Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
CROATIA OPEN ZAGREB 2013 - ITF
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
BORIŠČE
Borišče F1
Borišče F2
Borišče F3
Borišče S1
Borišče S2
Borišče S3
Borišče TM
TEŽA/LETO
Sparing - Mlađi kadeti -28
Sparing - Mlađi kadeti -32
Sparing - Mlađi kadeti -36
Sparing - Mlađi kadeti -40
Sparing - Mlađi kadeti +40
Sparing - Mlađe kadetkinje -28
Sparing - Mlađe kadetkinje -36
Sparing - Mlađe kadetkinje -40
Sparing - Mlađe kadetkinje +40
Sparing - Mlađi kadeti -28
75
0
LIN MARTIN VILIČ (KBV)
275
0
MARKO LIUBIMIRESCU PEČAR (TKD SUN)
269
0
ANŽE SMOLNIKAR (TKD SUN)
49
0
FRANCO KUŠEK (ITMF)
75
0
LIN MARTIN VILIČ (KBV)
49
0
FRANCO KUŠEK (ITMF)
Dobitniki medalj
1. FRANCO KUŠEK, METALAC ITF
2. LIN MARTIN VILIČ, Keter Hwarang
3. ANŽE SMOLNIKAR, SUN BRASLOVČE
3. MARKO LIUBIMIRESCU PEČAR, SUN BRASLOVČE
Sparing - Mlađi kadeti -32
138
0
NIKOLA TREBUS (ITMF)
87
0
NIK JAMŠEK GROBELNIK (KBV)
142
IAN MIDŽOR (ITMF)
137
0
ANDRE ŠKREBLIN (ITMF)
184
0
LEON BENEDETTI (RIJEKA)
56
LUKA KLARIĆ (ITMF)
87
0
NIK JAMŠEK GROBELNIK (KBV)
142
0
IAN MIDŽOR (ITMF)
184
0
LEON BENEDETTI (RIJEKA)
56
0
LUKA KLARIĆ (ITMF)
142
0
IAN MIDŽOR (ITMF)
184
0
LEON BENEDETTI (RIJEKA)
Dobitniki medalj
1. LEON BENEDETTI, RIJEKA
2. IAN MIDŽOR, METALAC ITF
3. LUKA KLARIĆ, METALAC ITF
3. NIK JAMŠEK GROBELNIK, Keter Hwarang
Sparing - Mlađi kadeti -36
115
0
LUKA VOJNIĆ (ITMF)
102
0
MATEO DABO (NOVALJA)
47
0
EMIL BALTIĆ HRSAN (ITMF)
271
0
KLEMEN STROJANŠEK (TKD SUN)
115
0
LUKA VOJNIĆ (ITMF)
271
0
KLEMEN STROJANŠEK (TKD SUN)
Dobitniki medalj
1. LUKA VOJNIĆ, METALAC ITF
2. KLEMEN STROJANŠEK, SUN BRASLOVČE
3. MATEO DABO, Novalja
3. EMIL BALTIĆ HRSAN, METALAC ITF
Sparing - Mlađi kadeti -40
263
0
ALJAŽ VODOVNIK (TKD SUN)
386
0
FRAN PLAZINA (ITMF)
140
0
ADNAN OMERAGIĆ (ITMF)
345
0
TOMA BARIŠIĆ (ITMF)
386
0
FRAN PLAZINA (ITMF)
140
0
ADNAN OMERAGIĆ (ITMF)
Dobitniki medalj
1. FRAN PLAZINA, METALAC ITF
2. ADNAN OMERAGIĆ, METALAC ITF
3. ALJAŽ VODOVNIK, SUN BRASLOVČE
3. TOMA BARIŠIĆ, METALAC ITF
Sparing - Mlađi kadeti +40
341
0
PETAR GRUJOSKI (ITMF)
360
0
LUKA PINTAR (SLATINA)
99
VALENTINO DENONA (NOVALJA)
343
0
KARLO NOVAK (ITMF)
281
0
SIMON ZAJC (TKD SUN)
320
DUJE IVAS (VODICE)
360
0
LUKA PINTAR (SLATINA)
99
0
VALENTINO DENONA (NOVALJA)
343
0
KARLO NOVAK (ITMF)
320
0
DUJE IVAS (VODICE)
360
0
LUKA PINTAR (SLATINA)
320
0
DUJE IVAS (VODICE)
Dobitniki medalj
1. DUJE IVAS, HBD Vodice
2. LUKA PINTAR, Slatina
3. KARLO NOVAK, METALAC ITF
3. VALENTINO DENONA, Novalja
Sparing - Mlađe kadetkinje -28
172
0
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
311
0
LAMIJA ĆEHAIĆ (BOSNA)
9
VILMA BALTIĆ HRSAN (ITMF)
307
0
EMINA JAŠARAGIĆ (BOSNA)
245
0
LARA BARBIR (ŽUPANJA)
183
NIKA BRNELIĆ (RIJEKA)
172
0
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
9
0
VILMA BALTIĆ HRSAN (ITMF)
245
0
LARA BARBIR (ŽUPANJA)
183
0
NIKA BRNELIĆ (RIJEKA)
172
0
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
245
0
LARA BARBIR (ŽUPANJA)
Dobitniki medalj
1. LARA BARBIR, TIGAR Županja
2. NIKOLINA CAFUK, Hwarang Ivanec
3. NIKA BRNELIĆ, RIJEKA
3. VILMA BALTIĆ HRSAN, METALAC ITF
Sparing - Mlađe kadetkinje -36
358
0
LUCIJA MRNJEC (SLATINA)
133
0
KLARA ŠAVORIĆ (ITMF)
Dobitniki medalj
1. KLARA ŠAVORIĆ, METALAC ITF
2. LUCIJA MRNJEC, Slatina
3. ----
3. ----
Sparing - Mlađe kadetkinje -40
225
0
JASNA JELIČIĆ (PRNJ)
309
0
HULIJA JAŠARAGIĆ (BOSNA)
255
MARIJETA PETRIC (LOTUS)
225
0
JASNA JELIČIĆ (PRNJ)
255
0
MARIJETA PETRIC (LOTUS)
Dobitniki medalj
1. MARIJETA PETRIC, LOTUS
2. JASNA JELIČIĆ, Prnjavor
3. HULIJA JAŠARAGIĆ, BOSNA
3. ----
Sparing - Mlađe kadetkinje +40
173
0
NINA JELIĆ (RIJEKA)
51
0
MIHAELA KAŠNAR (ITMF)
Dobitniki medalj
1. NINA JELIĆ, RIJEKA
2. MIHAELA KAŠNAR, METALAC ITF
3. ----
3. ----