Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
CROATIA OPEN ZAGREB 2013 - ITF
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BOSNA
Buzet
Croatia
GIMNAZIJA-POŽEGA
Hamza
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Istra - Pula
JO-SHUA-DO Fight Club Vienna
KAPELŠČAK
Keter Hwarang
LOTUS
METALAC ITF
Novalja
Prnjavor
PUNTAR
RIJEKA
Slatina
SOLARIS ŠIBENIK
SUN BRASLOVČE
Tekvon-do klub SPARTAK Subotica
TIGAR Županja
TITKD ALFA BROD
TKD klub ''Doboj'' Doboj
TKD SARAJEVO
UKTA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Sparing - Mlađi kadeti -32
Sparing - Mlađe kadetkinje -28
Sparing - Mlađe kadetkinje +40
Sparing - Kadeti +50
Sparing - Kadetkinje -35
Sparing - Kadetkinje -45
Sparing - Kadetkinje -50
Sparing - Kadetkinje +50
Sparing - Juniori -63
Sparing - Juniori -69
Sparing - Juniori +69
Sparing - Juniorke -52
Sparing - Juniorke +64
Forme - Kadetkinje - Crveni pojasevi
Tim - Juniori
Sparing - Mlađi kadeti -32
138
0
NIKOLA TREBUS (ITMF)
87
0
NIK JAMŠEK GROBELNIK (KBV)
142
IAN MIDŽOR (ITMF)
137
0
ANDRE ŠKREBLIN (ITMF)
184
0
LEON BENEDETTI (RIJEKA)
56
LUKA KLARIĆ (ITMF)
87
0
NIK JAMŠEK GROBELNIK (KBV)
142
0
IAN MIDŽOR (ITMF)
184
0
LEON BENEDETTI (RIJEKA)
56
0
LUKA KLARIĆ (ITMF)
142
0
IAN MIDŽOR (ITMF)
184
0
LEON BENEDETTI (RIJEKA)
Medalists
1. LEON BENEDETTI, RIJEKA
2. IAN MIDŽOR, METALAC ITF
3. LUKA KLARIĆ, METALAC ITF
3. NIK JAMŠEK GROBELNIK, Keter Hwarang
Sparing - Mlađe kadetkinje -28
172
0
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
311
0
LAMIJA ĆEHAIĆ (BOSNA)
9
VILMA BALTIĆ HRSAN (ITMF)
307
0
EMINA JAŠARAGIĆ (BOSNA)
245
0
LARA BARBIR (ŽUPANJA)
183
NIKA BRNELIĆ (RIJEKA)
172
0
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
9
0
VILMA BALTIĆ HRSAN (ITMF)
245
0
LARA BARBIR (ŽUPANJA)
183
0
NIKA BRNELIĆ (RIJEKA)
172
0
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
245
0
LARA BARBIR (ŽUPANJA)
Medalists
1. LARA BARBIR, TIGAR Županja
2. NIKOLINA CAFUK, Hwarang Ivanec
3. NIKA BRNELIĆ, RIJEKA
3. VILMA BALTIĆ HRSAN, METALAC ITF
Sparing - Mlađe kadetkinje +40
173
0
NINA JELIĆ (RIJEKA)
51
0
MIHAELA KAŠNAR (ITMF)
Medalists
1. NINA JELIĆ, RIJEKA
