINSKA (KOSICE)
Dobitniki medalj
1. MARTIN SELENA, Somesul 2010 Apahida
2. MICHAELA KAMINSKA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. LAURA POSLON, RUGVICA
3. MEDEJA MOHORIČ, SPARTA
Juniorke A -55
C016
200
2
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
139
0
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
214
ANA MIA VESELINOVIĆ (KOZARA)
257
EMA SVETIĆ (TK ZD)
88
MOROZ ANA (SCHIO)
C034
200
2
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
214
0
ANA MIA VESELINOVIĆ (KOZARA)
C035
257
2
EMA SVETIĆ (TK ZD)
88
0
MOROZ ANA (SCHIO)
C050
200
2
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
257
0
EMA SVETIĆ (TK ZD)
Dobitniki medalj
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. EMA SVETIĆ, TK Zadar
3. ANA MIA VESELINOVIĆ, TKD/Kozara/ Prijedor
3. MOROZ ANA, ASD Taekwondo Club Schio