Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Dalmacija kup 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Activ
BANIJA PANDAS
BROD
Čigra
Dan-Gun
DIV KNIN
DONAT
GACKA
Galeb - Split
Gusar
Imotski
JURAJ DALMATINAC
KOCUNAR
Magone Livno
Marjan
MUNGOS
neryo
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
Scardona Combat
SENJ
SOLARIS ŠIBENIK
St-kwan
Tigar Zagreb
TK ENERGY
TK Zadar
TKD SARAJEVO
TKD-SALONA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -39
Mlađe kadetkinje -36
Kadeti -53
Kadetkinje -33
Kadetkinje -37
Kadetkinje -41
Mlađi kadeti -39
2001
378
11
JOSIP MATUZOVIĆ (SOLIN)
88
12
VITO IVŠIĆ (ACTIV)
2002
247
12
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
34
6
DOMINIK JAZVIĆ (TIGAZ)
2003
396
6
MARKO GRBEŠIĆ (IM)
91
5
DOMAGOJ VUKOVIĆ (ST-KWAN)
2004
104
6
JAN JELOVAC (ČIGRA)
141
14
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
2005
345
4
ARNE MILETIĆ (ENERGY)
85
1
LUKAS LAZIĆ (ACTIV)
2006
106
4
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
147
2
TAO ČEČUK (TKDGUSA)
2007
155
0
FRAN POLITEO (MARJAN)
15
0
IVICA MIHALJEVIĆ (MAG-LI)
103
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
2027
88
5
VITO IVŠIĆ (ACTIV)
247
8
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
2028
396
0
MARKO GRBEŠIĆ (IM)
141
7
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
2029
345
3
ARNE MILETIĆ (ENERGY)
106
9
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
2030
15
1
IVICA MIHALJEVIĆ (MAG-LI)
103
2
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
2049
247
3
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
141
4
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
2050
106
6
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
103
1
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
2060
141
8
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
106
2
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. ROKO ŠOLIĆ, Gusar
2. LOVRO MATIĆ, Čigra
3. JOZO PROJIĆ, Marjan
3. DOMINIK DEDIĆ, Čigra
Mlađe kadetkinje -36
1016
83
4
LANA HUMIĆ (ACTIV)
214
7
MIRTA KOVAČIĆ (MARJAN)
102
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
1017
68
14
MATEA JELIĆ (DIVKNIN)
356
5
PAOLA TOMRECAJ (TK ZD)
32
KARLA LONČAR (GACKA)
1018
138
3
MERI BEOVIĆ (TKDGUSA)
171
4
REA KOZLICA (MARJAN)
97
ANA VUKOVIĆ (ST-KWAN)
101
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
347
LENA KRAGIĆ (ENERGY)
1034
214
0
MIRTA KOVAČIĆ (MARJAN)
102
8
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
1035
68
13
MATEA JELIĆ (DIVKNIN)
32
1
KARLA LONČAR (GACKA)
1036
171
5
REA KOZLICA (MARJAN)
97
4
ANA VUKOVIĆ (ST-KWAN)
1037
101
7
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
347
6
LENA KRAGIĆ (ENERGY)
1050
102
2
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
68
6
MATEA JELIĆ (DIVKNIN)
1051
171
0
REA KOZLICA (MARJAN)
101
1
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
1058
68
13
MATEA JELIĆ (DIVKNIN)
101
1
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. MATEA JELIĆ, DIV KNIN
2. ANA ROGINIĆ, Čigra
3. ANA STOJEVIĆ, Čigra
3. REA KOZLICA, Marjan
Kadeti -53
3006
265
2
LEON JUKIĆ (MARJAN)
311
8
NIKO LONČAR (SCOMBAT)
391
DARIO MRŠIĆ (IM)
269
JOSIP KLOBAS (MARJAN)
348
LUKA DORIĆ (ENERGY)
3007
266
1
IVAN ERCEGOVIĆ (MARJAN)
9
8
MARIO KNEŽEVIĆ (TK BROD)
407
KAJA ŠANTIĆ (GALEBST)
