Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
DALMACIJA KUP 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Futura
GACKA
Galeb - Split
Gračac
Gusar
Imotski
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Knin
KOCUNAR
Magone Livno
Marjan
METALAC
Monter
MUNGOS
neryo
Novi Zagreb
Obrovac
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
SENJ
St-kwan
TK ENERGY
TK Zadar
TKD "ČAPLJINA"
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti +51
Mlađe kadetkinje -24
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Kadeti -33
Kadeti -37
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -53
Kadeti -57
Kadetkinje -33
Kadetkinje -37
Kadetkinje -41
Kadetkinje -44
Kadetkinje -47
Kadetkinje -51
Kadetkinje -55
Kadetkinje -59
Kadetkinje +59
Juniori -45
Juniori -55
Juniori -63
Juniorke -49
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
Juniorke -63
Kick (muški) -1 (2005)
Kick (muški) -2 (2006)
Kick (muški) -3 (2007)
Kick (ženski) -1 (2005)
Kick (ženski) -2 (2006)
Kick (ženski) -3 (2007)
Mlađe kadetkinje -33
167
ELENA BANDALOVIĆ (MARJAN)
B010
124
5
KATIJA ČUPIĆ (MARJAN)
249
14
STELA VOZILA (TK ZD)
B011
118
3
LUCIJA KUNDID (MARJAN)
17
16
SARA TIČINOVIĆ (MAGOLIV)
B012
104
2
TINA KUŠAR (MARJAN)
293
4
GABRIJELA ALJINOVIĆ (MONTR)
284
LUCIJA BANIČEVIĆ (MARJAN)
B013
153
2
NERA BUDIMIR BEKAN (MARJAN)
357
16
ANJA KOVAČ (KOCUNAR)
B014
103
0
SARA VUKOVIĆ (MARJAN)
61
12
STELLA PINJUH (KNIN)
B015
125
6
DENI LEONARDA KOLOMBO (MARJAN)
48
15
TEREZA BERAČ (SIBENIK)
B043
167
7
ELENA BANDALOVIĆ (MARJAN)
249
2
STELA VOZILA (TK ZD)
B044
17
5
SARA TIČINOVIĆ (MAGOLIV)
293
2
GABRIJELA ALJINOVIĆ (MONTR)
B045
284
7
LUCIJA BANIČEVIĆ (MARJAN)
357
19
ANJA KOVAČ (KOCUNAR)
B046
61
11
STELLA PINJUH (KNIN)
48
2
TEREZA BERAČ (SIBENIK)
B063
167
0
ELENA BANDALOVIĆ (MARJAN)
17
5
SARA TIČINOVIĆ (MAGOLIV)
B064
357
3
ANJA KOVAČ (KOCUNAR)
61
6
STELLA PINJUH (KNIN)
B075
17
0
SARA TIČINOVIĆ (MAGOLIV)
61
4
STELLA PINJUH (KNIN)
Osvajači medalja
1. STELLA PINJUH, Knin
2. SARA TIČINOVIĆ, Magone Livno
3. ANJA KOVAČ, KOCUNAR
3. ELENA BANDALOVIĆ, Marjan