Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Dalmacija kup 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Activ
BANIJA PANDAS
BROD
Čigra
Dan-Gun
DIV KNIN
DONAT
GACKA
Galeb - Split
Gusar
Imotski
JURAJ DALMATINAC
KOCUNAR
Magone Livno
Marjan
MUNGOS
neryo
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
Scardona Combat
SENJ
SOLARIS ŠIBENIK
St-kwan
Tigar Zagreb
TK ENERGY
TK Zadar
TKD SARAJEVO
TKD-SALONA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađe kadetkinje -36
Kadeti -49
Kadetkinje -55
Kick (muški) -1 (2007)
Kick (muški) -2 (2008)
Kick (ženski) -2 (2008)
Mlađi kadeti -33
1004
76
4
JASMIN AGIĆ (DONAT)
204
9
ANTE GLAVINIĆ (MARJAN)
1005
366
4
LORENCO STIPIŠIĆ (KOCUNAR)
87
1
VIGO SILADI (ACTIV)
1006
60
9
NIKO KUNOVIĆ (BAN-PAN)
354
11
JOSIP MEŠIN (MARJAN)
92
MARIN SERŠIĆ (ST-KWAN)
1007
37
19
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
200
3
IVAN JUKIĆ (MARJAN)
105
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
1008
63
9
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
163
1
BRUNO MARIN (SOLARIS)
199
MARIN ŠEGVIĆ (MARJAN)
1026
204
9
ANTE GLAVINIĆ (MARJAN)
366
3
LORENCO STIPIŠIĆ (KOCUNAR)
1027
354
5
JOSIP MEŠIN (MARJAN)
92
7
MARIN SERŠIĆ (ST-KWAN)
1028
37
4
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
105
3
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
1029
63
8
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
199
1
MARIN ŠEGVIĆ (MARJAN)
1046
204
2
ANTE GLAVINIĆ (MARJAN)
92
9
MARIN SERŠIĆ (ST-KWAN)
1047
37
1
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
63
8
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
1056
92
0
MARIN SERŠIĆ (ST-KWAN)
63
7
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
Osvajači medalja
1. LUCIO MATUZIĆ, BANIJA PANDAS
2. MARIN SERŠIĆ, St-kwan
3. FRANO KUSIĆ, Tigar Zagreb
3. ANTE GLAVINIĆ, Marjan
Mlađi kadeti -39
2001
378
11
JOSIP MATUZOVIĆ (SOLIN)
88
12
VITO IVŠIĆ (ACTIV)
2002
247
12
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
34
6
DOMINIK JAZVIĆ (TIGAZ)
2003
396
6
MARKO GRBEŠIĆ (IM)
91
5
DOMAGOJ VUKOVIĆ (ST-KWAN)
2004
104
6
JAN JELOVAC (ČIGRA)
141
14
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
2005
345
4
ARNE MILETIĆ (ENERGY)
85
1
LUKAS LAZIĆ (ACTIV)
2006
106
4
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
147
2
TAO ČEČUK (TKDGUSA)
2007
155
0
FRAN POLITEO (MARJAN)
15
0
IVICA MIHALJEVIĆ (MAG-LI)
103
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
2027
88
5
VITO IVŠIĆ (ACTIV)
247
8
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
2028
396
0
MARKO GRBEŠIĆ (IM)
141
7
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
2029
345
3
ARNE MILETIĆ (ENERGY)
106
9
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
2030
15
1
IVICA MIHALJEVIĆ (MAG-LI)
103
2
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
2049
247
3
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
141
4
