Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
CROATIA OPEN ZAGREB 2013 - ITF
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
BORIŠČE
Borišče F1
Borišče F2
Borišče F3
Borišče S1
Borišče S2
Borišče S3
Borišče TM
TEŽA/LETO
Forme - Juniori - Plavi pojasevi
Forme - Juniori - Crveni pojasevi
Forme - Juniori - Crni pojasevi
Forme - Juniorke - Zeleni pojasevi
Forme - Juniorke - Plavi pojasevi
Forme - Juniorke - Crveni pojasevi
Forme - Juniorke - Crni pojasevi
Forme - Seniori - Crni pojasevi
Forme - Seniorke - Crni pojasevi
Forme - Juniori - Plavi pojasevi
20
0
ANTE BONAČIĆ KREŠIĆ (ITMF)
15
0
MATEJ NENADIĆ (ALFA)
262
ALVIN GLAVIĆ (BUZET)
15
0
MATEJ NENADIĆ (ALFA)
262
0
ALVIN GLAVIĆ (BUZET)
Dobitniki medalj
1. MATEJ NENADIĆ, TITKD ALFA BROD
2. ALVIN GLAVIĆ, Buzet
3. ANTE BONAČIĆ KREŠIĆ, METALAC ITF
3. ----
Forme - Juniori - Crveni pojasevi
216
0
AMAR MURATOVIĆ (PRNJ)
113
0
KENAN ŠEPEROVIĆ (ISTRA)
238
VELJKO BURIĆ (PRNJ)
220
DAVID ĐURAŠ (PRNJ)
294
IVAN BALIĆ (SLATINA)
216
0
AMAR MURATOVIĆ (PRNJ)
238
0
VELJKO BURIĆ (PRNJ)
220
0
DAVID ĐURAŠ (PRNJ)
294
0
IVAN BALIĆ (SLATINA)
216
0
AMAR MURATOVIĆ (PRNJ)
220
0
DAVID ĐURAŠ (PRNJ)
Dobitniki medalj
1. AMAR MURATOVIĆ, Prnjavor
2. DAVID ĐURAŠ, Prnjavor
3. VELJKO BURIĆ, Prnjavor
3. IVAN BALIĆ, Slatina
Forme - Juniori - Crni pojasevi
29
0
DANIEL LAZAR (ALFA)
248
0
ROKO BERAČ (ŽUPANJA)
111
DANIEL ŠTORGA (ISTRA)
31
0
KRISTIJAN KATUŠIĆ (ALFA)
204
0
LOVRE ŠTOKIĆ (SOLARIS)
28
TOMISLAV JALŠOVEČKI (ITMF)
29
0
DANIEL LAZAR (ALFA)
111
0
DANIEL ŠTORGA (ISTRA)
31
0
KRISTIJAN KATUŠIĆ (ALFA)
28
0
TOMISLAV JALŠOVEČKI (ITMF)
29
0
DANIEL LAZAR (ALFA)
31
0
KRISTIJAN KATUŠIĆ (ALFA)
Dobitniki medalj
1. DANIEL LAZAR, TITKD ALFA BROD
2. KRISTIJAN KATUŠIĆ, TITKD ALFA BROD
3. DANIEL ŠTORGA, Istra - Pula
3. TOMISLAV JALŠOVEČKI, METALAC ITF
Forme - Juniorke - Zeleni pojasevi
351
0
IRIS GUDELJ (TKDSA)
213
0
EMA LETIĆ (POŽEGA)
Dobitniki medalj
1. IRIS GUDELJ, TKD SARAJEVO
2. EMA LETIĆ, GIMNAZIJA-POŽEGA
3. ----
3. ----
Forme - Juniorke - Plavi pojasevi
167
0
KORINA ZUGAN (BUZET)
169
0
MATEA PETOHLEB (BUZET)
Dobitniki medalj
1. MATEA PETOHLEB, Buzet
2. KORINA ZUGAN, Buzet
3. ----
3. ----
Forme - Juniorke - Crveni pojasevi
59
0
INES AVDIĆ (ITMF)
288
0
DOROTEA BARIĆ (SLATINA)
207
PAULA DOLOVSKI (SOLARIS)
286
0
GORDANA ŠUĆUR (DOBOJ)
165
0
ELA MANDALENIĆ (BUZET)
145
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
59
0
INES AVDIĆ (ITMF)
207
0
PAULA DOLOVSKI (SOLARIS)
286
0
GORDANA ŠUĆUR (DOBOJ)
145
0
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
207
0
PAULA DOLOVSKI (SOLARIS)
286
0
GORDANA ŠUĆUR (DOBOJ)
Dobitniki medalj
1. GORDANA ŠUĆUR, TKD klub ''Doboj'' Doboj
2. PAULA DOLOVSKI, SOLARIS ŠIBENIK
3. GRAZIELA DESPOTOVIĆ, METALAC ITF
3. INES AVDIĆ, METALAC ITF
Forme - Juniorke - Crni pojasevi
25
0
LUCIJA REGVAT (ITMF)
92
0
URŠKA GAZVODA (KBV)
158
0
PARIS CARBONARI (UKTA)
86
0
VANESSA ŠAJHER (KBV)
26
0
PETRA JALŠOVEČKI (ITMF)
109
0
MATEA SAGADIN (ISTRA)
90
URŠA TERDIN (KBV)
92
0
URŠKA GAZVODA (KBV)
158
0
PARIS CARBONARI (UKTA)
26
0
PETRA JALŠOVEČKI (ITMF)
90
0
URŠA TERDIN (KBV)
158
0
PARIS CARBONARI (UKTA)
26
0
PETRA JALŠOVEČKI (ITMF)
Dobitniki medalj
1. PARIS CARBONARI, UKTA
2. PETRA JALŠOVEČKI, METALAC ITF
3. URŠKA GAZVODA, Keter Hwarang
3. URŠA TERDIN, Keter Hwarang
Forme - Seniori - Crni pojasevi
212
0
DAVOR GAVRAN (POŽEGA)
384
0
JAMES DILLEY (UKTA)
385
0
CONNAR PROSSER (UKTA)
131
0
STEFAN DIMKOV (JSD)
382
0
CARL DAVIS (UKTA)
383
0
RICKY DE WINTEN (UKTA)
381
0
ALAN RAFFITY (UKTA)
62
0
TOMISLAV JALŠOVEČKI (ITMF)
384
0
JAMES DILLEY (UKTA)
385
0
CONNAR PROSSER (UKTA)
382
0
CARL DAVIS (UKTA)
381
0
ALAN RAFFITY (UKTA)
385
0
CONNAR PROSSER (UKTA)
382
0
CARL DAVIS (UKTA)
Dobitniki medalj
1. CONNAR PROSSER, UKTA
2. CARL DAVIS, UKTA
3. JAMES DILLEY, UKTA
3. ALAN RAFFITY, UKTA
Forme - Seniorke - Crni pojasevi
280
0
SABINA BEC (TKD SUN)
61
0
PETRA JALŠOVEČKI (ITMF)
35
0
KRISTINA KATUŠIĆ (ALFA)
218
0
ANDREA KORAĆ (PRNJ)
61
0
PETRA JALŠOVEČKI (ITMF)
218
0
ANDREA KORAĆ (PRNJ)
Dobitniki medalj
1. PETRA JALŠOVEČKI, METALAC ITF
2. ANDREA KORAĆ, Prnjavor
3. SABINA BEC, SUN BRASLOVČE
3. KRISTINA KATUŠIĆ, TITKD ALFA BROD