Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
DALMACIJA KUP 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -24
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti +51
Mlađi kadeti -30
A001
350
14
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
243
6
FRANE MARUŠIĆ (GUSAR)
35
JOSIP MILIČEVIĆ (POSKOK)
354
MARIN MADUNIĆ (ST-KWAN)
383
ROBERT LASIĆ (IM)
235
FRANE PAVIĆ (TK ZD)
365
NIKOLA KULIĆ (KOCUNAR)
64
MATEO PRATLJAČIĆ (KNIN)
382
MARKO LASIĆ (IM)
A002
292
3
IVAN ČOSIĆ (MONTR)
242
7
NENO ČEČUK (GUSAR)
301
ANTONIO BEŠLIĆ (POSKOK)
331
JOSIP SKELIN (ST-KWAN)
374
IVAN GABRIJEL JUKIĆ (IM)
323
STIPE STIPANDŽIJA (ST-KWAN)
364
MARIN PAŠTAR (KOCUNAR)
68
MARKO MARTINOVIĆ (KNIN)
376
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
A018
350
10
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
35
1
JOSIP MILIČEVIĆ (POSKOK)
A019
354
0
MARIN MADUNIĆ (ST-KWAN)
383
0
ROBERT LASIĆ (IM)
A020
235
12
FRANE PAVIĆ (TK ZD)
365
0
NIKOLA KULIĆ (KOCUNAR)
A021
64
0
MATEO PRATLJAČIĆ (KNIN)
382
0
MARKO LASIĆ (IM)
A022
242
0
NENO ČEČUK (GUSAR)
301
0
ANTONIO BEŠLIĆ (POSKOK)
A023
331
3
JOSIP SKELIN (ST-KWAN)
374
15
IVAN GABRIJEL JUKIĆ (IM)
A024
323
15
STIPE STIPANDŽIJA (ST-KWAN)
364
9
MARIN PAŠTAR (KOCUNAR)
A025
68
12
MARKO MARTINOVIĆ (KNIN)
376
1
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
A041
350
16
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
354
1
MARIN MADUNIĆ (ST-KWAN)
A042
235
8
FRANE PAVIĆ (TK ZD)
64
5
MATEO PRATLJAČIĆ (KNIN)
A043
242
6
NENO ČEČUK (GUSAR)
374
7
IVAN GABRIJEL JUKIĆ (IM)
A044
323
8
STIPE STIPANDŽIJA (ST-KWAN)
68
11
MARKO MARTINOVIĆ (KNIN)
A053
350
13
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
235
7
FRANE PAVIĆ (TK ZD)
A054
374
3
IVAN GABRIJEL JUKIĆ (IM)
68
5
MARKO MARTINOVIĆ (KNIN)
A061
350
0
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
68
0
MARKO MARTINOVIĆ (KNIN)
Medalists
1. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac
2. MARKO MARTINOVIĆ, Knin
3. FRANE PAVIĆ, TK Zadar
3. IVAN GABRIJEL JUKIĆ, Imotski