Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
CROATIA OPEN ZAGREB 2013 - ITF
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište F1
Borilište F2
Borilište F3
Borilište S1
Borilište S2
Borilište S3
Borilište TM
TEŽINE / UZRASTI
Forme - Kadeti - Žuti pojasevi
Forme - Kadeti - Zeleni pojasevi
Forme - Kadeti - Plavi pojasevi
Forme - Kadeti - Crveni pojasevi
Forme - Kadeti - Crni pojasevi
Forme - Kadetkinje - Žuti pojasevi
Forme - Kadetkinje - Plavi pojasevi
Forme - Kadetkinje - Crveni pojasevi
Forme - Kadetkinje - Crni pojasevi
Forme - Kadeti - Žuti pojasevi
119
0
DOMINIK MATIĆ (ITMF)
317
0
IVAN BATARELO (LOTUS)
242
BORIS BESEK (ŽUPANJA)
317
0
IVAN BATARELO (LOTUS)
242
0
BORIS BESEK (ŽUPANJA)
Osvajači medalja
1. IVAN BATARELO, LOTUS
2. BORIS BESEK, TIGAR Županja
3. DOMINIK MATIĆ, METALAC ITF
3. ----
Forme - Kadeti - Zeleni pojasevi
274
0
KLEMEN STROJANŠEK (TKD SUN)
353
0
IVAN MARTIĆ (SLATINA)
284
SIMON ZAJC (TKD SUN)
266
0
ALJAŽ VODOVNIK (TKD SUN)
13
0
ADAM HERCOG (ALFA)
330
0
TONY RUBELJ (VODICE)
375
0
DENIS JELAČA (SPARTAK)
353
0
IVAN MARTIĆ (SLATINA)
284
0
SIMON ZAJC (TKD SUN)
13
0
ADAM HERCOG (ALFA)
330
0
TONY RUBELJ (VODICE)
284
0
SIMON ZAJC (TKD SUN)
13
0
ADAM HERCOG (ALFA)
Osvajači medalja
1. ADAM HERCOG, TITKD ALFA BROD
2. SIMON ZAJC, SUN BRASLOVČE
3. TONY RUBELJ, HBD Vodice
3. IVAN MARTIĆ, Slatina
Forme - Kadeti - Plavi pojasevi
230
0
NEMANJA SAVKOVIC (PRNJ)
268
0
ANEJ RAVNAK (TKD SUN)
129
0
ANTONIO ŠKREBLIN (ITMF)
95
0
TOMISLAV TIPURIĆ (ALFA)
302
0
STEFAN KOVAČEVIĆ (DOBOJ)
278
0
PATRIK RAVNAK (TKD SUN)
260
0
ALVIN GLAVIĆ (BUZET)
319
0
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
230
0
NEMANJA SAVKOVIC (PRNJ)
129
0
ANTONIO ŠKREBLIN (ITMF)
302
0
STEFAN KOVAČEVIĆ (DOBOJ)
260
0
ALVIN GLAVIĆ (BUZET)
129
0
ANTONIO ŠKREBLIN (ITMF)
302
0
STEFAN KOVAČEVIĆ (DOBOJ)
Osvajači medalja
1. STEFAN KOVAČEVIĆ, TKD klub ''Doboj'' Doboj
2. ANTONIO ŠKREBLIN, METALAC ITF
3. ALVIN GLAVIĆ, Buzet
3. NEMANJA SAVKOVIC, Prnjavor
Forme - Kadeti - Crveni pojasevi
222
0
DAVID STANIŠIĆ (PRNJ)
72
0
JAN TOMAŽ ŠTURM (KBV)
152
FILIP ČEMELJIĆ (NOVALJA)
70
0
BLAŽ SAKAČ (KBV)
151
0
DORIAN SEMENČIĆ (NOVALJA)
236
SRĐAN TODOROVIĆ (PRNJ)
234
0
SRĐAN GUNJEVIĆ (PRNJ)
155
0
LUKA BISKUPIĆ (NOVALJA)
80
SVEN HOJS (KBV)
366
LUKAS ŠEKRST (SLATINA)
348
IVAN KLARIĆ (ITMF)
72
0
JAN TOMAŽ ŠTURM (KBV)
152
0
FILIP ČEMELJIĆ (NOVALJA)
70
0
BLAŽ SAKAČ (KBV)
236
0
SRĐAN TODOROVIĆ (PRNJ)
234
0
SRĐAN GUNJEVIĆ (PRNJ)
80
0
SVEN HOJS (KBV)
366
0
LUKAS ŠEKRST (SLATINA)
348
0
IVAN KLARIĆ (ITMF)
72
0
JAN TOMAŽ ŠTURM (KBV)
70
0
BLAŽ SAKAČ (KBV)
