Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
CROATIA OPEN ZAGREB 2013 - ITF
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area F1
Area F2
Area F3
Area S1
Area S2
Area S3
Area TM
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Sparing - Mlađi kadeti -28
Sparing - Mlađi kadeti -32
Sparing - Mlađi kadeti -36
Sparing - Mlađi kadeti -40
Sparing - Mlađi kadeti +40
Sparing - Mlađe kadetkinje -28
Sparing - Mlađe kadetkinje -36
Sparing - Mlađe kadetkinje -40
Sparing - Mlađe kadetkinje +40
Sparing - Mlađi kadeti -28
75
0
LIN MARTIN VILIČ (KBV)
275
0
MARKO LIUBIMIRESCU PEČAR (TKD SUN)
269
0
ANŽE SMOLNIKAR (TKD SUN)
49
0
FRANCO KUŠEK (ITMF)
75
0
LIN MARTIN VILIČ (KBV)
49
0
FRANCO KUŠEK (ITMF)
Medalists
1. FRANCO KUŠEK, METALAC ITF
2. LIN MARTIN VILIČ, Keter Hwarang
3. ANŽE SMOLNIKAR, SUN BRASLOVČE
3. MARKO LIUBIMIRESCU PEČAR, SUN BRASLOVČE
Sparing - Mlađi kadeti -32
138
0
NIKOLA TREBUS (ITMF)
87
0
NIK JAMŠEK GROBELNIK (KBV)
142
IAN MIDŽOR (ITMF)
137
0
ANDRE ŠKREBLIN (ITMF)
184
0
LEON BENEDETTI (RIJEKA)
56
LUKA KLARIĆ (ITMF)
87
0
NIK JAMŠEK GROBELNIK (KBV)
142
0
IAN MIDŽOR (ITMF)
184
0
LEON BENEDETTI (RIJEKA)
56
0
LUKA KLARIĆ (ITMF)
142
0
IAN MIDŽOR (ITMF)
184
0
LEON BENEDETTI (RIJEKA)
Medalists
1. LEON BENEDETTI, RIJEKA
2. IAN MIDŽOR, METALAC ITF
3. LUKA KLARIĆ, METALAC ITF
3. NIK JAMŠEK GROBELNIK, Keter Hwarang
Sparing - Mlađi kadeti -36
115
0
LUKA VOJNIĆ (ITMF)
102
0
MATEO DABO (NOVALJA)
47
0
EMIL BALTIĆ HRSAN (ITMF)
271
0
KLEMEN STROJANŠEK (TKD SUN)
115
0
LUKA VOJNIĆ (ITMF)
271
0
KLEMEN STROJANŠEK (TKD SUN)
Medalists
1. LUKA VOJNIĆ, METALAC ITF
2. KLEMEN STROJANŠEK, SUN BRASLOVČE
3. MATEO DABO, Novalja
3. EMIL BALTIĆ HRSAN, METALAC ITF
Sparing - Mlađi kadeti -40
263
0
ALJAŽ VODOVNIK (TKD SUN)
386
0
FRAN PLAZINA (ITMF)
140
0
ADNAN OMERAGIĆ (ITMF)
345
0
TOMA BARIŠIĆ (ITMF)
386
0
FRAN PLAZINA (ITMF)
140
0
ADNAN OMERAGIĆ (ITMF)
Medalists
1. FRAN PLAZINA, METALAC ITF
2. ADNAN OMERAGIĆ, METALAC ITF
3. ALJAŽ VODOVNIK, SUN BRASLOVČE
3. TOMA BARIŠIĆ, METALAC ITF
Sparing - Mlađi kadeti +40
341
0
PETAR GRUJOSKI (ITMF)
360
0
LUKA PINTAR (SLATINA)
99
VALENTINO DENONA (NOVALJA)
343
0
KARLO NOVAK (ITMF)
281
0
SIMON ZAJC (TKD SUN)
320
DUJE IVAS (VODICE)
360
0
LUKA PINTAR (SLATINA)
99
0
VALENTINO DENONA (NOVALJA)
343
0
KARLO NOVAK (ITMF)
320
0
DUJE IVAS (VODICE)
360
0
LUKA PINTAR (SLATINA)
320
0
DUJE IVAS (VODICE)
Medalists
1. DUJE IVAS, HBD Vodice
2. LUKA PINTAR, Slatina
3. KARLO NOVAK, METALAC ITF
3. VALENTINO DENONA, Novalja
Sparing - Mlađe kadetkinje -28
172
0
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
311
0
LAMIJA ĆEHAIĆ (BOSNA)
9
VILMA BALTIĆ HRSAN (ITMF)
307
0
EMINA JAŠARAGIĆ (BOSNA)
245
0
LARA BARBIR (ŽUPANJA)
183
NIKA BRNELIĆ (RIJEKA)
172
0
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
9
0
VILMA BALTIĆ HRSAN (ITMF)
245
0
LARA BARBIR (ŽUPANJA)
183
0
NIKA BRNELIĆ (RIJEKA)
172
0
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
245
0
LARA BARBIR (ŽUPANJA)
Medalists
1. LARA BARBIR, TIGAR Županja
2. NIKOLINA CAFUK, Hwarang Ivanec
3. NIKA BRNELIĆ, RIJEKA
3. VILMA BALTIĆ HRSAN, METALAC ITF
Sparing - Mlađe kadetkinje -36
358
0
LUCIJA MRNJEC (SLATINA)
133
0
KLARA ŠAVORIĆ (ITMF)
Medalists
1. KLARA ŠAVORIĆ, METALAC ITF
2. LUCIJA MRNJEC, Slatina
3. ----
3. ----
Sparing - Mlađe kadetkinje -40
225
0
JASNA JELIČIĆ (PRNJ)
309
0
HULIJA JAŠARAGIĆ (BOSNA)
255
MARIJETA PETRIC (LOTUS)
225
0
JASNA JELIČIĆ (PRNJ)
255
0
MARIJETA PETRIC (LOTUS)
Medalists
1. MARIJETA PETRIC, LOTUS
2. JASNA JELIČIĆ, Prnjavor
3. HULIJA JAŠARAGIĆ, BOSNA
3. ----
Sparing - Mlađe kadetkinje +40
173
0
NINA JELIĆ (RIJEKA)
51
0
MIHAELA KAŠNAR (ITMF)
Medalists
1. NINA JELIĆ, RIJEKA
2. MIHAELA KAŠNAR, METALAC ITF
3. ----
3. ----