Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
DALMACIJA KUP 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Futura
GACKA
Galeb - Split
Gračac
Gusar
Imotski
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Knin
KOCUNAR
Magone Livno
Marjan
METALAC
Monter
MUNGOS
neryo
Novi Zagreb
Obrovac
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
SENJ
St-kwan
TK ENERGY
TK Zadar
TKD "ČAPLJINA"
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti +51
Mlađe kadetkinje -24
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Kadeti -33
Kadeti -37
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -53
Kadeti -57
Kadetkinje -33
Kadetkinje -37
Kadetkinje -41
Kadetkinje -44
Kadetkinje -47
Kadetkinje -51
Kadetkinje -55
Kadetkinje -59
Kadetkinje +59
Juniori -45
Juniori -55
Juniori -63
Juniorke -49
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
Juniorke -63
Kick (muški) -1 (2005)
Kick (muški) -2 (2006)
Kick (muški) -3 (2007)
Kick (ženski) -1 (2005)
Kick (ženski) -2 (2006)
Kick (ženski) -3 (2007)
Mlađi kadeti -39
269
JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ (MARJAN)
B003
164
7
IVAN LEMO (MARJAN)
379
9
MIJO ZDILAR (IM)
65
LUKA TOMIČIĆ (MARJAN)
B004
71
12
IVAN BORNA BEŠKER (MARJAN)
14
4
FILIP TIČINOVIĆ (MAGOLIV)
54
JOŠKO VLAK (MARJAN)
B005
89
10
ANTE ČIPČIĆ (MARJAN)
225
6
FILIP POPOVIĆ (FUTURA)
B006
56
11
LOVRE UVODIĆ (MARJAN)
47
5
JERE GAŠPEROV (SIBENIK)
B007
255
12
IVAN GARAC (GUSAR)
244
3
LUKA MARASOVIĆ (TK ZD)
B035
269
10
JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ (MARJAN)
379
1
MIJO ZDILAR (IM)
B036
65
2
LUKA TOMIČIĆ (MARJAN)
71
6
IVAN BORNA BEŠKER (MARJAN)
B037
54
8
JOŠKO VLAK (MARJAN)
89
2
ANTE ČIPČIĆ (MARJAN)
B038
56
5
LOVRE UVODIĆ (MARJAN)
255
6
IVAN GARAC (GUSAR)
B059
269
7
JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ (MARJAN)
71
1
IVAN BORNA BEŠKER (MARJAN)
B060
54
9
JOŠKO VLAK (MARJAN)
255
10
IVAN GARAC (GUSAR)
B073
269
6
JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ (MARJAN)
255
8
IVAN GARAC (GUSAR)
Medalists
1. IVAN GARAC, Gusar
2. JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ, Marjan
3. JOŠKO VLAK, Marjan
3. IVAN BORNA BEŠKER, Marjan