80
0
SVEN HOJS (KBV)
366
0
LUKAS ŠEKRST (SLATINA)
72
0
JAN TOMAŽ ŠTURM (KBV)
366
0
LUKAS ŠEKRST (SLATINA)
Osvajači medalja
1. LUKAS ŠEKRST, Slatina
2. JAN TOMAŽ ŠTURM, Keter Hwarang
3. SVEN HOJS, Keter Hwarang
3. BLAŽ SAKAČ, Keter Hwarang
Forme - Kadeti - Crni pojasevi
74
0
JANIN ŽNUDERL (KBV)
107
0
LAURO DRANDIĆ (ISTRA)
244
0
DUJE BERAČ (ŽUPANJA)
232
0
SAVA NJEGOVAN (PRNJ)
64
0
ALEN PRELOŽNIK (KBV)
7
0
TOMISLAV KATUŠIĆ (ALFA)
104
ANTONIO JURMAN (ISTRA)
74
0
JANIN ŽNUDERL (KBV)
244
0
DUJE BERAČ (ŽUPANJA)
7
0
TOMISLAV KATUŠIĆ (ALFA)
104
0
ANTONIO JURMAN (ISTRA)
244
0
DUJE BERAČ (ŽUPANJA)
7
0
TOMISLAV KATUŠIĆ (ALFA)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV KATUŠIĆ, TITKD ALFA BROD
2. DUJE BERAČ, TIGAR Županja
3. ANTONIO JURMAN, Istra - Pula
3. JANIN ŽNUDERL, Keter Hwarang
Forme - Kadetkinje - Žuti pojasevi
306
0
AHMEDINA JAŠARAGIĆ (BOSNA)
316
0
TEA CVITANOVIĆ (LOTUS)
Osvajači medalja
1. TEA CVITANOVIĆ, LOTUS
2. AHMEDINA JAŠARAGIĆ, BOSNA
3. ----
3. ----
Forme - Kadetkinje - Plavi pojasevi
166
0
KORINA ZUGAN (BUZET)
116
0
JOSIPA RIBIĆ (ITMF)
154
LANA DABO (NOVALJA)
168
MATEA PETOHLEB (BUZET)
134
LEONARDA ŠIMIĆ (ITMF)
116
0
JOSIPA RIBIĆ (ITMF)
154
0
LANA DABO (NOVALJA)
168
0
MATEA PETOHLEB (BUZET)
134
0
LEONARDA ŠIMIĆ (ITMF)
116
0
JOSIPA RIBIĆ (ITMF)
134
0
LEONARDA ŠIMIĆ (ITMF)
Osvajači medalja
1. LEONARDA ŠIMIĆ, METALAC ITF
2. JOSIPA RIBIĆ, METALAC ITF
3. MATEA PETOHLEB, Buzet
3. LANA DABO, Novalja
Forme - Kadetkinje - Crveni pojasevi
298
0
UNA MARAVIĆ (SLATINA)
143
0
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
196
MATEA MILIŠA (RIJEKA)
228
MILICA MITRIĆ (PRNJ)
153
KATARINA VIDAS (NOVALJA)
357
0
JOSIPA TERZIĆ (SLATINA)
224
0
ELDA MEŠIĆ (PRNJ)
301
KRISTINA TOMIĆ (DOBOJ)
66
ANJA SAKAČ (KBV)
291
EMA REPIĆ (SLATINA)
143
0
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
196
0
MATEA MILIŠA (RIJEKA)
228
0
MILICA MITRIĆ (PRNJ)
153
0
KATARINA VIDAS (NOVALJA)
224
0
ELDA MEŠIĆ (PRNJ)
301
0
KRISTINA TOMIĆ (DOBOJ)
66
0
ANJA SAKAČ (KBV)
291
0
EMA REPIĆ (SLATINA)
143
0
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
228
0
MILICA MITRIĆ (PRNJ)
224
0
ELDA MEŠIĆ (PRNJ)
66
0
ANJA SAKAČ (KBV)
143
0
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
224
0
ELDA MEŠIĆ (PRNJ)
Osvajači medalja
1. GRAZIELA DESPOTOVIĆ, METALAC ITF
2. ELDA MEŠIĆ, Prnjavor
3. MILICA MITRIĆ, Prnjavor
3. ANJA SAKAČ, Keter Hwarang
Forme - Kadetkinje - Crni pojasevi
84
0
VANESSA ŠAJHER (KBV)
110
0
ANDREA ORLIĆ (ISTRA)
Osvajači medalja
1. ANDREA ORLIĆ, Istra - Pula
2. VANESSA ŠAJHER, Keter Hwarang
3. ----
3. ----