2. MIHAELA KAŠNAR, METALAC ITF
3. ----
3. ----
Sparing - Kadeti +50
221
0
DAVID STANIŠIĆ (PRNJ)
352
0
IVAN MARTIĆ (SLATINA)
178
MATEJ TURAK (RIJEKA)
71
JAN TOMAŽ ŠTURM (KBV)
233
SRĐAN GUNJEVIĆ (PRNJ)
235
0
SRĐAN TODOROVIĆ (PRNJ)
243
0
DUJE BERAČ (ŽUPANJA)
313
MAKSIMILIJAN TUPEK (PUNTAR)
283
SIMON ZAJC (TKD SUN)
231
SAVA NJEGOVAN (PRNJ)
221
0
DAVID STANIŠIĆ (PRNJ)
178
0
MATEJ TURAK (RIJEKA)
71
0
JAN TOMAŽ ŠTURM (KBV)
233
0
SRĐAN GUNJEVIĆ (PRNJ)
243
0
DUJE BERAČ (ŽUPANJA)
313
0
MAKSIMILIJAN TUPEK (PUNTAR)
283
0
SIMON ZAJC (TKD SUN)
231
0
SAVA NJEGOVAN (PRNJ)
178
0
MATEJ TURAK (RIJEKA)
71
0
JAN TOMAŽ ŠTURM (KBV)
243
0
DUJE BERAČ (ŽUPANJA)
231
0
SAVA NJEGOVAN (PRNJ)
71
0
JAN TOMAŽ ŠTURM (KBV)
243
0
DUJE BERAČ (ŽUPANJA)
Medalists
1. DUJE BERAČ, TIGAR Županja
2. JAN TOMAŽ ŠTURM, Keter Hwarang
3. SAVA NJEGOVAN, Prnjavor
3. MATEJ TURAK, RIJEKA
Sparing - Kadetkinje -35
187
0
SARA PEŠUT (RIJEKA)
305
0
AHMEDINA JAŠARAGIĆ (BOSNA)
389
JOSIPA TERZIĆ (SLATINA)
187
0
SARA PEŠUT (RIJEKA)
389
0
JOSIPA TERZIĆ (SLATINA)
Medalists
1. SARA PEŠUT, RIJEKA
2. JOSIPA TERZIĆ, Slatina
3. AHMEDINA JAŠARAGIĆ, BOSNA
3. ----
Sparing - Kadetkinje -45
186
0
LORENA JURIŠIĆ (RIJEKA)
354
0
IVANA BILIĆ-ERIĆ (SLATINA)
65
ANJA SAKAČ (KBV)
303
0
MARA VICELJA (RIJEKA)
314
0
MIHAELA VLAHOVIĆ (PUNTAR)
297
UNA MARAVIĆ (SLATINA)
186
0
LORENA JURIŠIĆ (RIJEKA)
65
0
ANJA SAKAČ (KBV)
303
0
MARA VICELJA (RIJEKA)
297
0
UNA MARAVIĆ (SLATINA)
65
0
ANJA SAKAČ (KBV)
303
0
MARA VICELJA (RIJEKA)
Medalists
1. MARA VICELJA, RIJEKA
2. ANJA SAKAČ, Keter Hwarang
3. UNA MARAVIĆ, Slatina
3. LORENA JURIŠIĆ, RIJEKA
Sparing - Kadetkinje -50
180
0
MATEA MILIŠA (RIJEKA)
144
0
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
181
0
SARA BARIĆ (RIJEKA)
135
0
LEONARDA ŠIMIĆ (ITMF)
144
0
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
181
0
SARA BARIĆ (RIJEKA)
Medalists
1. GRAZIELA DESPOTOVIĆ, METALAC ITF
2. SARA BARIĆ, RIJEKA
3. MATEA MILIŠA, RIJEKA
3. LEONARDA ŠIMIĆ, METALAC ITF
Sparing - Kadetkinje +50
163
0
MATEA PETOHLEB (BUZET)
117
0
JOSIPA RIBIĆ (ITMF)
83
VANESSA ŠAJHER (KBV)
227
0
MILICA MITRIĆ (PRNJ)
174
0
