Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Dalmacija kup 2016
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
Activ
BANIJA PANDAS
BROD
Čigra
Dan-Gun
DIV KNIN
DONAT
GACKA
Galeb - Split
Gusar
Imotski
JURAJ DALMATINAC
KOCUNAR
Magone Livno
Marjan
MUNGOS
neryo
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
Scardona Combat
SENJ
SOLARIS ŠIBENIK
St-kwan
Tigar Zagreb
TK ENERGY
TK Zadar
TKD SARAJEVO
TKD-SALONA
TEŽA/LETO
Kadetkinje -51
Kadetkinje -55
Juniori -51
Juniori -63
Juniorke -63
Kadetkinje -51
5001
197
0
CVITA KINKELA (SOLARIS)
64
12
VERONIKA BILIČIĆ (BAN-PAN)
240
LUCIJA GUNJAČA (MARJAN)
360
TEUTA USKOK (TK ZD)
408
LARA STANIĆ (MUNG)
5026
64
16
VERONIKA BILIČIĆ (BAN-PAN)
240
6
LUCIJA GUNJAČA (MARJAN)
5027
360
6
TEUTA USKOK (TK ZD)
408
4
LARA STANIĆ (MUNG)
5050
64
15
VERONIKA BILIČIĆ (BAN-PAN)
360
10
TEUTA USKOK (TK ZD)
Dobitniki medalj
1. VERONIKA BILIČIĆ, BANIJA PANDAS
2. TEUTA USKOK, TK Zadar
3. LUCIJA GUNJAČA, Marjan
3. LARA STANIĆ, MUNGOS
Kadetkinje -55
4013
412
3
JOSIPA PAPIĆ (MUNG)
242
19
ANDREA JELAVIĆ ČIČIĆ (MARJAN)
4014
382
7
NIKOLINA SILOV (SOLIN)
89
4
ANICA BARUN (ST-KWAN)
4015
66
15
ELA JELIĆ (DIVKNIN)
241
1
LUCIJA GRBELJA (MARJAN)
4016
135
10
LINA JURIČEVIĆ (TKDGUSA)
410
3
MEGI LERGA (TK ZD)
4039
242
7
ANDREA JELAVIĆ ČIČIĆ (MARJAN)
382
4
NIKOLINA SILOV (SOLIN)
4040
66
6
ELA JELIĆ (DIVKNIN)
135
0
LINA JURIČEVIĆ (TKDGUSA)
4053
242
15
ANDREA JELAVIĆ ČIČIĆ (MARJAN)
66
3
ELA JELIĆ (DIVKNIN)
Dobitniki medalj
1. ANDREA JELAVIĆ ČIČIĆ, Marjan
2. ELA JELIĆ, DIV KNIN
3. NIKOLINA SILOV, TKD-SALONA
3. LINA JURIČEVIĆ, Gusar
Juniori -51
5036
414
2
FILIP PAVIĆ (MUNG)
365
10
LUCIAN JERAK (TK ZD)
Dobitniki medalj
1. LUCIAN JERAK, TK Zadar
2. FILIP PAVIĆ, MUNGOS
3. ----
3. ----
Juniori -63
5017
276
17
MARKO TRIVA (MARJAN)
413
1
LUKA PETRUŠIĆ (MUNG)
392
LUKA UJEVIĆ (IM)
5045
276
25
MARKO TRIVA (MARJAN)
392
0
LUKA UJEVIĆ (IM)
Dobitniki medalj
1. MARKO TRIVA, Marjan
2. LUKA UJEVIĆ, Imotski
3. LUKA PETRUŠIĆ, MUNGOS
3. ----
Juniorke -63
5024
341
15
LUCIJA BAŠIĆ (POSKOK)
411
1
IVONA MARTINOVIĆ (MUNG)
5025
390
9
GLORIA BOJO (TK ZD)
291
13
MAGDALENA ŽILIĆ (MARJAN)
5049
341
1
LUCIJA BAŠIĆ (POSKOK)
291
10
MAGDALENA ŽILIĆ (MARJAN)
Dobitniki medalj
1. MAGDALENA ŽILIĆ, Marjan
2. LUCIJA BAŠIĆ, POSKOK - POSUŠJE
3. GLORIA BOJO, TK Zadar
3. IVONA MARTINOVIĆ, MUNGOS