Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
DALMACIJA KUP 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Futura
GACKA
Galeb - Split
Gračac
Gusar
Imotski
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Knin
KOCUNAR
Magone Livno
Marjan
METALAC
Monter
MUNGOS
neryo
Novi Zagreb
Obrovac
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
SENJ
St-kwan
TK ENERGY
TK Zadar
TKD "ČAPLJINA"
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti +51
Mlađe kadetkinje -24
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Kadeti -33
Kadeti -37
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -53
Kadeti -57
Kadetkinje -33
Kadetkinje -37
Kadetkinje -41
Kadetkinje -44
Kadetkinje -47
Kadetkinje -51
Kadetkinje -55
Kadetkinje -59
Kadetkinje +59
Juniori -45
Juniori -55
Juniori -63
Juniorke -49
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
Juniorke -63
Kick (muški) -1 (2005)
Kick (muški) -2 (2006)
Kick (muški) -3 (2007)
Kick (ženski) -1 (2005)
Kick (ženski) -2 (2006)
Kick (ženski) -3 (2007)
Mlađe kadetkinje -30
A010
72
10
BARBARA BEŠKER (MARJAN)
15
0
VERONIKA DOLIĆ (MAGOLIV)
A011
92
0
LETICIA MARIJANOVIĆ (MARJAN)
2
8
ANDREA BARTULAC (GACKA)
A012
63
0
BARBARA MILENKOVIĆ (MARJAN)
335
7
VITA PRPIĆ (SENJ)
A013
119
3
DOROTEA PALADIN (MARJAN)
372
4
MATEA VUKOREPA (ENERGY)
A014
59
0
JOSIPA ŠTRLJIĆ (MARJAN)
16
0
PETRA ŽDERO (MAGOLIV)
A015
279
1
LUCIA LUKENDA (MARJAN)
370
8
MARINA ČOLIĆ (ENERGY)
A016
73
5
IVANA DUVANČIĆ (MARJAN)
333
8
ANA MARIA BIKIĆ (ST-KWAN)
A017
169
4
LEA TIČINA (MARJAN)
62
8
MATEA JELIĆ (KNIN)
A037
72
2
BARBARA BEŠKER (MARJAN)
2
5
ANDREA BARTULAC (GACKA)
A038
335
4
VITA PRPIĆ (SENJ)
372
3
MATEA VUKOREPA (ENERGY)
A039
16
14
PETRA ŽDERO (MAGOLIV)
370
2
MARINA ČOLIĆ (ENERGY)
A040
333
17
ANA MARIA BIKIĆ (ST-KWAN)
62
6
MATEA JELIĆ (KNIN)
A051
2
13
ANDREA BARTULAC (GACKA)
335
1
VITA PRPIĆ (SENJ)
A052
16
12
PETRA ŽDERO (MAGOLIV)
333
13
ANA MARIA BIKIĆ (ST-KWAN)
A060
2
13
ANDREA BARTULAC (GACKA)
333
0
ANA MARIA BIKIĆ (ST-KWAN)
Medalists
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. ANA MARIA BIKIĆ, St-kwan
3. VITA PRPIĆ, SENJ
3. PETRA ŽDERO, Magone Livno