GORANA DJURIĆ (RIJEKA)
17
ENA ORUČ (TKDSA)
257
0
TEA CVITANOVIĆ (LOTUS)
177
0
NINA ORLOVIĆ (RIJEKA)
161
KORINA ZUGAN (BUZET)
223
0
ELDA MEŠIĆ (PRNJ)
175
0
MAJA GMAZ (RIJEKA)
299
KRISTINA TOMIĆ (DOBOJ)
163
0
MATEA PETOHLEB (BUZET)
83
0
VANESSA ŠAJHER (KBV)
227
0
MILICA MITRIĆ (PRNJ)
17
0
ENA ORUČ (TKDSA)
177
0
NINA ORLOVIĆ (RIJEKA)
161
0
KORINA ZUGAN (BUZET)
223
0
ELDA MEŠIĆ (PRNJ)
299
0
KRISTINA TOMIĆ (DOBOJ)
163
0
MATEA PETOHLEB (BUZET)
17
0
ENA ORUČ (TKDSA)
161
0
KORINA ZUGAN (BUZET)
223
0
ELDA MEŠIĆ (PRNJ)
17
0
ENA ORUČ (TKDSA)
161
0
KORINA ZUGAN (BUZET)
Medalists
1. ENA ORUČ, TKD SARAJEVO
2. KORINA ZUGAN, Buzet
3. MATEA PETOHLEB, Buzet
3. ELDA MEŠIĆ, Prnjavor
Sparing - Juniori -63
247
0
ROKO BERAČ (ŽUPANJA)
334
0
CARLO MIALJEVIĆ (VODICE)
293
0
IVAN BALIĆ (SLATINA)
185
0
KRISTIAN BENEDETTI (RIJEKA)
237
0
VELJKO BURIĆ (PRNJ)
193
0
MARKO JELIĆ (RIJEKA)
112
KENAN ŠEPEROVIĆ (ISTRA)
247
0
ROKO BERAČ (ŽUPANJA)
185
0
KRISTIAN BENEDETTI (RIJEKA)
193
0
MARKO JELIĆ (RIJEKA)
112
0
KENAN ŠEPEROVIĆ (ISTRA)
247
0
ROKO BERAČ (ŽUPANJA)
193
0
MARKO JELIĆ (RIJEKA)
Medalists
1. MARKO JELIĆ, RIJEKA
2. ROKO BERAČ, TIGAR Županja
3. KENAN ŠEPEROVIĆ, Istra - Pula
3. KRISTIAN BENEDETTI, RIJEKA
Sparing - Juniori -69
22
0
STJEPAN ŠAVORIĆ (ITMF)
251
0
MARKO BOLJAT (LOTUS)
194
MARKO STOJANOVIĆ (RIJEKA)
256
ARMANDO DJOKAJ (LOTUS)
30
DANIEL LAZAR (ALFA)
22
0
STJEPAN ŠAVORIĆ (ITMF)
194
0
MARKO STOJANOVIĆ (RIJEKA)
256
0
ARMANDO DJOKAJ (LOTUS)
30
0
DANIEL LAZAR (ALFA)
194
0
MARKO STOJANOVIĆ (RIJEKA)
30
0
DANIEL LAZAR (ALFA)
Medalists
1. MARKO STOJANOVIĆ, RIJEKA
2. DANIEL LAZAR, TITKD ALFA BROD
3. STJEPAN ŠAVORIĆ, METALAC ITF
3. ARMANDO DJOKAJ, LOTUS
Sparing - Juniori +69
21
0
ANTE BONAČIĆ KREŠIĆ (ITMF)
203
0
LOVRE ŠTOKIĆ (SOLARIS)
190
DAVOR ĐEREK (RIJEKA)
205
0
JOSIP BALIĆ (SOLARIS)
127
0
BOJAN KOSIC (JSD)
333
ŠEMSUDIN ALEŠEVIĆ (HAMZA)
335
0
DOMINIK FRŽOP (VODICE)
37
0
FILIP DOGAN (KAPELŠ.)
170
IVAN KOSTANJEVAC (HIVANEC)
202
ANTONIO ČALETA (SOLARIS)
249
MARKO TUSTONJA (ITMF)
203
0
LOVRE ŠTOKIĆ (SOLARIS)
190
0
DAVOR ĐEREK (RIJEKA)
127
0
BOJAN KOSIC (JSD)
333
0
ŠEMSUDIN ALEŠEVIĆ (HAMZA)
37
0
FILIP DOGAN (KAPELŠ.)
