Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2023.(55th Anniversary) & 8th WORLD HALLELLUJAH CUP 2023.
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
ASD Taekwondo Club Schio
BANIJA PANDAS
Bjelovar
Black Tiger Snina
Broj 1
Centro Taekwondo Alessandria
DRAGON
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Forteca Korčula
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Ilyo-taekwondo Presov
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Ljubija-Prijedor
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Ogulin
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
PUMA
RUGVICA
Skp Ryong Bratislava
Somesul 2010 Apahida
SPARTA
STAR-CLUB BOJOVÝCH UMENÍ
Štajerc
ŠUJICA Tomislavgrad
TAEKWONDO HAKIMI Roznava Slovakia
Taekwondo klub "Shenron" Bugojno
Taekwondo klub Alepo
Team BESA
TK Prana Karlovac
TK Zadar
TKD BRINJE
TKD club ORIENT
TKD klub Kang
TKD TANN Slovenske Konjice
TKD/Kozara/ Prijedor
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje A -33
Younger cadets A (female) -36
Mlađi kadeti B +51
Small olympics - A (male)-28
Small olympics - A (male) -39
Small olympics - A (female)-28
Small olympics - B (female)-20
Mlađe kadetkinje A -33
B001
413
2
DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ (TKD PRA)
73
0
DEJANA MARKOVIC (NO1)
208
LUP CECILIA IOANA (APAHIDA)
488
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
92
POZZERA MARISTELLA (SCHIO)
B009
413
2
DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ (TKD PRA)
208
1
LUP CECILIA IOANA (APAHIDA)
B010
488
2
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
92
0
POZZERA MARISTELLA (SCHIO)
B024
413
2
DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ (TKD PRA)
488
1
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
Medalists
1. DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ, TK Prana Karlovac
2. EMA GROŠIĆ, Jastreb
3. LUP CECILIA IOANA, Somesul 2010 Apahida
3. POZZERA MARISTELLA, ASD Taekwondo Club Schio
Younger cadets A (female) -36
A096
475
0
ELENA BAJIĆ (LJUBIJA)
74
2
MARIJA MILIC (NO1)
Medalists
1. MARIJA MILIC, Broj 1
2. ELENA BAJIĆ, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti B +51
A082
64
1
NJEGOŠ JELIČIĆ (LJUBIJA)
232
2
ARTEM DENYSENKO (SKP RYO)
219
VIKTOR GAGIC (NO1)
A101
232
0
ARTEM DENYSENKO (SKP RYO)
219
0
VIKTOR GAGIC (NO1)
Medalists
1. VIKTOR GAGIC, Broj 1
2. ARTEM DENYSENKO, Skp Ryong Bratislava
3. NJEGOŠ JELIČIĆ, Ljubija-Prijedor
3. ----
Small olympics - A (male)-28
A050
39
0
STEFAN CVIJIĆ (LJUBIJA)
421
2
NICOLAS ROŽIĆ (TKD PRA)
288
PAVLE MILOVANOVIC (NO1)
A065
421
0
NICOLAS ROŽIĆ (TKD PRA)
288
0
PAVLE MILOVANOVIC (NO1)
Medalists
1. NICOLAS ROŽIĆ, TK Prana Karlovac
2. PAVLE MILOVANOVIC, Broj 1
3. STEFAN CVIJIĆ, Ljubija-Prijedor
3. ----
Small olympics - A (male) -39
A058
294
0
PETAR CRNOGORAC (NO1)
40
0
VASILIJE VUČENOVIĆ (LJUBIJA)
Medalists
1. VASILIJE VUČENOVIĆ, Ljubija-Prijedor
2. ----
3. ----
3. ----
Small olympics - A (female)-28
A047
269
0
MILENA MILOSAVLJEVIC (NO1)
308
0
LEONI ZAKRAJŠEK (TKDKANG)
149
NATALI SVILIČIĆ (TKD KAR)
A048
53
2
SONJA EREMIĆ (TKD KAR)
271
0
JULIJA MAGERL (TANN)
396
KARMEN CESAR (RUG)
A055
308
2
LEONI ZAKRAJŠEK (TKDKANG)
149
0
NATALI SVILIČIĆ (TKD KAR)
A056
53
2
SONJA EREMIĆ (TKD KAR)
396
0
KARMEN CESAR (RUG)
A070
308
2
LEONI ZAKRAJŠEK (TKDKANG)
53
0
SONJA EREMIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. LEONI ZAKRAJŠEK, TKD klub Kang
2. SONJA EREMIĆ, Karlovac
3. NATALI SVILIČIĆ, Karlovac
3. KARMEN CESAR, RUGVICA
Small olympics - B (female)-20
A062
220
0
DUNJA BELOICA (NO1)
82
0
NATALIJA AMANOVIĆ (LJUBIJA)
Medalists
1. NATALIJA AMANOVIĆ, Ljubija-Prijedor
2. ----
3. ----
3. ----