Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Dalmacija kup 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Activ
BANIJA PANDAS
BROD
Čigra
Dan-Gun
DIV KNIN
DONAT
GACKA
Galeb - Split
Gusar
Imotski
JURAJ DALMATINAC
KOCUNAR
Magone Livno
Marjan
MUNGOS
neryo
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
Scardona Combat
SENJ
SOLARIS ŠIBENIK
St-kwan
Tigar Zagreb
TK ENERGY
TK Zadar
TKD SARAJEVO
TKD-SALONA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -47
Kadeti -65
Kadetkinje -37
Kadetkinje -55
Mlađi kadeti -30
1001
17
12
IMRAN OMERAGIĆ (MAG-LI)
379
0
LOVRE REŽIĆ (SOLIN)
184
KARLO TOKIĆ (KOCUNAR)
1002
137
0
MATE VULIĆ (TKDGUSA)
195
0
BRUNO ĆERDIĆ (MARJAN)
123
SVEN TINODI (TIGAZ)
1003
144
0
ANTE PETRINA (TKDGUSA)
33
20
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
189
TEO GUDIĆ (KOCUNAR)
54
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
152
LUKA ĆUBELIĆ (MARJAN)
1022
17
1
IMRAN OMERAGIĆ (MAG-LI)
184
9
KARLO TOKIĆ (KOCUNAR)
1023
195
5
BRUNO ĆERDIĆ (MARJAN)
123
4
SVEN TINODI (TIGAZ)
1024
33
7
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
189
2
TEO GUDIĆ (KOCUNAR)
1025
54
8
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
152
1
LUKA ĆUBELIĆ (MARJAN)
1044
184
8
KARLO TOKIĆ (KOCUNAR)
195
5
BRUNO ĆERDIĆ (MARJAN)
1045
33
1
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
54
8
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
1055
184
1
KARLO TOKIĆ (KOCUNAR)
54
3
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
Medalists
1. ADRIANO QETA, BANIJA PANDAS
2. KARLO TOKIĆ, KOCUNAR
3. ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. BRUNO ĆERDIĆ, Marjan
Mlađi kadeti -39
2001
378
11
JOSIP MATUZOVIĆ (SOLIN)
88
12
VITO IVŠIĆ (ACTIV)
2002
247
12
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
34
6
DOMINIK JAZVIĆ (TIGAZ)
2003
396
6
MARKO GRBEŠIĆ (IM)
91
5
DOMAGOJ VUKOVIĆ (ST-KWAN)
2004
104
6
JAN JELOVAC (ČIGRA)
141
14
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
2005
345
4
ARNE MILETIĆ (ENERGY)
85
1
LUKAS LAZIĆ (ACTIV)
2006
106
4
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
147
2
TAO ČEČUK (TKDGUSA)
2007
155
0
FRAN POLITEO (MARJAN)
15
0
IVICA MIHALJEVIĆ (MAG-LI)
103
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
2027
88
5
VITO IVŠIĆ (ACTIV)
247
8
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
2028
396
0
MARKO GRBEŠIĆ (IM)
141
7
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
2029
345
3
ARNE MILETIĆ (ENERGY)
106
9
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
2030
15
1
IVICA MIHALJEVIĆ (MAG-LI)
103
2
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
2049
247
3
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
141
4
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
2050
106
6
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
103
1
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
2060
141
8
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
106
2
