Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
CROATIA OPEN ZAGREB 2013 - ITF
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BOSNA
Buzet
Croatia
GIMNAZIJA-POŽEGA
Hamza
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Istra - Pula
JO-SHUA-DO Fight Club Vienna
KAPELŠČAK
Keter Hwarang
LOTUS
METALAC ITF
Novalja
Prnjavor
PUNTAR
RIJEKA
Slatina
SOLARIS ŠIBENIK
SUN BRASLOVČE
Tekvon-do klub SPARTAK Subotica
TIGAR Županja
TITKD ALFA BROD
TKD klub ''Doboj'' Doboj
TKD SARAJEVO
UKTA
TEŽINE / UZRASTI
Sparing - Mlađi kadeti -28
Sparing - Mlađi kadeti -32
Sparing - Kadeti -35
Sparing - Kadeti -40
Sparing - Kadeti -45
Sparing - Kadeti +50
Sparing - Kadetkinje -45
Sparing - Kadetkinje +50
Sparing - Juniorke -58
Sparing - Juniorke -64
Sparing - Juniorke +64
Sparing - Seniori -71
Forme - Mlađi kadeti - Žuti pojasevi (muški)
Forme - Mlađi kadeti - Zeleni pojasevi (muški)
Forme - Mlađi kadeti - Plavi pojasevi (muški)
Forme - Kadeti - Crveni pojasevi
Forme - Kadeti - Crni pojasevi
Forme - Kadetkinje - Crveni pojasevi
Forme - Kadetkinje - Crni pojasevi
Forme - Juniorke - Crni pojasevi
Sparing - Kadeti +50
221
0
DAVID STANIŠIĆ (PRNJ)
352
0
IVAN MARTIĆ (SLATINA)
178
MATEJ TURAK (RIJEKA)
71
JAN TOMAŽ ŠTURM (KBV)
233
SRĐAN GUNJEVIĆ (PRNJ)
235
0
SRĐAN TODOROVIĆ (PRNJ)
243
0
DUJE BERAČ (ŽUPANJA)
313
MAKSIMILIJAN TUPEK (PUNTAR)
283
SIMON ZAJC (TKD SUN)
231
SAVA NJEGOVAN (PRNJ)
221
0
DAVID STANIŠIĆ (PRNJ)
178
0
MATEJ TURAK (RIJEKA)
71
0
JAN TOMAŽ ŠTURM (KBV)
233
0
SRĐAN GUNJEVIĆ (PRNJ)
243
0
DUJE BERAČ (ŽUPANJA)
313
0
MAKSIMILIJAN TUPEK (PUNTAR)
283
0
SIMON ZAJC (TKD SUN)
231
0
SAVA NJEGOVAN (PRNJ)
178
0
MATEJ TURAK (RIJEKA)
71
0
JAN TOMAŽ ŠTURM (KBV)
243
0
DUJE BERAČ (ŽUPANJA)
231
0
SAVA NJEGOVAN (PRNJ)
71
0
JAN TOMAŽ ŠTURM (KBV)
243
0
DUJE BERAČ (ŽUPANJA)
Osvajači medalja
1. DUJE BERAČ, TIGAR Županja
2. JAN TOMAŽ ŠTURM, Keter Hwarang
3. SAVA NJEGOVAN, Prnjavor
3. MATEJ TURAK, RIJEKA