Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
DALMACIJA KUP 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Futura
GACKA
Galeb - Split
Gračac
Gusar
Imotski
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Knin
KOCUNAR
Magone Livno
Marjan
METALAC
Monter
MUNGOS
neryo
Novi Zagreb
Obrovac
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
SENJ
St-kwan
TK ENERGY
TK Zadar
TKD "ČAPLJINA"
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti +51
Mlađe kadetkinje -24
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Kadeti -33
Kadeti -37
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -53
Kadeti -57
Kadetkinje -33
Kadetkinje -37
Kadetkinje -41
Kadetkinje -44
Kadetkinje -47
Kadetkinje -51
Kadetkinje -55
Kadetkinje -59
Kadetkinje +59
Juniori -45
Juniori -55
Juniori -63
Juniorke -49
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
Juniorke -63
Kick (muški) -1 (2005)
Kick (muški) -2 (2006)
Kick (muški) -3 (2007)
Kick (ženski) -1 (2005)
Kick (ženski) -2 (2006)
Kick (ženski) -3 (2007)
Mlađe kadetkinje -39
B016
230
7
MIA BIKIČ (ST-KWAN)
336
9
IVA GORSKI (SENJ)
B017
129
16
KARLA ŠABAŠOV (MARJAN)
247
5
NORA MILOLOVIĆ (TK ZD)
B018
131
7
ANĐELA PIPLOVIĆ (MARJAN)
338
4
NINA MIHELAC (SENJ)
40
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
B019
386
9
NIKOLINA SILOV (SOLIN)
337
7
LUCIJA BIONDIĆ (SENJ)
B020
69
2
STELA SMOLJANOVIĆ (MARJAN)
234
19
ARIANA OREČ (TK ZD)
B021
97
1
ISABELLA GARIĆ (MARJAN)
394
7
GABRIJELA JUKIĆ (IM)
300
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
B047
336
7
IVA GORSKI (SENJ)
129
5
KARLA ŠABAŠOV (MARJAN)
B048
131
6
ANĐELA PIPLOVIĆ (MARJAN)
40
7
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
B049
386
2
NIKOLINA SILOV (SOLIN)
234
5
ARIANA OREČ (TK ZD)
B050
394
6
GABRIJELA JUKIĆ (IM)
300
10
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
B065
336
4
IVA GORSKI (SENJ)
40
6
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
B066
234
1
ARIANA OREČ (TK ZD)
300
4
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
B076
40
2
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
300
4
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
Osvajači medalja
1. PIADORA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. HELENA KIČEMA, Novi Zagreb
3. ARIANA OREČ, TK Zadar
3. IVA GORSKI, SENJ