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
2050
106
6
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
103
1
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
2060
141
8
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
106
2
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. ROKO ŠOLIĆ, Gusar
2. LOVRO MATIĆ, Čigra
3. JOZO PROJIĆ, Marjan
3. DOMINIK DEDIĆ, Čigra
Mlađi kadeti -43
2008
93
1
MAURO FRANIČEVIĆ (ST-KWAN)
251
14
ŠIME DOMIĆ (MARJAN)
2009
156
5
IVAN LEMO (MARJAN)
111
1
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
2010
369
3
DUJE ROMIĆ (NERYO)
49
6
EDI ĐEMAILJI (ZADAR)
2011
250
0
FRANKO GRUBIĆ (MARJAN)
42
0
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
2012
194
14
ROKO MIŠE (KOCUNAR)
210
2
NIKOLA ROGOŠIĆ (MARJAN)
2013
211
7
RINO GRGURINOVIĆ (MARJAN)
39
4
KRISTIJAN HARAMUSTEK (TIGAZ)
2014
380
5
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
47
3
FILIP KITIĆ (ZADAR)
2015
212
3
DUJE HAJDUK (MARJAN)
16
2
ZORAN KARAULA (MAG-LI)
2031
251
1
ŠIME DOMIĆ (MARJAN)
156
4
IVAN LEMO (MARJAN)
2032
49
1
EDI ĐEMAILJI (ZADAR)
42
6
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
2033
194
0
ROKO MIŠE (KOCUNAR)
211
3
RINO GRGURINOVIĆ (MARJAN)
2034
380
5
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
212
1
DUJE HAJDUK (MARJAN)
2051
156
11
IVAN LEMO (MARJAN)
42
1
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
2052
211
2
RINO GRGURINOVIĆ (MARJAN)
380
4
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
2061
156
6
IVAN LEMO (MARJAN)
380
1
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
Osvajači medalja
1. IVAN LEMO, Marjan
2. LUKA MILANOVIĆ, TKD-SALONA
3. ROKO EŠEGOVIĆ, Tigar Zagreb
3. RINO GRGURINOVIĆ, Marjan
Mlađe kadetkinje -36
1016
83
4
LANA HUMIĆ (ACTIV)
214
7
MIRTA KOVAČIĆ (MARJAN)
102
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
1017
68
14
MATEA JELIĆ (DIVKNIN)
356
5
PAOLA TOMRECAJ (TK ZD)
32
KARLA LONČAR (GACKA)
1018
138
3
MERI BEOVIĆ (TKDGUSA)
171
4
REA KOZLICA (MARJAN)
97
ANA VUKOVIĆ (ST-KWAN)
101
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
347
LENA KRAGIĆ (ENERGY)
1034
214
0
MIRTA KOVAČIĆ (MARJAN)
102
8
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
1035
68
13
MATEA JELIĆ (DIVKNIN)
32
1
KARLA LONČAR (GACKA)
1036
171
5
REA KOZLICA (MARJAN)
97
4
ANA VUKOVIĆ (ST-KWAN)
1037
101
7
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
347
6
LENA KRAGIĆ (ENERGY)
1050
102
2
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
68
6
MATEA JELIĆ (DIVKNIN)
1051
171
0
REA KOZLICA (MARJAN)
101
1
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
1058
68
13
MATEA JELIĆ (DIVKNIN)
101
1
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. MATEA JELIĆ, DIV KNIN
2. ANA ROGINIĆ, Čigra
3. ANA STOJEVIĆ, Čigra
3. REA KOZLICA, Marjan
Kadeti -49
3010
99
1
DANIEL BARUN (ST-KWAN)
259
14
JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ (MARJAN)
3011
7
5
