001 | 1/2 | Forme - Juniori - Plavi pojasevi | ANTE BONAČIĆ KREŠIĆ (METALAC ITF) |
| MATEJ NENADIĆ (TITKD ALFA BROD) |
002 | 1/4 | Forme - Juniori - Crveni pojasevi | AMAR MURATOVIĆ (Prnjavor) |
| KENAN ŠEPEROVIĆ (Istra - Pula) |
003 | 1/1 | Forme - Juniori - Plavi pojasevi | MATEJ NENADIĆ (TITKD ALFA BROD) |
| ALVIN GLAVIĆ (Buzet) |
004 | 1/2 | Forme - Juniori - Crveni pojasevi | AMAR MURATOVIĆ (Prnjavor) |
| VELJKO BURIĆ (Prnjavor) |
005 | 1/2 | Forme - Juniori - Crveni pojasevi | DAVID ĐURAŠ (Prnjavor) |
| IVAN BALIĆ (Slatina) |
006 | 1/4 | Forme - Juniori - Crni pojasevi | DANIEL LAZAR (TITKD ALFA BROD) |
| ROKO BERAČ (TIGAR Županja) |
007 | 1/1 | Forme - Juniori - Crveni pojasevi | AMAR MURATOVIĆ (Prnjavor) |
| DAVID ĐURAŠ (Prnjavor) |
008 | 1/4 | Forme - Juniori - Crni pojasevi | KRISTIJAN KATUŠIĆ (TITKD ALFA BROD) |
| LOVRE ŠTOKIĆ (SOLARIS ŠIBENIK) |
009 | 1/2 | Forme - Juniori - Crni pojasevi | DANIEL LAZAR (TITKD ALFA BROD) |
| DANIEL ŠTORGA (Istra - Pula) |
010 | 1/2 | Forme - Juniori - Crni pojasevi | KRISTIJAN KATUŠIĆ (TITKD ALFA BROD) |
| TOMISLAV JALŠOVEČKI (METALAC ITF) |
011 | 1/1 | Forme - Juniorke - Zeleni pojasevi | IRIS GUDELJ (TKD SARAJEVO) |
| EMA LETIĆ (GIMNAZIJA-POŽEGA) |
012 | 1/1 | Forme - Juniori - Crni pojasevi | DANIEL LAZAR (TITKD ALFA BROD) |
| KRISTIJAN KATUŠIĆ (TITKD ALFA BROD) |
013 | 1/1 | Forme - Juniorke - Plavi pojasevi | KORINA ZUGAN (Buzet) |
| MATEA PETOHLEB (Buzet) |
014 | 1/4 | Forme - Juniorke - Crveni pojasevi | INES AVDIĆ (METALAC ITF) |
| DOROTEA BARIĆ (Slatina) |
015 | 1/4 | Forme - Juniorke - Crveni pojasevi | GORDANA ŠUĆUR (TKD klub ''Doboj'' Doboj) |
| ELA MANDALENIĆ (Buzet) |
016 | 1/2 | Forme - Juniorke - Crveni pojasevi | INES AVDIĆ (METALAC ITF) |
| PAULA DOLOVSKI (SOLARIS ŠIBENIK) |
017 | 1/2 | Forme - Juniorke - Crveni pojasevi | GORDANA ŠUĆUR (TKD klub ''Doboj'' Doboj) |
| GRAZIELA DESPOTOVIĆ (METALAC ITF) |
018 | 1/4 | Forme - Juniorke - Crni pojasevi | LUCIJA REGVAT (METALAC ITF) |
| URŠKA GAZVODA (Keter Hwarang) |
019 | 1/1 | Forme - Juniorke - Crveni pojasevi | PAULA DOLOVSKI (SOLARIS ŠIBENIK) |
| GORDANA ŠUĆUR (TKD klub ''Doboj'' Doboj) |
020 | 1/4 | Forme - Juniorke - Crni pojasevi | PARIS CARBONARI (UKTA) |
| VANESSA ŠAJHER (Keter Hwarang) |
021 | 1/4 | Forme - Juniorke - Crni pojasevi | PETRA JALŠOVEČKI (METALAC ITF) |
| MATEA SAGADIN (Istra - Pula) |
022 | 1/2 | Forme - Juniorke - Crni pojasevi | URŠKA GAZVODA (Keter Hwarang) |
| PARIS CARBONARI (UKTA) |
023 | 1/2 | Forme - Juniorke - Crni pojasevi | PETRA JALŠOVEČKI (METALAC ITF) |
| URŠA TERDIN (Keter Hwarang) |
024 | 1/4 | Forme - Seniori - Crni pojasevi | DAVOR GAVRAN (GIMNAZIJA-POŽEGA) |
| JAMES DILLEY (UKTA) |
025 | 1/1 | Forme - Juniorke - Crni pojasevi | PARIS CARBONARI (UKTA) |
| PETRA JALŠOVEČKI (METALAC ITF) |
026 | 1/4 | Forme - Seniori - Crni pojasevi | CONNAR PROSSER (UKTA) |
| STEFAN DIMKOV (JO-SHUA-DO Fight Club Vienna) |
027 | 1/4 | Forme - Seniori - Crni pojasevi | CARL DAVIS (UKTA) |
| RICKY DE WINTEN (UKTA) |
028 | 1/4 | Forme - Seniori - Crni pojasevi | ALAN RAFFITY (UKTA) |
| TOMISLAV JALŠOVEČKI (METALAC ITF) |
029 | 1/2 | Forme - Seniori - Crni pojasevi | JAMES DILLEY (UKTA) |
| CONNAR PROSSER (UKTA) |
030 | 1/2 | Forme - Seniori - Crni pojasevi | CARL DAVIS (UKTA) |
| ALAN RAFFITY (UKTA) |
031 | 1/2 | Forme - Seniorke - Crni pojasevi | SABINA BEC (SUN BRASLOVČE) |
| PETRA JALŠOVEČKI (METALAC ITF) |
032 | 1/2 | Forme - Seniorke - Crni pojasevi | KRISTINA KATUŠIĆ (TITKD ALFA BROD) |
| ANDREA KORAĆ (Prnjavor) |
033 | 1/1 | Forme - Seniori - Crni pojasevi | CONNAR PROSSER (UKTA) |
| CARL DAVIS (UKTA) |
034 | 1/1 | Forme - Seniorke - Crni pojasevi | PETRA JALŠOVEČKI (METALAC ITF) |
| ANDREA KORAĆ (Prnjavor) |