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. ROKO ŠOLIĆ, Gusar
2. LOVRO MATIĆ, Čigra
3. JOZO PROJIĆ, Marjan
3. DOMINIK DEDIĆ, Čigra
Mlađi kadeti -43
2008
93
1
MAURO FRANIČEVIĆ (ST-KWAN)
251
14
ŠIME DOMIĆ (MARJAN)
2009
156
5
IVAN LEMO (MARJAN)
111
1
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
2010
369
3
DUJE ROMIĆ (NERYO)
49
6
EDI ĐEMAILJI (ZADAR)
2011
250
0
FRANKO GRUBIĆ (MARJAN)
42
0
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
2012
194
14
ROKO MIŠE (KOCUNAR)
210
2
NIKOLA ROGOŠIĆ (MARJAN)
2013
211
7
RINO GRGURINOVIĆ (MARJAN)
39
4
KRISTIJAN HARAMUSTEK (TIGAZ)
2014
380
5
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
47
3
FILIP KITIĆ (ZADAR)
2015
212
3
DUJE HAJDUK (MARJAN)
16
2
ZORAN KARAULA (MAG-LI)
2031
251
1
ŠIME DOMIĆ (MARJAN)
156
4
IVAN LEMO (MARJAN)
2032
49
1
EDI ĐEMAILJI (ZADAR)
42
6
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
2033
194
0
ROKO MIŠE (KOCUNAR)
211
3
RINO GRGURINOVIĆ (MARJAN)
2034
380
5
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
212
1
DUJE HAJDUK (MARJAN)
2051
156
11
IVAN LEMO (MARJAN)
42
1
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
2052
211
2
RINO GRGURINOVIĆ (MARJAN)
380
4
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
2061
156
6
IVAN LEMO (MARJAN)
380
1
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
Medalists
1. IVAN LEMO, Marjan
2. LUKA MILANOVIĆ, TKD-SALONA
3. ROKO EŠEGOVIĆ, Tigar Zagreb
3. RINO GRGURINOVIĆ, Marjan
Mlađe kadetkinje -33
2022
191
1
PETRA ŠAVIJA (MARJAN)
120
6
LANA LOKAS (SIBENIK)
2023
165
4
DORA LUČIĆ (MARJAN)
355
10
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
2024
168
3
NIKA KOZLICA (MARJAN)
38
6
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
203
ENA KURTIĆ (MARJAN)
2025
190
3
TEA BOŽIĆ (MARJAN)
381
5
MAGDALENA KRANČEVIC (SOLIN)
166
MARIJETA KATUNARIĆ (MARJAN)
2026
192
2
ANTONIJA DVORNIK (MARJAN)
394
3
MARTINA MILARDOVIĆ (IM)
167
NIKA KARABATIĆ (MARJAN)
2043
120
5
LANA LOKAS (SIBENIK)
355
4
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
2044
38
17
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
203
8
ENA KURTIĆ (MARJAN)
2045
381
2
MAGDALENA KRANČEVIC (SOLIN)
166
11
MARIJETA KATUNARIĆ (MARJAN)
2046
394
0
MARTINA MILARDOVIĆ (IM)
167
4
NIKA KARABATIĆ (MARJAN)
2057
120
2
LANA LOKAS (SIBENIK)
38
6
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
2058
166
1
MARIJETA KATUNARIĆ (MARJAN)
167
4
NIKA KARABATIĆ (MARJAN)
2064
38
2
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
167
13
NIKA KARABATIĆ (MARJAN)
Medalists
1. NIKA KARABATIĆ, Marjan
2. IVANA DJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. MARIJETA KATUNARIĆ, Marjan
3. LANA LOKAS, JURAJ DALMATINAC
Mlađe kadetkinje -39
1019
383
17
RUŽICA MATUZOVIĆ (SOLIN)
215
5
KARLA DUŽEVIĆ (MARJAN)
353
SARA BRADARIĆ (MARJAN)
119
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
216
DORA TOMIĆ (MARJAN)
53
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
352
SANDRA BRADARIĆ (MARJAN)
107
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
