Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
CROATIA OPEN ZAGREB 2013 - ITF
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area F1
Area F2
Area F3
Area S1
Area S2
Area S3
Area TM
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Forme - Juniori - Plavi pojasevi
Forme - Juniori - Crveni pojasevi
Forme - Juniori - Crni pojasevi
Forme - Juniorke - Zeleni pojasevi
Forme - Juniorke - Plavi pojasevi
Forme - Juniorke - Crveni pojasevi
Forme - Juniorke - Crni pojasevi
Forme - Seniori - Crni pojasevi
Forme - Seniorke - Crni pojasevi
Forme - Juniori - Plavi pojasevi
20
0
ANTE BONAČIĆ KREŠIĆ (ITMF)
15
0
MATEJ NENADIĆ (ALFA)
262
ALVIN GLAVIĆ (BUZET)
15
0
MATEJ NENADIĆ (ALFA)
262
0
ALVIN GLAVIĆ (BUZET)
Medalists
1. MATEJ NENADIĆ, TITKD ALFA BROD
2. ALVIN GLAVIĆ, Buzet
3. ANTE BONAČIĆ KREŠIĆ, METALAC ITF
3. ----
Forme - Juniori - Crveni pojasevi
216
0
AMAR MURATOVIĆ (PRNJ)
113
0
KENAN ŠEPEROVIĆ (ISTRA)
238
VELJKO BURIĆ (PRNJ)
220
DAVID ĐURAŠ (PRNJ)
294
IVAN BALIĆ (SLATINA)
216
0
AMAR MURATOVIĆ (PRNJ)
238
0
VELJKO BURIĆ (PRNJ)
220
0
DAVID ĐURAŠ (PRNJ)
294
0
IVAN BALIĆ (SLATINA)
216
0
AMAR MURATOVIĆ (PRNJ)
220
0
DAVID ĐURAŠ (PRNJ)
Medalists
1. AMAR MURATOVIĆ, Prnjavor
2. DAVID ĐURAŠ, Prnjavor
3. VELJKO BURIĆ, Prnjavor
3. IVAN BALIĆ, Slatina
Forme - Juniori - Crni pojasevi
29
0
DANIEL LAZAR (ALFA)
248
0
ROKO BERAČ (ŽUPANJA)
111
DANIEL ŠTORGA (ISTRA)
31
0
KRISTIJAN KATUŠIĆ (ALFA)
204
0
LOVRE ŠTOKIĆ (SOLARIS)
28
TOMISLAV JALŠOVEČKI (ITMF)
29
0
DANIEL LAZAR (ALFA)
111
0
DANIEL ŠTORGA (ISTRA)
31
0
KRISTIJAN KATUŠIĆ (ALFA)
28
0
TOMISLAV JALŠOVEČKI (ITMF)
29
0
DANIEL LAZAR (ALFA)
31
0
KRISTIJAN KATUŠIĆ (ALFA)
Medalists
1. DANIEL LAZAR, TITKD ALFA BROD
2. KRISTIJAN KATUŠIĆ, TITKD ALFA BROD
3. DANIEL ŠTORGA, Istra - Pula
3. TOMISLAV JALŠOVEČKI, METALAC ITF
Forme - Juniorke - Zeleni pojasevi
351
0
IRIS GUDELJ (TKDSA)
213
0
EMA LETIĆ (POŽEGA)
Medalists
1. IRIS GUDELJ, TKD SARAJEVO
2. EMA LETIĆ, GIMNAZIJA-POŽEGA
3. ----
3. ----
Forme - Juniorke - Plavi pojasevi
167
0
KORINA ZUGAN (BUZET)
169
0
MATEA PETOHLEB (BUZET)
Medalists
1. MATEA PETOHLEB, Buzet
2. KORINA ZUGAN, Buzet
3. ----
3. ----
Forme - Juniorke - Crveni pojasevi
59
0
INES AVDIĆ (ITMF)
288
0
DOROTEA BARIĆ (SLATINA)
207
PAULA DOLOVSKI (SOLARIS)
286
0
GORDANA ŠUĆUR (DOBOJ)
165
0
ELA MANDALENIĆ (BUZET)
145
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
59
0
INES AVDIĆ (ITMF)
207
0
PAULA DOLOVSKI (SOLARIS)
286
0
GORDANA ŠUĆUR (DOBOJ)
145
0
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
207
0
PAULA DOLOVSKI (SOLARIS)
286
0
GORDANA ŠUĆUR (DOBOJ)
Medalists
1. GORDANA ŠUĆUR, TKD klub ''Doboj'' Doboj
2. PAULA DOLOVSKI, SOLARIS ŠIBENIK
3. GRAZIELA DESPOTOVIĆ, METALAC ITF
3. INES AVDIĆ, METALAC ITF
Forme - Juniorke - Crni pojasevi
25
0
LUCIJA REGVAT (ITMF)
92
0
URŠKA GAZVODA (KBV)
158
0
PARIS CARBONARI (UKTA)
86
0
VANESSA ŠAJHER (KBV)
26
0
PETRA JALŠOVEČKI (ITMF)
109
0
MATEA SAGADIN (ISTRA)
90
URŠA TERDIN (KBV)
92
0
URŠKA GAZVODA (KBV)
158
0
PARIS CARBONARI (UKTA)
26
0
PETRA JALŠOVEČKI (ITMF)
90
0
URŠA TERDIN (KBV)
158
0
PARIS CARBONARI (UKTA)
26
0
PETRA JALŠOVEČKI (ITMF)
Medalists
1. PARIS CARBONARI, UKTA
2. PETRA JALŠOVEČKI, METALAC ITF
3. URŠKA GAZVODA, Keter Hwarang
3. URŠA TERDIN, Keter Hwarang
Forme - Seniori - Crni pojasevi
212
0
DAVOR GAVRAN (POŽEGA)
384
0
JAMES DILLEY (UKTA)
385
0
CONNAR PROSSER (UKTA)
131
0
STEFAN DIMKOV (JSD)
382
0
CARL DAVIS (UKTA)
383
0
RICKY DE WINTEN (UKTA)
381
0
ALAN RAFFITY (UKTA)
62
0
TOMISLAV JALŠOVEČKI (ITMF)
384
0
JAMES DILLEY (UKTA)
385
0
CONNAR PROSSER (UKTA)
382
0
CARL DAVIS (UKTA)
381
0
ALAN RAFFITY (UKTA)
385
0
CONNAR PROSSER (UKTA)
382
0
CARL DAVIS (UKTA)
Medalists
1. CONNAR PROSSER, UKTA
2. CARL DAVIS, UKTA
3. JAMES DILLEY, UKTA
3. ALAN RAFFITY, UKTA
Forme - Seniorke - Crni pojasevi
280
0
SABINA BEC (TKD SUN)
61
0
PETRA JALŠOVEČKI (ITMF)
35
0
KRISTINA KATUŠIĆ (ALFA)
218
0
ANDREA KORAĆ (PRNJ)
61
0
PETRA JALŠOVEČKI (ITMF)
218
0
ANDREA KORAĆ (PRNJ)
Medalists
1. PETRA JALŠOVEČKI, METALAC ITF
2. ANDREA KORAĆ, Prnjavor
3. SABINA BEC, SUN BRASLOVČE
3. KRISTINA KATUŠIĆ, TITKD ALFA BROD