170
0
IVAN KOSTANJEVAC (HIVANEC)
202
0
ANTONIO ČALETA (SOLARIS)
249
0
MARKO TUSTONJA (ITMF)
203
0
LOVRE ŠTOKIĆ (SOLARIS)
333
0
ŠEMSUDIN ALEŠEVIĆ (HAMZA)
170
0
IVAN KOSTANJEVAC (HIVANEC)
249
0
MARKO TUSTONJA (ITMF)
203
0
LOVRE ŠTOKIĆ (SOLARIS)
249
0
MARKO TUSTONJA (ITMF)
Medalists
1. MARKO TUSTONJA, METALAC ITF
2. LOVRE ŠTOKIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
3. IVAN KOSTANJEVAC, Hwarang Ivanec
3. ŠEMSUDIN ALEŠEVIĆ, Hamza
Sparing - Juniorke -52
182
0
LAURA PAŠIĆ (RIJEKA)
108
0
MATEA SAGADIN (ISTRA)
24
PETRA JALŠOVEČKI (ITMF)
210
EMA LETIĆ (POŽEGA)
159
PARIS CARBONARI (UKTA)
108
0
MATEA SAGADIN (ISTRA)
24
0
PETRA JALŠOVEČKI (ITMF)
210
0
EMA LETIĆ (POŽEGA)
159
0
PARIS CARBONARI (UKTA)
108
0
MATEA SAGADIN (ISTRA)
159
0
PARIS CARBONARI (UKTA)
Medalists
1. PARIS CARBONARI, UKTA
2. MATEA SAGADIN, Istra - Pula
3. EMA LETIĆ, GIMNAZIJA-POŽEGA
3. PETRA JALŠOVEČKI, METALAC ITF
Sparing - Juniorke +64
40
0
MARLENA FIŠTER (KAPELŠ.)
93
0
URŠKA SENEKOVIČ (KBV)
327
0
EMINA LJUBIJANKIĆ (HAMZA)
287
0
DOROTEA BARIĆ (SLATINA)
179
0
KLARA ORLOVIĆ (RIJEKA)
89
0
URŠA TERDIN (KBV)
39
LUCIJA GORŠE (KAPELŠ.)
40
0
MARLENA FIŠTER (KAPELŠ.)
327
0
EMINA LJUBIJANKIĆ (HAMZA)
89
0
URŠA TERDIN (KBV)
39
0
LUCIJA GORŠE (KAPELŠ.)
327
0
EMINA LJUBIJANKIĆ (HAMZA)
89
0
URŠA TERDIN (KBV)
Medalists
1. URŠA TERDIN, Keter Hwarang
2. EMINA LJUBIJANKIĆ, Hamza
3. LUCIJA GORŠE, KAPELŠČAK
3. MARLENA FIŠTER, KAPELŠČAK
Forme - Kadetkinje - Crveni pojasevi
298
0
UNA MARAVIĆ (SLATINA)
143
0
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
196
MATEA MILIŠA (RIJEKA)
228
MILICA MITRIĆ (PRNJ)
153
KATARINA VIDAS (NOVALJA)
357
0
JOSIPA TERZIĆ (SLATINA)
224
0
ELDA MEŠIĆ (PRNJ)
301
KRISTINA TOMIĆ (DOBOJ)
66
ANJA SAKAČ (KBV)
291
EMA REPIĆ (SLATINA)
143
0
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
196
0
MATEA MILIŠA (RIJEKA)
228
0
MILICA MITRIĆ (PRNJ)
153
0
KATARINA VIDAS (NOVALJA)
224
0
ELDA MEŠIĆ (PRNJ)
301
0
KRISTINA TOMIĆ (DOBOJ)
66
0
ANJA SAKAČ (KBV)
291
0
EMA REPIĆ (SLATINA)
143
0
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
228
0
MILICA MITRIĆ (PRNJ)
224
0
ELDA MEŠIĆ (PRNJ)
66
0
ANJA SAKAČ (KBV)
143
0
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
224
0
ELDA MEŠIĆ (PRNJ)
Medalists
1. GRAZIELA DESPOTOVIĆ, METALAC ITF
2. ELDA MEŠIĆ, Prnjavor
3. MILICA MITRIĆ, Prnjavor
3. ANJA SAKAČ, Keter Hwarang
Tim - Juniori
120
0
CCC TEAM (JUN-M) (ITMF)
36
0
IBK TEAM (JUN-M) (ALFA)
214
RIJEKA ( JUN-M ) (RIJEKA)
36
0
IBK TEAM (JUN-M) (ALFA)
214
0
RIJEKA ( JUN-M ) (RIJEKA)
Medalists
1. IBK TEAM (JUN-M), TITKD ALFA BROD
2. RIJEKA ( JUN-M ), RIJEKA
3. CCC TEAM (JUN-M), METALAC ITF
3. ----