Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
DALMACIJA KUP 2014
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
Futura
GACKA
Galeb - Split
Gračac
Gusar
Imotski
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Knin
KOCUNAR
Magone Livno
Marjan
METALAC
Monter
MUNGOS
neryo
Novi Zagreb
Obrovac
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
SENJ
St-kwan
TK ENERGY
TK Zadar
TKD "ČAPLJINA"
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti +51
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Kadeti -45
Kadetkinje -41
Kadetkinje -44
Juniori -63
Juniori -68
Juniorke -49
Kick (muški) -1 (2005)
Kick (muški) -2 (2006)
Kick (muški) -3 (2007)
Kick (muški) -5 (2009)
Kick (ženski) -1 (2005)
Kick (ženski) -3 (2007)
Mlađi kadeti -30
A001
350
14
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
243
6
FRANE MARUŠIĆ (GUSAR)
35
JOSIP MILIČEVIĆ (POSKOK)
354
MARIN MADUNIĆ (ST-KWAN)
383
ROBERT LASIĆ (IM)
235
FRANE PAVIĆ (TK ZD)
365
NIKOLA KULIĆ (KOCUNAR)
64
MATEO PRATLJAČIĆ (KNIN)
382
MARKO LASIĆ (IM)
A002
292
3
IVAN ČOSIĆ (MONTR)
242
7
NENO ČEČUK (GUSAR)
301
ANTONIO BEŠLIĆ (POSKOK)
331
JOSIP SKELIN (ST-KWAN)
374
IVAN GABRIJEL JUKIĆ (IM)
323
STIPE STIPANDŽIJA (ST-KWAN)
364
MARIN PAŠTAR (KOCUNAR)
68
MARKO MARTINOVIĆ (KNIN)
376
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
A018
350
10
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
35
1
JOSIP MILIČEVIĆ (POSKOK)
A019
354
0
MARIN MADUNIĆ (ST-KWAN)
383
0
ROBERT LASIĆ (IM)
A020
235
12
FRANE PAVIĆ (TK ZD)
365
0
NIKOLA KULIĆ (KOCUNAR)
A021
64
0
MATEO PRATLJAČIĆ (KNIN)
382
0
MARKO LASIĆ (IM)
A022
242
0
NENO ČEČUK (GUSAR)
301
0
ANTONIO BEŠLIĆ (POSKOK)
A023
331
3
JOSIP SKELIN (ST-KWAN)
374
15
IVAN GABRIJEL JUKIĆ (IM)
A024
323
15
STIPE STIPANDŽIJA (ST-KWAN)
364
9
MARIN PAŠTAR (KOCUNAR)
A025
68
12
MARKO MARTINOVIĆ (KNIN)
376
1
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
A041
350
16
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
354
1
MARIN MADUNIĆ (ST-KWAN)
A042
235
8
FRANE PAVIĆ (TK ZD)
64
5
MATEO PRATLJAČIĆ (KNIN)
A043
242
6
NENO ČEČUK (GUSAR)
374
7
IVAN GABRIJEL JUKIĆ (IM)
A044
323
8
STIPE STIPANDŽIJA (ST-KWAN)
68
11
MARKO MARTINOVIĆ (KNIN)
A053
350
13
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
235
7
FRANE PAVIĆ (TK ZD)
A054
374
3
IVAN GABRIJEL JUKIĆ (IM)
68
5
MARKO MARTINOVIĆ (KNIN)
A061
350
0
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
68
0
MARKO MARTINOVIĆ (KNIN)
Dobitniki medalj
1. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac
2. MARKO MARTINOVIĆ, Knin
3. FRANE PAVIĆ, TK Zadar
3. IVAN GABRIJEL JUKIĆ, Imotski