174
ELENA BANDALOVIĆ (MARJAN)
1038
383
1
RUŽICA MATUZOVIĆ (SOLIN)
353
10
SARA BRADARIĆ (MARJAN)
1039
119
12
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
216
0
DORA TOMIĆ (MARJAN)
1040
53
6
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
352
2
SANDRA BRADARIĆ (MARJAN)
1041
107
1
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
174
5
ELENA BANDALOVIĆ (MARJAN)
1052
353
5
SARA BRADARIĆ (MARJAN)
119
7
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
1053
53
3
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
174
0
ELENA BANDALOVIĆ (MARJAN)
1059
119
2
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
53
2
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
Medalists
1. LUCIJA DESANIĆ, JURAJ DALMATINAC
2. ALEKSANDRA MACUT, BANIJA PANDAS
3. SARA BRADARIĆ, Marjan
3. ELENA BANDALOVIĆ, Marjan
Mlađe kadetkinje -47
3009
180
7
MAJA ŽIVALJIĆ (MARJAN)
312
0
PETRA LONČAR (SCOMBAT)
415
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
56
HANA SKOČIBUŠIĆ (BAN-PAN)
386
LANA VUCO (SOLIN)
3038
180
3
MAJA ŽIVALJIĆ (MARJAN)
415
8
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
3039
56
6
HANA SKOČIBUŠIĆ (BAN-PAN)
386
3
LANA VUCO (SOLIN)
3057
415
12
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
56
3
HANA SKOČIBUŠIĆ (BAN-PAN)
Medalists
1. NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ, Čigra
2. HANA SKOČIBUŠIĆ, BANIJA PANDAS
3. MAJA ŽIVALJIĆ, Marjan
3. LANA VUCO, TKD-SALONA
Kadeti -65
5010
270
6
PAŠKO BOŽIĆ (MARJAN)
385
6
PAŠKO ESKO KRANČEVIĆ (SOLIN)
271
LUKA GLAVINIĆ (MARJAN)
5040
270
3
PAŠKO BOŽIĆ (MARJAN)
271
5
LUKA GLAVINIĆ (MARJAN)
Medalists
1. LUKA GLAVINIĆ, Marjan
2. PAŠKO BOŽIĆ, Marjan
3. PAŠKO ESKO KRANČEVIĆ, TKD-SALONA
3. ----
Kadetkinje -37
4009
70
17
STELLA PINJUH (DIVKNIN)
226
0
JOSIPA ŠTRLJIĆ (MARJAN)
4010
349
3
MATEA VUKOREPA (ENERGY)
384
0
SARA PERAJICA (SOLIN)
4011
58
6
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
227
0
IVANA DUVANČIĆ (MARJAN)
18
PETRA ŽDERO (MAG-LI)
4035
70
9
STELLA PINJUH (DIVKNIN)
349
1
MATEA VUKOREPA (ENERGY)
4036
58
8
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
18
2
PETRA ŽDERO (MAG-LI)
4051
70
12
STELLA PINJUH (DIVKNIN)
58
3
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
Medalists
1. STELLA PINJUH, DIV KNIN
2. LUCIJA HREBAC, BANIJA PANDAS
3. MATEA VUKOREPA, TK ENERGY
3. PETRA ŽDERO, Magone Livno
Kadetkinje -55
4013
412
3
JOSIPA PAPIĆ (MUNG)
242
19
ANDREA JELAVIĆ ČIČIĆ (MARJAN)
4014
382
7
NIKOLINA SILOV (SOLIN)
89
4
ANICA BARUN (ST-KWAN)
4015
66
15
ELA JELIĆ (DIVKNIN)
241
1
LUCIJA GRBELJA (MARJAN)
4016
135
10
LINA JURIČEVIĆ (TKDGUSA)
410
3
MEGI LERGA (TK ZD)
4039
242
7
ANDREA JELAVIĆ ČIČIĆ (MARJAN)
382
4
NIKOLINA SILOV (SOLIN)
4040
66
6
ELA JELIĆ (DIVKNIN)
135
0
LINA JURIČEVIĆ (TKDGUSA)
4053
242
15
ANDREA JELAVIĆ ČIČIĆ (MARJAN)
66
3
ELA JELIĆ (DIVKNIN)
Medalists
1. ANDREA JELAVIĆ ČIČIĆ, Marjan
2. ELA JELIĆ, DIV KNIN
3. NIKOLINA SILOV, TKD-SALONA
3. LINA JURIČEVIĆ, Gusar