267
ROSTISLAV IROSHNIKOV (MARJAN)
196
TONI KEKEZ (KOCUNAR)
3023
311
2
NIKO LONČAR (SCOMBAT)
391
8
DARIO MRŠIĆ (IM)
3024
269
7
JOSIP KLOBAS (MARJAN)
348
0
LUKA DORIĆ (ENERGY)
3025
9
11
MARIO KNEŽEVIĆ (TK BROD)
407
0
KAJA ŠANTIĆ (GALEBST)
3026
267
0
ROSTISLAV IROSHNIKOV (MARJAN)
196
5
TONI KEKEZ (KOCUNAR)
3048
391
5
DARIO MRŠIĆ (IM)
269
15
JOSIP KLOBAS (MARJAN)
3049
9
4
MARIO KNEŽEVIĆ (TK BROD)
196
1
TONI KEKEZ (KOCUNAR)
3062
269
1
JOSIP KLOBAS (MARJAN)
9
20
MARIO KNEŽEVIĆ (TK BROD)
Medalists
1. MARIO KNEŽEVIĆ, BROD
2. JOSIP KLOBAS, Marjan
3. TONI KEKEZ, KOCUNAR
3. DARIO MRŠIĆ, Imotski
Kadetkinje -33
4002
224
7
BRUNA DUVANČIĆ (MARJAN)
323
19
MIHAELA KRIŠTO (TKDGUSA)
26
ANDREA BARTULAC (GACKA)
158
NINA ŠTRKALJ (MARJAN)
55
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
4003
225
13
NADIJA DRPIĆ GRANIĆ (MARJAN)
146
3
NORA HERCEG (TKDGUSA)
40
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
350
KATARINA BOKO (ENERGY)
4
DŽEJLA MAKAŠ (TKDSA)
4021
323
2
MIHAELA KRIŠTO (TKDGUSA)
26
14
ANDREA BARTULAC (GACKA)
4022
158
1
NINA ŠTRKALJ (MARJAN)
55
7
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
4023
225
3
NADIJA DRPIĆ GRANIĆ (MARJAN)
40
21
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
4024
350
1
KATARINA BOKO (ENERGY)
4
12
DŽEJLA MAKAŠ (TKDSA)
4043
26
4
ANDREA BARTULAC (GACKA)
55
0
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
4044
40
22
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
4
9
DŽEJLA MAKAŠ (TKDSA)
4055
26
11
ANDREA BARTULAC (GACKA)
40
9
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
Medalists
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. NICOLE ROGAR, Tigar Zagreb
3. GABRIJELA FEHERVARI, BANIJA PANDAS
3. DŽEJLA MAKAŠ, TKD SARAJEVO
Kadetkinje -37
4009
70
17
STELLA PINJUH (DIVKNIN)
226
0
JOSIPA ŠTRLJIĆ (MARJAN)
4010
349
3
MATEA VUKOREPA (ENERGY)
384
0
SARA PERAJICA (SOLIN)
4011
58
6
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
227
0
IVANA DUVANČIĆ (MARJAN)
18
PETRA ŽDERO (MAG-LI)
4035
70
9
STELLA PINJUH (DIVKNIN)
349
1
MATEA VUKOREPA (ENERGY)
4036
58
8
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
18
2
PETRA ŽDERO (MAG-LI)
4051
70
12
STELLA PINJUH (DIVKNIN)
58
3
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
Medalists
1. STELLA PINJUH, DIV KNIN
2. LUCIJA HREBAC, BANIJA PANDAS
3. MATEA VUKOREPA, TK ENERGY
3. PETRA ŽDERO, Magone Livno
Kadetkinje -41
4004
231
8
PAULA UJDUR (MARJAN)
19
6
SARA TIČINOVIĆ (MAG-LI)
24
VITA PRPIĆ (SENJ)
4005
228
5
ENA DODIG (MARJAN)
75
1
CARLA KROŠL (ACTIV)
346
KARLA VUKO (ENERGY)
4006
229
7
IVANA STRGAČIĆ (MARJAN)
359
3
STELA VOZILA (TK ZD)
59
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
230
KLARA KOSOR (MARJAN)
1
AJNA MAKAŠ (TKDSA)
4025
231
2
PAULA UJDUR (MARJAN)
24
5
VITA PRPIĆ (SENJ)
4026
228
3
ENA DODIG (MARJAN)
346
7
KARLA VUKO (ENERGY)
4027
229
6
IVANA STRGAČIĆ (MARJAN)
59
9
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
4028
230
0
KLARA KOSOR (MARJAN)
1
12
AJNA MAKAŠ (TKDSA)
4045
24
10
VITA PRPIĆ (SENJ)
346
0
KARLA VUKO (ENERGY)
4046
59
7
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
1
19
AJNA MAKAŠ (TKDSA)
4056
24
10
VITA PRPIĆ (SENJ)
1
12
AJNA MAKAŠ (TKDSA)
Medalists
1. AJNA MAKAŠ, TKD SARAJEVO
2. VITA PRPIĆ, SENJ
3. MIA ŠNAJDER, BANIJA PANDAS
3. KARLA VUKO, TK ENERGY