TOMISLAV DUJMIĆ (TK BROD)
261
17
ROKO KOKAN (MARJAN)
3012
169
5
FILIP ŠUMERA (SOLARIS)
260
7
PETAR ĆERDIĆ (MARJAN)
3013
125
6
PETAR ŠOLIĆ (TKDGUSA)
262
3
LUKA MATKOVIĆ (MARJAN)
3040
259
3
JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ (MARJAN)
261
17
ROKO KOKAN (MARJAN)
3041
260
8
PETAR ĆERDIĆ (MARJAN)
125
0
PETAR ŠOLIĆ (TKDGUSA)
3058
261
20
ROKO KOKAN (MARJAN)
260
6
PETAR ĆERDIĆ (MARJAN)
Osvajači medalja
1. ROKO KOKAN, Marjan
2. PETAR ĆERDIĆ, Marjan
3. JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ, Marjan
3. PETAR ŠOLIĆ, Gusar
Kadetkinje -55
4013
412
3
JOSIPA PAPIĆ (MUNG)
242
19
ANDREA JELAVIĆ ČIČIĆ (MARJAN)
4014
382
7
NIKOLINA SILOV (SOLIN)
89
4
ANICA BARUN (ST-KWAN)
4015
66
15
ELA JELIĆ (DIVKNIN)
241
1
LUCIJA GRBELJA (MARJAN)
4016
135
10
LINA JURIČEVIĆ (TKDGUSA)
410
3
MEGI LERGA (TK ZD)
4039
242
7
ANDREA JELAVIĆ ČIČIĆ (MARJAN)
382
4
NIKOLINA SILOV (SOLIN)
4040
66
6
ELA JELIĆ (DIVKNIN)
135
0
LINA JURIČEVIĆ (TKDGUSA)
4053
242
15
ANDREA JELAVIĆ ČIČIĆ (MARJAN)
66
3
ELA JELIĆ (DIVKNIN)
Osvajači medalja
1. ANDREA JELAVIĆ ČIČIĆ, Marjan
2. ELA JELIĆ, DIV KNIN
3. NIKOLINA SILOV, TKD-SALONA
3. LINA JURIČEVIĆ, Gusar
Kick (muški) -1 (2007)
K001
331
0
DARIO LONČAR (ST-KWAN)
296
0
NIKOLA ĆURLIN (MARJAN)
320
LUKA TIČINOVIĆ (MAG-LI)
K002
329
0
LUKA TOKIĆ (ST-KWAN)
297
0
MARKO JURIĆ (MARJAN)
333
ANDRIJA VLAHOV (SIBENIK)
K003
328
0
NIKOLA ANIĆ (ST-KWAN)
295
0
DENI KOVAČEVIĆ (MARJAN)
338
ALAN GUDELJ (TKDSA)
322
MARKO BRDAR (MAG-LI)
334
XING YU CHEN (SIBENIK)
K004
331
0
DARIO LONČAR (ST-KWAN)
320
0
LUKA TIČINOVIĆ (MAG-LI)
K005
329
0
LUKA TOKIĆ (ST-KWAN)
333
0
ANDRIJA VLAHOV (SIBENIK)
K006
328
0
NIKOLA ANIĆ (ST-KWAN)
338
0
ALAN GUDELJ (TKDSA)
K007
322
0
MARKO BRDAR (MAG-LI)
334
0
XING YU CHEN (SIBENIK)
K008
320
0
LUKA TIČINOVIĆ (MAG-LI)
333
0
ANDRIJA VLAHOV (SIBENIK)
K009
338
0
ALAN GUDELJ (TKDSA)
322
0
MARKO BRDAR (MAG-LI)
K010
333
0
ANDRIJA VLAHOV (SIBENIK)
338
0
ALAN GUDELJ (TKDSA)
Osvajači medalja
1. ALAN GUDELJ, TKD SARAJEVO
2. ANDRIJA VLAHOV, JURAJ DALMATINAC
3. MARKO BRDAR, Magone Livno
3. LUKA TIČINOVIĆ, Magone Livno
Kick (muški) -2 (2008)
K011
300
0
FRANE MRŠA (MARJAN)
313
0
AMAR DŽELADINI (MAG-LI)
K012
301
0
NIKOLA MANDALIĆ (MARJAN)
324
0
RAUL MOHAMED ELMUSTAFA (ST-KWAN)
K013
313
0
AMAR DŽELADINI (MAG-LI)
324
0
RAUL MOHAMED ELMUSTAFA (ST-KWAN)
Osvajači medalja
1. AMAR DŽELADINI, Magone Livno
2. RAUL MOHAMED ELMUSTAFA, St-kwan
3. FRANE MRŠA, Marjan
3. NIKOLA MANDALIĆ, Marjan
Kick (ženski) -2 (2008)
K022
337
0
EJLA MAKAŠ (TKDSA)
299
0
SARA BILIĆ (MARJAN)
302
HANA PERIĆ (MARJAN)
330
LUCIJA VUKOVIĆ (ST-KWAN)
298
LANA ERCEGOVIĆ (MARJAN)
K023
337
0
EJLA MAKAŠ (TKDSA)
302
0
HANA PERIĆ (MARJAN)
K024
330
0
LUCIJA VUKOVIĆ (ST-KWAN)
298
0
LANA ERCEGOVIĆ (MARJAN)
K025
337
0
EJLA MAKAŠ (TKDSA)
298
0
LANA ERCEGOVIĆ (MARJAN)
Osvajači medalja
1. EJLA MAKAŠ, TKD SARAJEVO
2. LANA ERCEGOVIĆ, Marjan
3. HANA PERIĆ, Marjan
3. LUCIJA VUKOVIĆ, St-kwan