Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
DALMACIJA KUP 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Futura
GACKA
Galeb - Split
Gračac
Gusar
Imotski
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Knin
KOCUNAR
Magone Livno
Marjan
METALAC
Monter
MUNGOS
neryo
Novi Zagreb
Obrovac
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
SENJ
St-kwan
TK ENERGY
TK Zadar
TKD "ČAPLJINA"
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (male) -27
Younger cadets (male) -33
Younger cadets (male) -36
Younger cadets (male) -39
Younger cadets (male) -43
Younger cadets (male) -47
Younger cadets (male) +51
Younger cadets (female) -24
Younger cadets (female) -27
Younger cadets (female) -30
Younger cadets (female) -33
Younger cadets (female) -36
Younger cadets (female) -39
Younger cadets (female) -43
Younger cadets (female) -47
Cadets (male) -33
Cadets (male) -37
Cadets (male) -41
Cadets (male) -45
Cadets (male) -49
Cadets (male) -53
Cadets (male) -57
Cadets (female) -33
Cadets (female) -37
Cadets (female) -41
Cadets (female) -44
Cadets (female) -47
Cadets (female) -51
Cadets (female) -55
Cadets (female) -59
Cadets (female) +59
Juniors (male) -45
Juniors (male) -55
Juniors (male) -63
Juniors (female) -49
Juniors (female) -52
Juniors (female) -55
Juniors (female) -59
Juniors (female) -63
Kick (male) -1 (2005)
Kick (male) -2 (2006)
Kick (male) -3 (2007)
Kick (female) -1 (2005)
Kick (female) -2 (2006)
Kick (female) -3 (2007)
Younger cadets (male) -33
A003
66
2
MATEO KUREVIJA (KNIN)
296
5
PAOLO KAČUNIĆ (MONTR)
A004
273
8
ROKO KOVAČIĆ (MARJAN)
385
2
BORNA LAPENDA (IM)
A005
165
5
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
280
9
JOSIP DRAŠKOVIĆ (SOLIN)
A006
274
10
LUKA BUZOLIĆ VUČICA (MARJAN)
239
13
ROKO ŠOLIĆ (GUSAR)
A007
166
3
MARINO KEBO MOJTIĆ (MARJAN)
281
4
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
A008
272
5
STIPE ORLOVIĆ (MARJAN)
330
4
VICE BANOVIČ (ST-KWAN)
A009
144
3
TONI SAMOHOD (MARJAN)
12
6
HRVOJE PLEŠA (GACKA)
46
DANIJEL ARALICA (SIBENIK)
A033
296
0
PAOLO KAČUNIĆ (MONTR)
273
0
ROKO KOVAČIĆ (MARJAN)
A034
280
6
JOSIP DRAŠKOVIĆ (SOLIN)
239
5
ROKO ŠOLIĆ (GUSAR)
A035
281
9
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
272
5
STIPE ORLOVIĆ (MARJAN)
A036
12
11
HRVOJE PLEŠA (GACKA)
46
4
DANIJEL ARALICA (SIBENIK)
A049
273
0
ROKO KOVAČIĆ (MARJAN)
280
3
JOSIP DRAŠKOVIĆ (SOLIN)
A050
281
12
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
12
7
HRVOJE PLEŠA (GACKA)
A059
280
7
JOSIP DRAŠKOVIĆ (SOLIN)
281
0
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
Medalists
1. JOSIP DRAŠKOVIĆ, TKD-SALONA
2. LUKA MILANOVIĆ, TKD-SALONA
3. ROKO KOVAČIĆ, Marjan
3. HRVOJE PLEŠA, GACKA